Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] ebairsoft.com [dawniej ebaybanned.com]


Recommended Posts

Kupiłem u nich kopię headsetu Bowmana i Guardery C4 - zamówienie złożyłem 27 lipca a graty były u mnie (w UK) 5 sierpnia - całkiem nieźle :) Co ciekawe, Bowman, (a przynajmniej wersja z wtykiem Kenwooda) przychodzi z przyciskiem PTT jak od headsetu MSA Sordin. Co do przesyłki nie mam żadnych zastrzeżeń a powiem nawet, że jestem mile zaskoczony, gdyż sprzęt dostałem mimo iż w chwili zakupu był "out of stock". Co prawda zapowiadali, że będą mieli dostawę sprzętu ale uwinęli się szybciej, niż się spodziewałem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaczy, żeby była jasność. Nie namawiam do niekupowania na ebybanned, z drugiej jednak strony wyraźnei widać iż chińczycy nie dokońca grają fair.

 

Pietraszka - jakiej jakości jest ten bowman (wykonanie, komfort użytkowania, jakość transmisji)? Ten PTT jets innego kształtu niż na fotce?

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam porównania do oryginału. Jak na tanią kopię to wykonanie jest całkiem niezłe. Materiał dosyć sztywny. Nie gnie się w rękach, nic nie skrzypi, zwarta budowa. Pałąk mikrofonu bardzo dobrze trzyma ustalony kształt. Sama słuchawka wyściełana czymś - gąbką bądź silikonem - nie jestem w stanie stwierdzić. W każdym razie poduszka jest bardzo miękka i wygodna. Taśmy dają radę. Siateczka jest koloru zielonego a nie piaskowego/brązowego jak na zdjęciu. Wydaje się być całkiem wytrzymała. Co do PTT - jest taki sam jak na zdjęciu, tylko że to jest PTT od zestawu MSA Sordin (dobrze prawię?) - oryginalny Bowman ma duży, okrągły przycisk PTT. W każdym razie sam PTT też jest całkiem nieźle wykonany - obudowa z tworzywa, metalowy klips. Śrubki pod klipsem lubią się luzować. Ogólne wrażenie pozytywne. Headset bardzo wygodny po wyregulowaniu. Niestety co do sprawy najważniejszej - jakości transmisji - nie jestem w stanie nic powiedzieć z prostego powodu - nie mam tutaj żadnego radia ani nie znam nikogo, kto by takowe miał. Postaram się coś o tym napisać po powrocie do Polski ale nie wiem jeszcze kiedy to nastąpi.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

dwa tyg temu zamówiłem trochę drobnicy - ( do 100$ )

 

mam już paręnaście maili z ta sama odpowiedzią

 

# numer przesylki - i'll give you soon tracking number.

 

wszystko maja na stocku.

 

Napisałem ze jak nie rozwiążą problemu to zgłaszam do paypal sprawę.

 

Dziś dostałem paczkę ( zamówioną 30 lipca ) - po 3 czy 4 upomnieniach oraz groźbie ze zgłoszę nadużycie do paypal ( po tym mailu dostałem info, że paczka wyszła, ale z powodu awarii systemu nie ma numeru przesyłki)

 

Wykonanie elementów przyzwoite choć nie rewelacyjne.

 

EDIT:

 

Proszę używaj polskich znaków, interpunkcji i zaczynaj zdanie wielką literą.

Edited by YuriK80
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja zamówiłem 11 sierpnia i wczoraj dostałem zamówionego Bowman'a.

Jedyne na co mogę narzekać to na fatalny kontakt, a w zasadzie jego brak. Kilka razy pisałem maile z pytaniem o datę wysyłki (bo w historii zamówienia mam tylko adnotację, że wyślą ASAP). Jakości rzeczy potwierdzić nie mogę gdyż na razie nie mam go jak sprawdzić, ale zewnętrznie daje pozytywne wrażenie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

zamawiałem wczoraj (2.08.2008),

przez zamówieniem potwierdzałem dostępność i wtedy zaoferowano mi rabat, kiedy zamówienie przekroczy 800USD :)

W sumie nie skorzystałem (za mała kwota), ale warto wziąć to pod uwage.

A więc tak,

zapłaciłem 2.09, ostatnia paczka (3 z 3) przyszła dzisiaj (23.09.2008).

Sklep bez informowania (nie wiem, czy dobrze, czy źle), samodzielnie, dzieli duże zamówienie na części, informując w każdej częściowej przesyłce, że wysyła część zamówienia celem "obniżenia Twoich opłat celnych i podatkowych"

... więc się chyba znają.

Każda paczka oznaczona jako "gift",

tylko jedną otwarto na urzędzie celnym (było w niej 20 magazynków :)),

pozostałe dotarły nie naruszone.

Towar na przyzwoitym chińskim poziomie, magi do M4/M16 to produkt Boyi'a.

Headset Bowmana też bardzo ok.

O wszystkich rzeczach nie ma sensu pisać, ale jestem zadowolony.

W sumie nie ma się co przyczepić.

Stosunek jakość/zapłacona cena też OK.

