Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Ok co do dluzszej lufy

czy ten zestaw

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=18361

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=18241

bedzie pasowac do tego

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=18450

?

 

Jaka jest optymalna najmocniejsze sprezyna dla ZT (aby go nie skatowac szybko)?

 

Edit.

Pozatym zastanawiam sie, w momencie kiedy bede wymienial 3/4 repliki (loze tez bedzie wymieniane) jest sens kupowac TM czy moze HFC bedzie wystarczajace?

Edited by Yunior_5
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie, potrzebujesz jeszcze "bull barrel base" czy jakoś tak.

 

 

ZT LL wytrzymuje 170 bez mrugnięcia okiem, 190 pewnie też. Tylko cocking handle i cylinder do wymiany.

 

Lufe zewnętrzną kup lepiej laylaxa lub DF, są tanie i dobre (miałem).

 

 

 

Komory Hu nie wymieniasz więc kup TM. Komora TM jak wiesz jest magiczna.

Link to post
Share on other sites

Albo złóż z tego co można kupić w wgc i redwolfi'e ;D. Sumarycznie nie musi to wyjść sporo drożej ^^.

 

co do komory hopup można mieć wątpliwości. Wszyscy chwalą tą w produkcie TM ale na którejś z zagranicznych stronek zrobiono mały eksperyment: do repliki HFC wstawiono stockowy zespół cylindra z TM i uzyskano leprze rezultaty mocowe niż w VSR 10, co świadczyć może o bardzo dobrej szczelności produktu HFC. Kupując jednak replikę HFC kupujesz kota w worku gdyż w owym teście sprawdzono jeden egzemplarz VSR 11 a więc istnieje ryzyko, że trafił się im produkt z "lepszej partii" a Tobie nie musi ;P.

 

osobiście posiadam vsr 11 zakupiony na allegro. W zestawie dostałem vsr11 z precką DF (6,04 430mm) i gumką km head(rh45), by móc w ogóle strzelać musiałem dorobić tłok, gdyż stockowy był już wyrobiony(był ze słabego plastiku). Jeśli chcesz to zmierzę jaki ma zasięg i porównasz sobie to do wyników jakie na początku miał dexter.

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites

Dla wyszukania "vsr" jedyne komory do vsr'ki jakie są tam(wgc i redwolf) dostępne to te z serii pss10 czyli to o czym już prowadziliśmy dysputy ;P.

 

przyznam szczerze, że chciał bym aby moses skusił się na składaka bo w końcu było by dostępne polskie źródło informacji o tej komorze ;D.

 

Jaka jest optymalna najmocniejsze sprezyna dla ZT (aby go nie skatowac szybko)?

 

w tym temacie pisałem co o tym myślą technicy pdi(wedle informacji od panów ze specshopu) ;P

 

pozdrawiam ;P

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites

Haha mam byc krolikiem doswiadczalnym ? :P

 

Wieczorem przeanalizuje co i jak i dam znac jaka diecezje podjalem i bedzie trzeba sie wziac za to :)

 

Przy okazji ma ktos jakas instrukcje VSRki z diagramem jak rozkladac abym wiedzial jak czesci wygladaja itd?

Link to post
Share on other sites

Nie chce zakładać nowego tematu, a znalazłem fajna pomysł na vsrke.

Całość opiera się na tym:

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...C-PA04_srch_vsr

choć ten ponoć o wiele lepszy

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-VSRGC_srch_vsr

 

Same w sobie te cylindry nie są jakies rewelacyjne dają około 520-540 fps na green gazie i słabą powtarzalność fps.

Ale pogrzebałem trochę po necie i znalazłem opis takiej konwersji na bazie tych cylindrów

http://www.classicairsoft.org/forum/viewto...p;sk=t&sd=a

 

Regulowane i stałe fpsy to zaleta, no i wystarczy poza tym tylko precke i gumke wymienić reszta stock.

 

Minus taki że kabel jakiś tam zawsze będzie odstawał no i nie wiadomo jak zimą.

Ale myślę że pomysł fajny i warty włożonej pracy/kasy

Link to post
Share on other sites

moja rada jest taka:

jeśli planujesz przepłacać i kupić tłok od PDI lub LL kup sprężynę 13/11(one są od PDI tak?) i dorób prowadnice u jakiegoś tokarza tak by nie miała dużych luzów.

