Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak medyczny (nie zawartość a sam plecak)


Recommended Posts

Teoretycznie każdy plecak będzie medyczny jak zapakujesz do niego sprzęt medyczny, ale będzie to mało praktyczne i wygodne. Pogooglaj to zobaczysz jak to wygląda w praktyce - plecaki medyczne mają wiele małych przegródek na kilku panelach, czasem rozwijanych czase rozkładanych. Pogooglaj - jeden obraz służy za 1000 słów, a poza tym nie o tym ten wątek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

:( szkoda.

 

W ogóle straszna bieda jeśli chodzi o plecaki ( bez medykamentów ) to straszna lipa w Ojczyźnie :/

 

Ja szukam małego/średniego placaka medycznego i nic nie mogę znaleść.

 

Zostaje chyba kupić jakiś normalny plecak i przerobić, ale czego to w Polsce się nie przerobi ? :D

 

Wszyć kilka małych kieszonek i taśmą ściągającą obszyć wnętrze i mamy medyczny plecach handmade :D

Link to post
Share on other sites

Ja polecam zaglądnąć na poniższe strony.

 

Medline

trzypiora

Boxmed

 

Aaaa...takowe pytanie do Paula - świadkowi zdarzenia wystarczy apteczka pierwszej pomocy, w której powinny być rękawiczki, przylepiec, plaster, gaza, chusta trójkątna oraz parę bandaży, hehe no i instrukcja.

 

Zatem po co Ci aż plecak medyczny?

 

Pozdrawiam, Bubel.

Edited by Bubel4Fun
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moro Flecktarn to skrót myślowy. Dla wielu ludzi korzystających z Allegro moro=kamuflaż

 

Co się tyczy zaś rozwiązań ta propozycja to rozwiązanie niskobudżetowe. Assault pack + ampulatorium (do środka). Pewnie że lepiej kupić plecak za 350 czy więcej który ma więcej zaszywek gumowych, siateczek i rozwijany panel z czerwonym krzyżem. Ale trzeba się liczyć z ceną x3.

 

Szczerze, to uszył bym sam panel z zaszywkami pod wymiar do środka plecaka, tylko nie mam maszyny do szycia. Za taką pierdołę trzeba płacić kilkadziesiąt złotych.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...