Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na RSOV jest trochę więcej dokładniejszych zdjęć:

http://www.rsov.com/index.php?target=produ...product_id=2461

A tutaj opinia jednego ze szczęśliwych posiadaczy:wink:

http://www.rsov.com/forum/showthread.php?t=177

Wnioskując ze zdjęć, zamek ma identyczne bicia jak ten na Glocku 17 Meister, jedynie czcionka się różni odrobinę. Na szkielecie brak oryginalnych oznaczeń - zapewne dlatego na RSOV jest o 12 funtów tańszy od wersji Meister.

Nie zdziwiłbym się, gdyby szkielet był jedyną różnicą pomiędzy wersjami Army i Meister - w środku siedzi zapewne ten sam mechanizm.

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu kupiłem i już po pierwszych strzelaniach więc trochę napisze. "Pistolecik" przyjechał w zwykłym szarym pudełku (moje było nawet uszkodzone przez kuriera) w środku replika magazynek instrukcja i trochę kulek. Wykonanie: pierwsze wrażenie, lekki ale po włożeniu magazynka już swoje waży. Szkielet z tworzywa niestety troszkę się święci. Zamek z metalu już wygląda lepiej. Działanie: przy ręcznym naciągnieciu zamka nie wracał do pierwotnej pozycji, zatrzymywał się ok. centymetr przed końcem, ale wystarczyło lekko pchnąć by wskoczył, przy strzelaniu było ok. Wystarczyło przesmarowac prowadnice sprężyny i już było ok. Nie wiem dlaczego ale przy pierwszych napełnieniach gazem dało się wystrzelić tylko kilka kulek, przy kolejnych było coraz lepiej i teraz jedno napelnienie starcza na ponad 2 magazynki kulek. Przy szybkim strzelaniu ani razu nie było syfonu. Zasięg i celność nie mierzyłem ale lepszy od berrety kjw która się bawiłem przedtem. Trochę zdjęć i szczegółów w późniejszym czasie. Jak by co pytać.

Link to post
Share on other sites

witam, specjalnie dla kolegi Azura bylem dzisiaj po południu zrobić mały test na ilość kulek. A wiec tak 25stopni nowa butla gazu, ładowanie 10s po chwili drugie 10s. Strzelanie równomierne i wyszło 85!! :roll: kulek + jedna była w lufie do maga wchodzi 22 kulki. Jak dla mnie zadowalający wynik, wiem ze podczas akcji strzelasz szybko i nie równomiernie wtedy może wyjść trochę mniej ale jak na replikę za tą cenę... W trakcie użytkowania zobaczymy co z wytrzymałością chińskich stopów metali, ale na razie jestem zadowolony.

pozdrawiam

Zapomniałem magazynek wytrzymuję 2 upadki na beton z pozycji stojącej bez rozszczelnienia (zamiast przycisk zwolnienia zamka nadusiłem przycisk zwolnienia magazynka :wink: )

Edited by omen-25
Link to post
Share on other sites

Jest to kopia TM jednak nie 100% gdyż TM ma bezpiecznik w formie numeru seryjnego pod spodem repliki, tu ten numer jest lecz nie spełnia tej funkcji (jest nieruchomy). Czy są jeszcze jakieś różnice tego nie wiem. Lufa wewnętrzną jest metalowa a zewnętrzna plastikowa.

Link to post
Share on other sites

Omen-25 dziękuję za testy :lol: Musze przyznać, wynik zadowalający ponad miarę ;-)

 

W. Zajcev - niech KWA sobie ma plastikowy zamek, ale wystarczy zrobić test. Ja kupię KWA, a Ty ARMY i za 2 lata się spotkamy i zobaczymy który dłużej pociągnie :uśmiech:

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Od omen-25, miałem okazje trzymać tego Glocka w ręce i powiem, że jest ładnie wyważony, tak jak nasz kolega się wypowiadał, który ma z ostrymi glockami styczność na co dzień, jest tak wyważony jak oryginał. Celności nie sprawdzaliśmy, ale kulki ładnie nosi, Blow-Back też ma kopa, mój Colt National Match i Beretta 92F KWC kolegi, chowają się pod tym względem.

Ja na pewno na dniach kupuje tego Glocka :-P

Edited by 35groszy
Link to post
Share on other sites

Ja do tej pory używałem zwykłego gg 1000ml teraz zamówiłem jakiś power gas 1100ml zobaczmy jaka będzie różnica. Jeszcze jedno, dlatych co uważali że jest za drogi w porównaniu do ksc, teraz kosztuje 199zł i są u kraknamów magazynki zapasowe za 59zł. Więc tym bardziej twierdzę że się opłaca. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ok. Dzisiaj przyszedł. Na razie jest niedotarty i na gazie 1100 od Krakmanii da się wystrzelić ok. 1,5 magazynka szybkim ogniem, ze stratą mocy pod koniec. Liczę na to, że się poprawi, bo po wyjęciu z pudełka udało mi się wystrzelić tylko 1 mag po długim ładowaniu, także już jest troszkę lepiej.

Pistolet ma kopa, a blowback jest na tyle mocny, że utrzymanie pistoletu na celu odległym o 25 metrów przy szybkim strzelaniu jedną ręką jest lekko utrudnione. Co do bb to jest dużo lepiej niż w KSC.

Oznaczenia Glocka są. Grawerka napuszczana białą farbą. Nie tylko malowane. Z początku na zdjęciach wyglądało to tandetnie, ale moje obawy nie potwierdziły się - w miarę estetycznie (osobiście lubię białe napisy, więc to subiektywna opinia).

Magazynek - nie puszcza gazu, nie ma syfonów, nawet przy szybkich strzałach. Chińczycy chyba się poprawili.

Muszka i szczerbinka - ładne przejrzyste - jak to w Glocku. Na muszce kropka, na szczerbinie biała obwódka, nie dwie kropki. Czy tak samo jest w Meisterze, nie wiem. Mnie celownik odpowiada, poza tym zamontowałem laser na szynie pod lufą, najtańszy, za 30 pln. Działa, da się regulować, pomaga przy strzelaniu. Nie wiem jak z kaburą do pistoletu z laserem, ale ja używam podwójnej ładownicy w ELBV, co daje mi namiastkę kabury pod lewą pachą. Wygodne; poza tym nie lubię mieć obciążonego uda, ani pasa.

Jak na razie jestem zadowolony. Czy ten stan się utrzyma? Czas pokaże, jednak myślę, że R17 to pistolet warty przemyślenia, bo za 200 zł jest zrobiony naprawdę na poziomie.

Pozdrawiam, Lewar.

 

A, jeszcze jedno.

Na kulkach 0.25g premium (taiwangun) zasięg maksymalny to ok. 35-40 metrów. Efektywny 20-25 przy czym kulka leci całkiem szybko i prosto. Hop-up miodzio.

Edited by Lewarek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...