Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[NIE POLECAMY] Gogle GX-1000 - chińska podróba Bolle X800


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bo po co męczyć się w tworzenie nowych szybek, jak można użyć sobie tych które nam wyprodukuje jakaś fabryczka, a my nakleimy znaczek "guarder". Co prawda chyba tylko Guarder ma te szybki MLC.

 

 

Ale lepiej brać oryginał Bolle, Guarder ma wątpliwą jakość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio kupiłem te gogle w GF i testowalem je z 400fps z 50cm, wytrzymaly, 0 sladow na szybce, tylko trafione zostaly w ramke i mi sie lekko odłamala, ale szybka sie trzyma. :???: Gogle mi nie parują pomimo kilku już strzelanek 8)

Link to post
Share on other sites

Dwie szybkie odpowiedzi.

1. Tak pod bole x800 da się włożyć okulary korekcyjne .Warunek okulary nie mogą być za duże oczywiście. Osobiście chodzę w okularach z drucianą oprawką i mieszczą się swobodnie. Dodatkowo można wypiąć boczne mocowania szybki lecz to rozwiązanie nie ma zastosowania przy dużej dynamice ruchów

2. Po trafieniu kulką w szybkę pojawienie się wgłębienia świadczy o dobrej elastyczności szybki. Gorzej by było gdyby pojawiło się pęknięcie ,które świadczy że szybka jest krucha i żle pracuje

Link to post
Share on other sites

Ja między innymi je posiadam. Przyczynom nieparowania jest konstrukcja taka jak w oryginalnych. Bardzo wygodne, lekkie, zero parowania, złudzająco podobne do oryginalnych.

Wiadomo, że co oryginał to oryginał, ale ta kopia jest według mnie dobra.

Bez problemu można podmienić szybkę na oryginalną.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kupiłem, założyłem, uwierzyłem. Gogle nie parują[testy "labolatoryjne":D], świetnie dopasowują się do profilu twarzy, przynajmniej mojej, i świetnie współgraja z protekiem. Spokojnie mozna polecić komus kto nie musi miec zawsze orginalnego szpeju;]

Link to post
Share on other sites

Przełaziłem w nich 2 duże imprezy (48h i 24hŁeba) i jedyne co mogę powiedzieć o to że są naprawdę dobre. Mimo deszczu i biegania nic nie paruje, wytrzymują nawet strzały z ok600fpsów z 30-50cm, o dziwo upadek z MICHem z 17-18m (wieża widokowa) też wytrzymały i pojawiły się tylko 2 ryski od kamyczków :)

 

Ogólnie bajerka

Link to post
Share on other sites

W moich, katowanych przez 3 miesiące :

- nie wypadła szybka [ wyjmuję ją i wkładam na miejsce podczas czyszczenia i od tego też nie wypada ]

- nie ma rys

- nie ma wgnieceń

- nadal nie parują

 

Kilku moich znajomych razem ze mną się w nie zaopatrzyło - wszyscy mamy takie same odczucia.

Link to post
Share on other sites

Na Google nikt nie oszczędza bo są darmowe ;)

Choć mimo tego nie każdy z nich korzysta :F

 

A poza tym skoro coś jest wytrzymałe i zapewnia wystarczające bezpieczeństwo to czemu tego nie kupić? Nie rozumiem.

 

Wybacz mi małą literówkę.Trzymać się mogą dobrze ale skąd wiesz czy w krytycznym momencie wytrzymają?Lepiej chyba kupić coś z atestem niż jakieś chinskie badziewie.Wspólczuje tym którzy oszczędzaja na ochronie oczu.

Edited by Hate me
Link to post
Share on other sites

Ale czy wydanie 100pln to oszczędzanie??? Tyle samo kosztują ESS NVG (wielki szit parujący służący tylko do fotek). A jakby ktoś chciał oszczędzić to by kupił za 20pln Uvex'y z atestem. A czy sprawdzenie w "boju", strzelanie z silnych replik z każdej możliwej strony w te gogle to nie wystarczający "atest"? Ja akurat nie chciałbym stracić wzroku, a te gogle nosze więc to raczej nie świadczy ŹLE O MNIE, tylko DOBRZE O TYCH GOGLACH ;)

Nie wiem jak mam jaśniej wytłumaczyć :)

 

PS:

I. Zasady bezpieczeństwa

 

1. Środki ochrony oczu:

* Wszyscy gracze airsoft dokładają najwyższej staranności, by spotkania i walki airsoft były pozbawione jakichkolwiek zagrożeń dla życia i zdrowia uczestników oraz osób postronnych.

* Każdy gracz airsoft zobowiązany jest posiadać w trakcie walk airsoft środki ochrony oczu, jako organu najbardziej narażonego na uszkodzenia. Środki ochrony oczu powinny być wytrzymałe na postrzał z amunicji ASG z bliskiej odległości, ze wszelkiego typu broni ASG.

* Każdy gracz airsoft, w przypadku wątpliwości dotyczących skuteczności stosowanych środków ochrony oczu, zobowiązany jest do przeprowadzenia testu wytrzymałości, polegającego na oddaniu strzału / serii strzałów, do mającego mieć zastosowanie środka ochrony, z bliskiej odległości, z najmocniejszej, dostępnej broni ASG. W szczególności dotyczy to środków ochrony oczu, których przeznaczenie jest inne niż do airsoft.

* Środki ochrony oczu muszą być założone przez uczestnika airsoft przez cały czas trwania walk airsoft. Zdjęcie środków ochrony może nastąpić wyłącznie w strefie bezpieczeństwa.

* Gracz airsoft, który zdejmie środki ochrony oczu poza strefą bezpieczeństwa, może być upomniany przez każdego z pozostałych graczy. Nie zastosowanie się do upomnienia bądź ponowne upomnienie, stanowi podstawę do wykluczenia tego gracza z dalszych walk airsoft.

 

Te gogle nie "naruszają", a nie nie "podpadają" żadnemu z tych punktów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...