 

jeśli jednak przemyślałeś to troszkę i weźmiesz części u dextera to weź tą węższą sprężynę ;D

Link to post
Share on other sites

poprosiłem panów z wgc by wymienili różnice między stockową komorą hopup w vsr tm a tą odświerzoną.

 

Thank you for your inquiry,

Please be inform that TM didn't disclosed this information,they

just said it was refined.

Thanks,

 

...

Link to post
Share on other sites

Witam. Mój pierwszy post, choć mam już konto długo ;p

 

 

Jestem zielony w karabinach wyborowych i mam nadzieję że pomożecie znaleść odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)

 

Otóż jestem leworęczny, i czy jest możliwość przerobienia cylindra/ rączki by była po lewej stronie? Kiedyś na specshopie widziałem taki model z możliwością zmieniania/ obracania rączki przeładowania na lewą stronę, ale wygląd nie zainteresował mnie.

 

Zamierzam zaopatrzyć się w model vsr 10 g-spec z TM, i właśnie w tym modelu chcę przełożyć rączkę na lewą stronę.

Nie znalazłem tematu/posta gdzie byłby taki wątek poruszony.

 

Z góry dziękuję za opinie, ( ale podziękuję za wyśmiania i ubliżenia :-F )

 

 

Jarhead

Link to post
Share on other sites

a nie lepiej ci nauczyć się strzelać tak jak wszyscy? To mniej więcej jak w kendo, tam nikogo nie obchodzi czy jesteś prawo czy leworęczny miecz musisz trzymać tak samo jak reszta.

 

ale jeśli się uprzesz to na pewno coś da się zrobić ;). Jak wpadnie mi troszkę więcej kasy to zacznę kombinować z dorabianiem owej rączki do przeładowania, gdy wyjdzie z tego coś użytecznego i będzie zaprojektowane tak by można to było w miarę łatwo zrobić w warsztacie ślusarskim to opublikuję rysunki i foty gotowego egzemplarza ;). Wtedy już tylko pozostanie ci lekko zmodyfikować plany.

 

niestety jest jedno ale ;P. Jestem studentem a jak wiadomo kaskę takim osobom ciężko wydziergać wiec do wakacji o moich pracach będzie cisza ;P ;D.

Link to post
Share on other sites

a nie lepiej ci nauczyć się strzelać tak jak wszyscy?

 

jak by to powiedzieć... od kąd pamiętam jestem leworęczny, miałem tylko te aeg'i które miały selektor ognia po obu stronach xD Pamiętam jak kiedyś nie było kabur na uda dla leworęcznych :strach: . Dobra, za niedługo ( do maja) będzie u mnie ten bolt action dla "praworęcznych".

Ma ktoś możliwość podesłania na pw lub na maila czy też tu na forum wstawić fotki co trzeba zeszlifować?

 

Właśnie a przypadkiem rączka przeładowania nie ma specjalnej konstrukcji jak np do m24 CA?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3699

wygląda na taką wyprofilowaną :mrgreen:

 

 

Pozdro

 

Jarhead :-F

Link to post
Share on other sites

w G-specu faktycznie, po odwróceniu będzie wygięta ku przodowi lekko ale nie ma to znaczenia. Zeszlifować trzeba to co wystaje z "pierścienia" na rączce, taki kawałek metalu który uniemozliwia obrót raczki o więcej niż 60 stopni (w real shocku i pro sniperze 90 stopni). Z resztą sam zobaczysz, to jest jedyne co tam wystaje.

Link to post
Share on other sites

w G-specu faktycznie, po odwróceniu będzie wygięta ku przodowi lekko ale nie ma to znaczenia. Zeszlifować trzeba to co wystaje z "pierścienia" na rączce, taki kawałek metalu który uniemozliwia obrót raczki o więcej niż 60 stopni (w real shocku i pro sniperze 90 stopni). Z resztą sam zobaczysz, to jest jedyne co tam wystaje.

 

hehe dobra dzięki all za pomoc, teraz chyba można powiedzieć ze tematy na temat bar/vsr zostały wyczerpane :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...