Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na moim zestawie z 80m czuć kulkę, zestawu spustowego nie wymieniałem bo jest wystarczająco solidny (często smaruję), jedynym minusem przy takiej sprężynie jest odklejająca się uszczelka głowicy tłoka, którą samemu w późniejszym czasie musiałem zrobić (oryginalna została wypluta wraz z kulką) :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a ja mam takie pytanie, bo ciężko znaleźć na nie odpowiedź i może wydać się nieco głupie, czy do M24 CA, żeby wsadzić lufę precyzyjną (pewnie AEGową) trzeba wymienić komorę HU?

ewentualnie,czy są jakieś zdatne lufy które nie wymagają wymiany całej komory HU?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Poradzi sobie jak nie będziesz nią szarpał tylko płynnie ładował, co w boju jest trudne.

 

 

Ja mam pytanie jakiej siły (postura waga) trzeba użyć do naciągnięcia tuningowanej repliki ( zestawem wielokrotnie wspominanym cylinder + sprężyna ). Czy będę musiał ładować go noga? ( 16 lat, 175 cm ). I jak z tym w pozycji leżącej?

Link to post
Share on other sites

Poradzi sobie jak nie będziesz nią szarpał tylko płynnie ładował, co w boju jest trudne.

Ja mam pytanie jakiej siły (postura waga) trzeba użyć do naciągnięcia tuningowanej repliki ( zestawem wielokrotnie wspominanym cylinder + sprężyna ). Czy będę musiał ładować go noga? ( 16 lat, 175 cm ). I jak z tym w pozycji leżącej?

 

Tak mi się zdaje ze lata i wzrost nic nie maja do siły ?? Idz na siłownie.

Po za tym na kij ci snajpera??W takim wieku to komuś krzywdę zrobisz prędzej.Nie wiem czy leżenie w miejscu to dobry pomysł :) Robaki cie obejdą w lato xD

Edit

Mailem na myśli mrówki

Edited by klersen
Link to post
Share on other sites

@ Zuber

 

Jak w ten sposób to przedstawiasz to może przedstawisz w niutonach jaka sile trzeba? ^^

 

I wszędzie pisze to samo... bla bla bla niby jak mam się dowiedzieć czy naciągnę czy nie ?

 

@Klersen

 

Jesteś taki żałosny czy sobie posty nabijasz?

 

 

To Ci się źle zdaje. Więcej siły będzie miał ten co ma 25 lat i 190 wzrostu niż ten co ma 10 lat i 140.

Skąd wiesz ze nie chodzę na siłownie?

I "Kij" Tobie do tego po co mi snajpera?

Z tymi robakami to mnie już rozbawiłeś :)

Idź do szkoły przypakować mózg _._

 

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
I wszędzie pisze to samo... bla bla bla niby jak mam się dowiedzieć czy naciągnę czy nie ?

Tego się nie da wyczytać. To trzeba sprawdzić organoleptycznie ;). Ja ze springiem guardera sp160 sobie bez problemów (większych, w każdym razie na leżąco naciągam) radzę. A paker ze mnie żaden (23 pompki, 40 kilo na ławeczce podnoszę, przy wadze ok. 60kg i wzroście 176cm, jeśli to dla ciebie jakiś wyznacznik).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Myślę, że 550/590mm to optymalny stosunek fps/celność. Więcej na 100% będzie powodować spadek fps, a celność nie poprawi się znacząco.

 

Cała sprawa tkwi w dobrym zmontowaniu lufy->gumki->dystansera->komory.

 

Ja mam pytanie z innej beczki- czy ten wzmacniany zestaw cylindra z tłokiem (ze springiem 300%) + zero trigger wytrzymają 380%?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...