Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje trzy grosze na temat sklepu...

Paczka zamówiona w niedziele wieczorem

- poniedziałek godz. 13.10 "Nowy status: W trakcie ralizacji"

- poniedziałek godz. 17.20 "Nowy status: Wysłane"

- wtorek 16.00 listonosz dzwoni do drzwi...

 

Nigdy nie dostałem tak szybko paczki z jakiegokolwiek sklepu internetowego. Niech mi nikt nie mówi że długi czas oczekiwanie to nie wina sklepu - poczta strajkuje raczej sporadycznie :wink:

 

Paczka opakowana raczej normalnie ( jedna warstwa papieru do paczek ). Spodziewałem się lepszego zabezbieczenia repliki.

 

+ dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem dla kumpla auga jg i pomimo, że paczka przyszła szybko, to czekało na nas niemiłe rozczarowanie. Okazało się, że w środku nie było karty gwarancyjnej, a nawet zwykłego rachunku. Na następny dzień napisałem do sklepu z zapytaniem czemu tak jest. Błyskawicznie odpisali, pytając, czy aby na pewno paczka dotarła w stanie nienaruszonym, odpowiedziałem, że tak. Dzisiaj dostaję maila od zbrojowni, że w takim wypadku wysyłają duplikat karty gwarancyjnej. Jak dojdzie to wyrażę pełne zadowolenie z dotychczasowych usług sklepu, a póki co daję plusa za szybką przesyłkę i dobry kontakt z klientem.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Piszecie o zakupach w tym sklepie a ja wspomnę o serwisie. Wysłałem do Zbrojownii M4 SRC, z opisem tego co chciałbym by zostało wymienione, sprawdzone i przetestowane. I wszystko co zawarłem w "liscie" zostało spełnione :wink:

 

Serwis jest zajefajny, kontakt niesamowicie szybki (dziennie nawet do 4 maili), fachowa i przyjemna obsługa klienta, spełnianie jego próśb (np testowanie prędkości wylotowej kulki na różnych konfiguracjach, podawanie wyników, informowanie na bieżąco co w danej chwili uczynili i czy taka konfiguracja może pozostać), przesyła ekspresowa... jednym słowem WIELKI PLUS

 

Gorąco POLECAM 8)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Zrobiłem tam tuning swojego M15A4 Rifle. montaż GB Pro-win, czyli coś "specyficznego", wszystko przebiegło bezproblemowo, byłem informowany o wszystkich poczynaniach.

 

Kupowałem wiele razy, ani razu się nie zawiodłem, a bywam tam często. I nie mam zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy. ;-)

 

Jednym słowem: Polecam.

 

Pozdrawiam

GustaV

Link to post
Share on other sites

25/07/2007 Zamówienie przyjętę Bateria Gratis

25/07/2007 W trakcie ralizacji

25/07/2007 Wysłane

 

Wszystko w przeciągu godziny.

 

Ogromny plus za kontakt oraz odpowiedzi na moje (nieraz głupie) pytania, oraz dostałem darmową baterię i brak kosztów przesyłki.

Gorąco Polecam

Edited by Igiii
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Korzystając z Forum jako środka przekazu masowego chciał bym zaapelować do klientów sklepu Zbrojownia, że kontakt ze sklepem jest możliwy:

- drogą mailową (sklep@zbrojownia.com.pl i serwis@zbrojownia.com.pl)

- przez Gadu-Gadu (9415099)

 

Pisząc PW do mnie lub na moje GG nie załatwicie nic :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mogę pochwalić sklep za obsługę - po złożeniu zamówienia chciałem je nieco zmienić, nie było problemów.

Paczkę zamówiłem piątek wieczór, przyszła dopiero w środę.

Ładowarka którą dostałem do repliki nie działa. Wysłałem maila, co będzie dalej to się zobaczy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z racji, że zamawiałem już na Zbrojowni dwa AEGi to mogę co nieco powiedzieć...

 

W maju zamawiałem M14 AGM z tuningiem do 400fps, montażem precki i gumki HU - szybko i sprawnie. Broń działała zawsze bez zarzutu, więc tuning był przeprowadzony należycie.

Sprzedałem M14 ostatnio (znudził się ;) ) by kupić kolejnego AEGa.

We wtorek po 22 złożyłem zamówienie na C-15 ICSa z tuningiem do 400fps, montażem precki i gumki HU. Spodziewałem się z racji, że w czwartek było Wszystkich Świętych to replikę dostanę w przyszłym tygodniu. Jak bardzo się myliłem ;) Olo złożył wszystko do kupy i wysłał paczkę już następnego dnia. Dziś po południu odebrałem od listonosz pakę i uradowany mogę iść jutro na strzelankę :P

 

Expresowy montaż i wysyłka. Drugi raz robiłem poważne zakupy i drugi raz zadowolony jestem.

