Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty współczesnego Wojska Polskiego


Recommended Posts

Azur, ten środek ma to do siebie, że zostawia na powierzchni skóry warstwę, która jest później bardzo trudna w usunięciu. Skórę co jakiś czas wypada natłuścić/odżywić, a pozbycie się Nikwaxa będzie wymagało sporo zachodu i użycia środków mocno inwazyjnych.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 9 months later...

Delikatny odkop. Ma ktokolwiek jakieś doświadczenia z pielęgnacją Demarowskiej kopii kupczaków? Zima przyszła i już prawie w przydziałowych buciorach zęby straciłem. Głównie mnie interesuje czy posiadają membranę. Kupczaki niestety udało mi się zarżnąć i muszę się teraz Demarami zadowolić.

Link to post
Share on other sites

Matrix, zanim bzdury napiszesz to sprawdź co jest co.

 

W butach obecnie produkowanych dla WP jest wedle specyfikacji membrana paroprzepuszczalna. I tyle o niej wiadomo. Gdyby w tych butach był Sympatex to byłoby świetnie - jest to membrana monolityczna, która w obuwiu sprawdza się nieco lepiej niż porowaty Gore-tex. Sympatex ma bardzo wysokie parametry oddychalności.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odkopuję, gdyż nigdzie się nie mogę doszukać, miał ktoś okazję porównać butki wz. 928 Demary/Wojasy do wz. 933? Wg. tego co piszą sprzedawcy na allegro wz. 933 jest następcą wz. 928, z drugiej strony wz. 933 są określone jako buty zimowe, a wz. 928 jako buty specjalne, ma to wg jakiekolwiek znaczenie, inna jest specyfika buta, czy po prostu tak sobie to nazwali? Z góry dzięki za odpowiedź :icon_wink:

Edited by EmperorPalpa
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...