Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z bls 0,45, tydzień temu na 9 rocie MA wystrzeliłem 300 sztuk bez jakiejkolwiek zacinki. Bardzo mocno wiało, ale strzały były na tyle powtarzalne że można było brać poprawki i siadały ładne hity.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam witam trochę mnie tu nie było. A to dlatego że kupiłem novritsch 0.49 i latały spoko więc nie miałem co opisywać. Natomiast dzisiaj przyszły mi bls 0.48. Kolor identyko jak novritsch. Natomiast jak się przyjrzeć z bardzo bliska to bls maja jakby mniej wypolerowana powierzchnię. Jest więcej takich mikro-porow, kraterow czy jak to tam określić. Novritsch też je mają dokładnie takie same ale zdecydowanie mniej. Poniżej wstawiam fotkę jak to wygląda. Natomiast pierwsze opinie mogę powiedzieć że nie zacinaja mi się ani jedne ani drugie. Mam replike typu AWS z ta charakterystyczna prowadnica podawania kulek i gumka typu vsr. Przykładowo na specnach 0.45 miałem problem przeladowac replike jak była w pozycji poziomej musiałem trochę przechylac replike. Przy tych bls i novritsch jak narazie ten problem nie występuje. 

20190517_143834.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Ahoj snajperzy, czas odkurzyć dział kulek! 

Testowałem swoje wiosło VSR-10 po Dexterze i wyniki takie na BLS 0.48g. https://ibb.co/vqK2yLZ

Testowałem Longbow i latały znacznie gorzej. 

Ktoś testował ostatnio takie kulki 0.48 jak: Geoffs, BLS (ale z zielonej wcześniejszej serii - może były kiedyś lepsze/gorsze niż te nowe w szarym opakowaniu?), Novritsch (tu 0.49), BLS by Specna, ASG DK 0.48(są na Azteko), lub coś jeszcze innego? Jest sens testować? Czy to jeden pies i wszystko bedzie latać jak BLS? 

Wiem, że były opisy wcześniej w temacie, ale to 3 lata temu a jak wiadomo jakość w czasie to jednak zmienna jest :)

pozdr

Link to post
Share on other sites

Ja jadę cały czas na bls 0,45 i 0,48, poszło ich po 2k każdych (na dmr jednak większe zużycie jest). Jestem z nich zadowolony, powtarzalność jest dobra i nie było ani jednej zacinki na pdi 6,01.

Pomimo że dmr ma limit 2,3-2,4J i raczej kulki 0,43g są polecane, to ja mimo wszystko wolę cięższe, mniej podatne na wiatr. Kupiłem ostatnio paczkę ASG 0,48 ale nie było okazji jeszcze postrzelać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...