Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armyworld.pl


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Kupiłem w tym sklepie szpeju na 1205zł... Nigdy nic nie musiałem odsyłać ani nic z tych rzeczy... :uśmiech: Zawsze było w dobrym stanie badz bardzo dobrym ;-) jedyne co to bluza i spodnie jak zamówiłem były trochę sprane, takie rzeczy lepiej kupić osobiście ;-) Zamówiłem tam też buty haix 2005 i o dziwo pasują... Jednak nadal nie wiem w 100% czy to kontrakty..:D jeśli ktoś to wie to prosił bym PW ;-)

 

Ogólnie sklep polecam w 100% i mam nadzieje ze nie bede musiał zmieniać zdania, a mam zamiar zrobić tam jeszcze zakupy ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sklep jak najbardziej w porządku, bardzo szybko wysyłają i dostarczają paczki za co mają u mnie ogromnego plusa : )

Jedyny mankament to to, że najpierw dostarczono mi paczkę, a dopiero później zmieniono status zamówienia na zaksięgowany przelew i wysłanie - nie wiedziałem, że mam się już spodziewać paczki. Mimo to sklep jak najbardziej polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zdecydowanie odradzam

 

Telefonicznie zarezerwowałem dwie ostatnie maty Therm-aresta na 24h, co bym mógł jeszcze inne rzeczy dokupić na spokojnie. Następnie dostaje maila, że jedna z mat została sprzedana i mogę sobie wybrać inną.

 

Matę otrzymałem usyfioną niesamowicie, prawie w ogóle nie zasysa powietrza, można sobie je samemu dodmuchać. Wiem, że to demobil, ale rzeczy w takim stanie się wyrzuca, a nie sprzedaje. Wcześniej w rozmowie telefonicznej zostałem zapewniony, ze jest w stanie bardzo dobrym.

 

Wysyłka szybka, reszta towaru zgodna z opisem, kontakt mailowy słaby. Ceny może i niskie, ale poziom kontaktu, słowności itp. strasznie zniechęcająca do kolejnych zakupów.

Edited by arkadoo
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest extremateria

Moja opinia.

 

Zrobilem zakup na allegro dnia 17 Listopad 2010 (środa). Byl to pokrowiec na helm we flecktarn'ie. Zaplacilem na poczcie 18 Listopad 2010 (czwartek). Nie mialem zadnego maila od samego poczatku, wiec zaczalem sie denerwowac. Wczoraj 25 Listopad 2010 (sroda), napisalem maila odnosnie zaplaty i przesylki. Dostalem odpowiedz tego samego dnia, iz cytuje: "paczka została wysłana 23-11-2010r". Przed ok. godzina dostalem przesylke (czwartek).

 

Na helmie sa dodatkowo wplecione sznurki o ktorych nie bylo mowy w aukcji, ani nie bylo ich pokazanych na zdjeciu. Nie smiem narzekac, gdyz dla mnie to przydatny drobiazg. Jedynym minusem tego rozwiazania jest wyblakly material, tam gdzie sznurek znajduje sie pod przyszytymi paskami. Akurat szczesliwym zbiegiem okolicznosci, miejsca te stykaja sie z jasna zielenia, co nie rzuca sie az tak bardzo w oczy.

 

Jedyne co moge zarzucic, to kontakt mailowy. Mail o dotarciu pieniedzy, jak i wysylce towaru jest mile widziany.

 

Komentarz dalem pozytywny na allegro. Taki sam moge wystawic tutaj, w formie pozytywnej opinii.

Edited by extremateria
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Również, ode mnie duży +. Paczka solidnie zapakowana, zero problemów z kontaktem. Żaden problem z wymianą rzeczy (spodni zamówiłem ale okazały się za duże, i wymiana na mniejszy rozmiar). Wcześniej kupowałem już na allegro od tego użytkownika nick :maw13. Rzeczy zgodne z opisem i zdjęciem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

+

 

Trochę kontraktowego szpeju - zamówione w poniedziałek, przyszło w czwartek (kurier Siódemka). Żadnych problemów - sprzęt troszeczkę poobcierany, flecktarn ma trochę różne odcienie, no ale to przecież demobil :blush:

Ogółem - polecam

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam!

 

Sklep armyworld.pl jak najbardziej mogę polecić. Szybka wysyłka, dobry kontakt. Rzeczy z demobilu wg mojego uznania są bardzo dobrej jakości (oczywiście wszystko zależy od tego czego wymagamy od demobilu).

Do tej pory nie dotarło nic do mnie z uszkodzeniami (dziury, rozdarcia, etc.) - odpukać.

 

Korzystałem z usług tego sklepu dwukrotnie i na tym nie zamierzam zaprzestać.

