Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cze,

 

Fajnie że redakcja WMASG pomyślała o takim podforum dla rekonstruktorów :)

W tym temacie chiałem rozpocząc dyskusje na temat wszystkim dobrze znanych SEALs'ów.

 

Ja osobiście chciałem się skupic na rekonstrukcji lat '90tych. W co daradzacie się wyposaŻ ???

 

Osobiście zrobiłem sobie małą listę tzw. minimum:

- ETLBV (woodland)

- pas LC-2

- kilka ładownic M16 alice

- buttpack/cargo alice

- manierka US alice

- łodownica medical alice

- decon kit

- boonie hat (woodland)

- BDU (woodland)

 

Co do butów to nie mam zielonego pojęcia :???:

Co jeszce sobie sprawic ???

Link to post
Share on other sites
  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- ETLBV (woodland)

- pas LC-2

- kilka ładownic M16 alice

- buttpack/cargo alice

- manierka US alice

- łodownica medical alice

- decon kit

- boonie hat (woodland)

- BDU (woodland)

 

Uno, po grzyba decon kit skoro żadnego sprzętu do ochrony przed bronią ABC nie ma?

Secundo, głównie sprzęt LBT, Eagle niż issue, a do połowy lat 90. to jeszcze BHI, ABA

Link to post
Share on other sites

Używają np. butów Oakley S.I. Assault i Tactical Six.

Te butki to raczej na współczesne reko.

 

W zasadzie to używają zapewne takich które są dla nich osobiście wygodne i jako tako do munduru będą pasować ;)

 

Gówno prawda. Wszyscy są fajni bo mówią, że foki noszą co im się podoba.

Zacznijcie od przeglądania fot co i zwróćcie uwagę co im się najbardziej podobało w danym okresie, to zobaczycie jak się pole manewru zawęża.

 

 

@Piasek89:

 

Myślę, zacząć powinieneś od znalezienia sobie foty przewodniej i pod nią się robić.

Link to post
Share on other sites
Gówno prawda. Wszyscy są fajni bo mówią, że foki noszą co im się podoba.

Zacznijcie od przeglądania fot co i zwróćcie uwagę co im się najbardziej podobało w danym okresie, to zobaczycie jak się pole manewru zawęża.

Hej man ja na SEALs'ach się nie znaju, napisałem jak mi się wydawało. Skoro w tym siedzisz to zapewne masz rację.

Wiele oddziałów SF do akcji typu DA zakłada często obuwie typowo taktyczne bo po prostu takie jest wygodne i "szybkie" ;) nogi się mniej męczą, itd, ale zapewne wiesz o co chodzi. Stąd wywnioskowałem, że i SEALs takiego używają na akcjach bezpośrednich. Pzdr!

Link to post
Share on other sites

Tzn. moje pytanie było odnośnie tego filmu, jak ktoś oglądał, zobaczył, że zwykłe M14 nie ebr, były często używane. Na którymś z tych filmów jest scena jak idzie patrol 6 osób i wszyscy M14. Na kolejnym filmie, patrol w zimie i wszyscy M14, stąd moje pytanie:P A co do m4 wiem;p

Link to post
Share on other sites

Bo filmik swoje latka już ma i na filmiku używali "zwykłych" M14 teraz mają "niezwykłe" EBR. Co do "masowego" używania to pewnie powtórzę to co inni pisali już miliardy razy. "Foki" używają tego czego w danym zadaniu/misji potrzebują. A M14 ma większy zasięg skuteczny niż M4, wystarczający powód?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...