Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

SVETER121, święta racja, nie raz wykorzystując osłonę gracz wygina się niemiłosiernie, nie wspominam nawet o strzelaniu zza winkla, gdzie czasami wystawia się samą replikę. Jeśli ktoś twierdzi, że do strzelania z replik asg wymagana jest odpowiednia postawa strzelecka, to chyba nigdy z nich nie strzelał.

Edited by Mszaan
Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o mój przekaz to dobrze zrozumiał. Bo na takich swojskich strzelankach jako pierwszy magazynek nie używają real capów. Poza tym jak stajesz twarzą w twarz z przeciwnikiem a masz nawet real capa to staniesz porządnie, przycelujesz, weźmiesz powietrze do bezdechu i strzelisz czy pojedziesz seryjką? (wiedząc że on cię widzi)

No i przypominam że piszę o większości!

Pozdrawiam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

No dobra, ale to takie ekstremalne sytuacje. Poza tym - jak staniesz "oko w oko" z przeciwnikiem, to nie walisz mu serią. W ogóle nie strzelasz. A treningi są dla ludzi, dla których ASG to nie jest wywalanie hicapów na niedzielnych strzelankach, tylko dla gości, co chcą więcej.

Link to post
Share on other sites

lup - nie mylmy celowania z postawą strzelecką. Nie zdarzyło Ci się nigdy wyginać, stać na jednej nodze za osłoną byle wychylić zza niej jak najmniejszy kawałek ciała ? Np połowę twarzy i ramię z repliką ? Albo strzelać z broni bez kolby trzymając ją przed nosem do celowania ? w ostrej broni dawno by potrzaskało organ powonienia :)

 

spet - to nie są ekstremalne sytuacje, to większość sytuacji. W airsofcie nie niwelujemy odrzutu, możemy sypać dowolnie długą serią nie tracąc celności, a ćwiczenie postaw strzeleckich ma sens na strzelnicy, chyba że ktoś aż tak ekstremalnie milsimuje :)

 

EDIT:

jakimś karygodnym błędem przeoczyłem część wypowiedzi m.in. _thor'a z poprzedniej strony, które pokrywają się z moją :).

Edited by Mszaan
Link to post
Share on other sites

(...)

Jeśli ktoś twierdzi, że do strzelania z replik asg wymagana jest odpowiednia postawa strzelecka, to chyba nigdy z nich nie strzelał.

 

Proszę przeczytaj jeszcze raz czy w postach powyżej masz napisane WYMAGANA? Czy może, że się może przydać?

Link to post
Share on other sites

Czyli mam rozumiec, że kolba w ASG jest tylko po to żeby akumulator w niej trzymac? :wink:

Nie zawsze jest to potrzebne, ale jak chcesz strzelic celnie na dużą odległośc to ciężko bez postawy odpowiedniej, broń trzeba oprzec, zniwelowac chybotanie lufy...

Ale co fakt to fakt - "o gustach się nie dyskutuje"

Link to post
Share on other sites

spet - to nie są ekstremalne sytuacje, to większość sytuacji. W airsofcie nie niwelujemy odrzutu, możemy sypać dowolnie długą serią nie tracąc celności, a ćwiczenie postaw strzeleckich ma sens na strzelnicy, chyba że ktoś aż tak ekstremalnie milsimuje :)

 

 

Tak, masz rację. Ale mnie chodzi o to, że jak ktoś chce używać low/real capów, to daleko nie zajedzie z takim myśleniem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...