Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Możesz zniszczyć końcówkę lufy. Poza tym po co? Ten dodatkowy centymetr naprawdę nie robi żadnej różnicy... Chyba że troszkę stoczyć na tokarce, szlifierka się nie nadaje.

 

http://taiwangun.com/?str=product&prId=127

 

Ta 250 mm będzie nawet troszkę za krótka ale ładnie się schowa i nie będzie wystawać w przypadku innego tłumika płomienia. Najlepsza będzie jednak 285, niekoniecznie SRC. Ja polecam precki deep fire - ta sama kasa na asgshopie a lufa miód.

Edited by Kajor
Link to post
Share on other sites

Panie Czubaka przeczytałem cały temat i o tym nic nie znalazłem. Tak o prostokątnej blaszcze było, ale coś trójkątno-podobnego to nie prostokąt A moim zdaniem blokada spustu jest potrzebna w broni :lol:

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania 8)

 

P.S. Radze uważać na ten gwint, do którego nakręca się chwyt pistoletowy (sie znaczy śróbke). Zjechałem go, a wcale zbyt brutalnie go nie potraktowałem. Teraz kombinuje nad czymś co by wytrzymało dłużej, a co by nie zniszczyło przy okazji szkieletu. :???:

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

ufff ciężko było przebrnąć cały temat wiec przyznaję, ze leciałem troszkę po "łepkach" (ale wspomogłem się ctrl-F i fraza "koli") i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:

 

Jaki kolimator wybrać do AKSU??

 

Będę troszkę wybredny

 

PK-AS odpada- no chyba, że ktoś znajdzie sprzedającego.

Kobra j.w.

Pgo_7 może być wersja W ;) J.w. IMHO z tym celownikiem wygląda OK

 

Do tego dochodzi kwestia powalającej wręcz ceny......

 

 

Teraz pytanko właściwe

Jaki koli będzie "mniej więcej" pasował do wspomnianego AKSU

Wiem, że to bluźnierstwo dla wielu rusofili którzy uznają tylko koszerne.... sory ;)

 

Myślałem nad ET552 albo LINK sugestia znaleziona na rus.mil.pl może macie jescze jakieś ciekawe pomysły??

 

 

Pozdrawiam

Cement

Link to post
Share on other sites

Panie Czubaka przeczytałem cały temat i o tym nic nie znalazłem. Tak o prostokątnej blaszcze było, ale coś trójkątno-podobnego to nie prostokąt A moim zdaniem blokada spustu jest potrzebna w broni :lol:

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania 8)

 

P.S. Radze uważać na ten gwint, do którego nakręca się chwyt pistoletowy (sie znaczy śróbke). Zjechałem go, a wcale zbyt brutalnie go nie potraktowałem. Teraz kombinuje nad czymś co by wytrzymało dłużej, a co by nie zniszczyło przy okazji szkieletu. :???:

 

Pozdr.

Do odbudowy gwintu polecam JB Weld

Link to post
Share on other sites

arrrr prąd mi wyłączyli muszę pisać tego posta jeszcze raz :evil:

 

 

Dlatego ja preferuje stylizację a nie reko, czyli nie muszę być ortodoksyjny

 

Chodziło mi tylko oto żeby może ktoś doradził A najlepiej gdyby maniacy powrzucali fotki swoich Kolimatorów zainstalowanych na w/w subkarabinku Dzięki temu inny będą mieli szansę ocenić co fajnie wygląda a co nie. Przykładowo taki acog wygląda dziwnie.... ale to tylko moje odczucia :D

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie a czy do tego karabinka w miejsce baterii stockowej idzie włożyć jakąś większą baterię?? Bo słyszałem że nie ma szans, wierzę temu komuś ale dla upewnienia jeszcze zapytam bo podoba mi się ten karabinek ale bez lepszej baterii to później nie będzie fajnie.

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki wielkie a jeszcze takie pytanko ile taka batka kosztuje?? Aha i co do tej kolby bo szukałem i nadal nie znalazłem jest ona wytrzymała?? To znaczy nie urwie się od samego zamykania i otwierania?? Aha i body to tak jak pisze kilkanaście stron wcześniej jest ze stali a nie ze znalu??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...