I jeszcze jedno - kontakt ze sklepem jest najlepszy ze wszystkich dostępnych na polskim rynku (pzdr 0L0 :D )

 

Śmiało polecam!

Link to post
Share on other sites

Ja pewnego letniego popołudnia odwiedziłem chłopaków w Zbrojowni. Moim celem głownie była M14:) Także odrazu zacząłem pytać właśnie o ten model i jakich firm aktualnie posiadają na stanie. W tamtej chwili mieli tylko New Star-a. Poprosiłem Ola o wyjęcie z pudełka m14-stki. Wybór tego typu karabinu był spowodowany tym że w moim domu wcześniej już była m14 a to za sprawą mojej siostry. Ania miała też m14 tylko ze stajni KART-a. Po porównaniu wykonania KART-a z New Star-em wybrałem ten drugi. Niedługo trwało moje zastanowienie, po sprawdzeniu wykonania i zadaniu paru podstawowych pytań o pojemność baterii, długość lufy, możliwość późniejszego tuningu itp. Postanowiłem powiedzieć krótkie dwa słowa "Dobra biorę :!: ". Gdy Olo zaczął pakować karabin do pudełka. Ja stanąłem przed ścianą z zawieszonymi giwerami i zacząłem wypatrywać następnego kandydata do kupienia:)

 

Jako, że zawsze miałem słabość do "kałachów", moją uwagę zwrócił AK 47 Tactical made by Cyma. Po wyjęciu modelu z pudła i dokładniejszym pomacaniu odrazu mi sie spodobał. Sprawdziłem tylko spasowanie elementów i wybrałem jeszcze najmocniejszy model jaki był w zbrojowni. (giwery były sprawdzane chronometrem) Cyma miała 360 fpsów w stocku.

Również zakupiłem ten model.

 

Gdy wracałem do domu miałem troszkę mieszane uczucia co do Cymy. Ponieważ w m14 byłem zakochany już od dawna. A Cymę wziąłem chyba pod wpływem podekscytowania z wcześniejszego zakupu. Jeszcze jedna rzecz mnie martwiła że zawsze przed zakupem jakieś broni czytałem recenzje dotyczące wybranego modelu a w tym przypadku było inaczej.

 

Jednak wszystko wyjaśniło moje pierwsze strzelanie. Kiedy to m14 powaliła mnie swoją wagą, kiedy to po paru chwilach akcji już mi było ciężko w łapach. Wyszło przyzwyczajenie do lekkiej m15a4 CA. AK znowu mimo nie tak długiej lufy zaskoczył nie tylko swoim bardzo dużym zasięgiem jak na stock-a ale to jak celnie uderza kulka za kulką w elementy w które kiedyś ciężko było celnąć a jeżeli nawet się celneło to nie z taką powtarzalnością następnych strzałów jak w Cymie.

Do tej pory z giwerami nic się nie działo i mam nadzieje że dziać się nie będzie. :-P

 

POLECAM ten sklep w 200 % !!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zbrojownia, jest najfajniejszym sklepem jaki odwiedziłem do tej pory, są szybcy jak UZI, i zajebiści jak Kałasz, ilekroć tam przyjdę zawsze Olo coś grzebie przy karabinkach, uwielbiam na to patrzeć, a Lukas ogląda strony z MC donaldem :). Wiele razy u nich kupowałem, i wiele razy jeszcze będę kupować, często nosze do nich coś na serwis albo do wymiany bo karabinów troche mam, a wyciskam z nich wszystko, i nawet jak bym przyniósł rozpruty przez granat plastikowy karabin to wiem, że Olo mi go naprawi, jest fachowcem w swojej dziedzinie normalnie jak by to przechodziło w jego rodzinie z dziada na pradziada. a Lukas podtrzymuje zawsze świąteczną atmosfere, i są zdecydowanie najfajniejszą obsługą sklepu jaką kiedykolwiek spotkałem. Nielicząc lasek w sklepach z ciuchami

Link to post
Share on other sites

Moje Gratulacje

Zbrojownia to sklep, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Uśmiech na twarzy, fachowa obsługa, rady i wskazówki co do konserwacji broni oraz usługi którą chciałam zamówić - to informacje jakie uzyskałam na samym wstępie. Co najważniejsze INDYWIDUALNE podejście do klienta. Z tego co zauważyłam nie ma tam tzw. masówki oraz odwalania roboty. Na bieżąco byłam informowana o postępie prac nad karabinami jakie im powierzyłam, a wszelkie zmiany były ze mną konsultowane.

Pozdrawiam i polecam .- Anna

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...