 

Jak na początek zabawy z ASG obkupiłem się chyba wystarczająco na sezon lato/jesień, następnymi zakupami zapewne będą cieplejsze rzeczy na zimę :) (przy okazji kupiłem ocieplacz do kurtki - za taką cenę zakup myślę, że ok).

 

Poniżej lista zakupionych produktów, jakby ktoś chciał jakichkolwiek informacji o poniższych produktach piszcie śmiało.

 

1. Manierka BW Aluminiowa 1L demobil oliv.

2. NAKOLANNIKI , OCHRANIACZE NA KOLANA , FLECKTARN , CZARNE, OLIV paintabll ASG.

3. Szal maskujący (Siatka) Flecktarn wojskowy 190x90.

4. Oryginalny Kapelusz Wojskowy Flecktarn tropikalny BW Demobil.

5. Czapka Polowa Flecktarn BW Wojskowa Demobil.

6. OCIEPLACZ (podpinka) DO KURTKI WOJSKOWEJ PARKA FLEKTARN.

7. Bluza Wojskowa Flecktarn Bundeswehr BW ASG Paintball.

8. Ładownica flecktarn na dwa magazynki G3 oryginał BW.

9. POKROWIEC NA HEŁM FLEKTARN , FRITZ , KEVLAR DWUSTRONNY.

10. Kurtka Wojskowa Parka Bundeswehr Flecktarn Demobil BW.

11. Oprzyrządowanie Taktyczne Bundeswehr 5 Części BW Oporządzenie.

12. T-shirt flecktarn , koszulka z krótkim rękawem BW / niemieckie moro.

13. Spodnie Flecktarn Wojskowe Bundeswehr Bojówki.

 

 

Pozdrawiam

Sasza26

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ja sklep polecam, zamówiłem towar we wtorek(09.08), dzisiaj tj. czw(11.08) jest u mnie. Towar naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył stanem. Zamawiałem

Spodnie BW

Bluzę BW

Parke BW

Pokrowiec na hełm flektarn

Hełm z ABS

 

Na zdjęciach porównanie spodni z lewej ArmyWorld z prawej Ranger. Sami oceńcie:

496a741c18ee506fm.jpg

beb86498da37b1f4m.jpg

Link to post
Share on other sites

Może najlepiej będzie jak Wam pokaże fotkę w postaci kompozycji:

- kurtka BW flecktarn

- kapelusz BW flecktarn

 

zdjcie2441.jpg

 

 

 

 

Poniżej to jest maskowanie pustynne flecktarn:

http://armyworld.pl/product-pol-1081-T-shirt-Pustynny-Niemiecki-Multicam-nieuzywany.html

 

 

Puchacz79, kapelusz o który pytasz na 100% nie jest pustynnym.

 

Edit:

Zmniejszyłem rozmiar fotki, zamieściłem wcześniej oryginalną rozdzielczość z aparatu ;)

 

Ps.

Jasny odcień na kapeluszu niech Was nie zmyli, fotka kapelusza trochę za jasna wyszła. To jest w 100% odcień koloru zielonego.

Edited by sasza26
Link to post
Share on other sites

Link, który podałeś prowadzi do koszulki w czymś bardziej podobnym do multicamu niż wustentarnu, ale to tylko szczegół.

Koledze chodzi o kapelusz TROPIKALNY, nie pustynny... Tak, ten kapelusz jest bardziej zielony niż klasyczny flek, aczkolwiek jest z demobilu, więc sprany powinien w miarę pasować.

Link to post
Share on other sites

 

Nie miałem styczności z kompletem tropikalnym, jednak do wersji "zwykłego flecka" pasuje bardzo dobrze.

Niektóre plamki są odrobinkę jaśniejsze. Myślałem, od samego początku, że to jest kwestia spranego koloru (bo tak faktycznie wygląda).

 

Tak czy inaczej jeśli Puchaczowi79 chodzi o ten model kurtki BW tropikalnej co podałeś z linka, to kapelusz pasuje zarówno do jednego jak i drugiego munduru :).

 

Link, który podałeś prowadzi do koszulki w czymś bardziej podobnym do multicamu niż wustentarnu, ale to tylko szczegół.

Koledze chodzi o kapelusz TROPIKALNY, nie pustynny... Tak, ten kapelusz jest bardziej zielony niż klasyczny flek, aczkolwiek jest z demobilu, więc sprany powinien w miarę pasować.

 

Fakt jest w opisie multicam, pospieszyłem się trochę z tym linkiem :).

Edited by sasza26
Link to post
Share on other sites

Sasza wielkie dzięki za fotkę i opis.

Tak jak pisałem wcześniej szukam kapeluszu do zwykłego leśnego flecka (nie robię rekonstrukcji).

We wtorek będę zamawiał :icon_biggrin:

PS: Człowiek uczy się całe życie, wcześniej myślałem że jest tylko zwykły flecka i pustynny, a tu wychodzi że jest jeszcze tropikalny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...