Takie jest moje zdanie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Z drugiej strony większe zamówienia dzielą na kilka paczek. Czasami nawet trochę z tym przesadzają :) Ostatnio zamówiłem 3 Magpule, adapter do G36 na eMkowe magi, kopię rękawiczek SOLAG Blackhawka i małego Calico Jacka na rzepie i podzieli to na dwie paczki :P (a w zasadzie koperty)

Swoją drogą rękawiczki nie są idealną kopią Blackhawka, ale są bardzo przyjemnie wykonane. Wszystkie szwy proste, żadnych wystających nitek. Jest jeden rozmiar i na moją dłoń (całkiem sporą) pasują idealnie.

Co do samego adaptera firmy Battleaxe, materiał wyraźnie odstaje od materiału G36 JG - jest brzydszy, co nie musi jednak rzutować na wytrzymałość. Prostokątna część samego adaptera (ta, która ma wejść w oryginalne gniazdo magazynka) jest odrobinę za szeroka i wymaga potraktowania papierem ściernym.

Magpule jak to magpule. Wielkiej filozofii tu nie ma - prosta konstrukcja więc nie było co zepsuć. Nie widać żadnych nadlewek materiału itp. Cieszą oryginalne (?) tłoczenia NATO, 5.56mm, Magpul itp

Wracając do samej przesyłki to odbyła się dość szybko a i kontakt mailowy był bardzo przyjemny.

Link to post
Share on other sites

Ja należę do niezadowolonych klientów. Zamówienie złożone i opłacone 21 listopada. Zamówiłem 2 naszywki i kopie zestawu Bowmana. Wysłali 5 grudnia, paczka przyszła do mnie dziś czyli 9 grudnia. Niestety brak jednej naszywki, a zestaw bowmana przysłali na inny wtyk niż chciałem.

Musiał Ci się przytrafić jakiś wyjątkowy pech :(

Bowmanów zamówiłem już z 10 szt.

i to w obu konfiguracjach (osobno i jednocześnie) i ani razu nie było pomyłki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Opiszę po krótce moją sytuację z konkretnymi datami:

17 stycznia - zamówiłem i opłaciłem mój towar w sumie prawie 130$, 2 rzeczy, od tamtego czasu po zalogowaniu jest Thanks, we will shipp ASAP.

20 stycznia - napisałem mail co z moim zamówieniem, 2 przedmioty można przez 3 dni przygotować do wysłania wg. mnie a przynajmniej sklep powinien się odezwać w jakiś sposób.

22 stycznia (2 dni później) - otrzymałem odpowiedź że dostanę soon tracking number, ale do dziś go nie ma. Poza tym cisną ściemy z odpowiedzią w ciągu 2h.

26 stycznia - ponowiłem moje pytanie gdyż byłem zaniepokojony lekko mówiąc stanem rzeczy.

 

Czy Wy też mieliście z komunikowaniem się z tym sklepem takie problemy? Pierwszy raz stamtąd zamawiałem, może ktoś z większym doświadczeniem może powiedzieć czy status po zalogowaniu w ogóle się kiedyś się zmienia? Czy leją na informowanie klienta o stanie wysyłki i dopiero ktoś z paczką uświadomi nas? I kto przynosi paczki z Ebb - PP czy jakiś kurier?

Link to post
Share on other sites

Czy Wy też mieliście z komunikowaniem się z tym sklepem takie problemy? Pierwszy raz stamtąd zamawiałem, może ktoś z większym doświadczeniem może powiedzieć czy status po zalogowaniu w ogóle się kiedyś się zmienia? Czy leją na informowanie klienta o stanie wysyłki i dopiero ktoś z paczką uświadomi nas? I kto przynosi paczki z Ebb - PP czy jakiś kurier?

 

status nigdy się nie zmienia, nigdy nie jest uaktualniany.

dwa tygodnie oczekiwania na przesyłkę - to standard

paczki przynosi PP - urząd celny w zalezności od miejsca zamieszkania.

ostatnio dostałem numer trackingowy paczki 1 z 2, dzien po odebraniu tejże paczki.

 

generalnie:

lekkie podejście do klienta,

ale problemów typu: zaginęło, popsute, zniszczone - nigdy nie miałem.

paczki przychodzą przyzwoicie zapakowane, choć niektóry towar potrafi przybyć w kopertach bąbelkowych (rozmiaru 50x50 cm).

Link to post
Share on other sites

Raczej małej paczki się spodziewam bo to kopia acoga i para rękawiczek, ale teraz mnie uspokoiłeś. To pierwszy mój zakup w tym sklepie i lekko się rozczarowałem takim podejściem do klienta. Czytałem tutaj że olewka jest lekka ale aż takiego czegoś się nie spodziewałem. Dzięki za info :).

Link to post
Share on other sites

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Mają tam w tej chwili przerwę noworoczną. Sam czekam na kilka fantów i pewnie w związku z chińskim nowym rokiem cały proceder opóźni się o kilka dni. Czas od złożenia zamówienia do doręczenia przesyłki przynajmniej w moim przypadku za każdym razem wynosił ~14dni. Opakowanie - tak jak napisał kolega JarekM, koperty bąbelkowe + opakowanie własne przedmiotu, nic nie powinno się uszkodzić ;-)

Link to post
Share on other sites

u nich wyglada to tak ze okolo tygodnia zajmuje im skompletowanie zamowienia, a ze zamowiles w sobote to dopiero wzieli sie za to od poniedzialku... musisz czekac. co najwyzej popros Jesse by wyslal ci numery paczek albo zapytaj sie czy maja wszystko in stock.

tak czy siak czekasz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...