Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dla porównania puśćcie sobie muzykę na 2 zwykłych głośnikach, a potem na zestawie 5.1. Widać różnicę?

 

Ja nie widzę... ;)

 

Co do potu o komarów... Dziwna sprawa bo potrafią bezbłędnie trafić nawet do człowieka który właśńie 10 minut temu wyszeł z kąpieli i zdążyl wyschnąc i siedzi sobie w temperaturze otoczenia rzędu 20 stopni nie wykonując żadnych ruchów i nie wydzielajac ani "grama" potu...

 

90% owadów które "żerują" na nas zasuwa poprostu do źródła ciepła a nie wilgoci czy innych tajemnych specyfików. dlaczego zabijają się o rozgrzane grzejniki, żarówki i lampy gazowe?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dlaczego zabijają się o rozgrzane grzejniki, żarówki i lampy gazowe?

 

Bo są EMO ;)

 

Zauważyłem, że jak jestem mocno spocony to z różnym żrącym dziadostwem problemy są większe. Może wynika to jednak z tego, że skoro człowiek się poci, jest rozgrzany a więc emituje trochę więcej ciepła niż nie będąc spoconym?

Link to post
Share on other sites
Ponadto człowiek wydziela pot praktycznie cały czas w mniejszym lub większym stopniu

 

Błędne założenie w podręczniku ;) Większość ludzi wydziela pot w sytuacjach w któych organizm musi regulować temperaturę. Ale w pewnych zakresach temperatur nie ma takiej potrzeby, a ponad to są ludzie którzy mają zaburzony ten mechanizm a kurna komary i tak ich tną ;)

Link to post
Share on other sites

Lesio może poprostu Twój kolega jest twardy i nie zwraca uwagi na takie pierdoły jak komary?

 

jakośspecjalnie nigdy sięnicz6ymnie smarowałem i jakoś specjalnie nie przeszkadzają mi komary. Nie odgryzają głowy, nie urywaja rąk, nie powodują zmiany w komara co noc o północy wiec niech sobie popijają. Jedyne co mnie wkurza to jak mi koło ucha latają.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jak ktoś nie chce żeby go obłaziło robactwo to niech wpiernicza czosnek , zapach czosnku w pocie powinien odpędzać komary i klaszcze-sprawdzone realnie a poza tym zdrowe , wpadnięcie w pokrzywy jest nawet zdrowe a wdepnąć na żmiję trzeba mieć strasznie wielkiego pecha .

Link to post
Share on other sites

Nie o kleszczach, lecz teraz mowa o żmijach :-F

Mamy naprawdę fajną miejscówkę i są tam skały, co się z tym wiąże?

Żmije! Co robić z tymi "zwierzątkami".

Przecież jak się położyć to Cię może dziabnąć jak nic. Nie tylko o skałach mówiąc ogólnie - las, łąka.

Co zrobić?

Zaprzestać na trochę ASG, albo co?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak ktoś nie chce żeby go obłaziło robactwo to niech wpiernicza czosnek , zapach czosnku w pocie powinien odpędzać komary i klaszcze-sprawdzone realnie a poza tym zdrowe , wpadnięcie w pokrzywy jest nawet zdrowe a wdepnąć na żmiję trzeba mieć strasznie wielkiego pecha .

 

Bo komary i kleszcze to wampiry są :twisted:

Link to post
Share on other sites

Mały update dotyczący komarów. Wczoraj na biologi moja nauczycielka wspomniała, że u nas w mieście jest taka pani, której komary się w ogóle nie tykają, co więcej fakt ten został zbadany we Wrocławiu. Z badań wynikło, że produkuje ona specyficzny rodzaj potu z dużą zawartością witaminy B.

 

A czosnek działa ze względu na zawarte w nim 'naturalne antybiotyki'.

 

Pozdrawiam

Edited by łosiu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...