Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmocniony zestaw na 500 FPS do MB01 i MB05[P&J]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

I tu się mylisz, bo montowałem go wczoraj z kolegą. MP001 było kolegi, wszystko pasuje. Kolega poinformował mnie, że potem odkręcił głowicę tłoka i krzywo skręcił. Pokrzywił potem cylinder i kicha. Zestawik ładnie śmigał w MP001.

Link to post
Share on other sites

Nom pasować będzie, ale jak tutaj kolega powiedział, trzeba trochę siły żeby zamontować. Poza tym, będzie trzeba lekko uszczelnić tłoczek, ponieważ ta uszczelka nie nadaje się do używania w MP001, ponieważ lata jak prosie w worku, co raczej zniża szybkość wystrzału. Oraz jak powiedział Dexterkrak trzeba obniżyć ciężar tłoczka.

 

Mam pokrzywiony cylinder w mojej broni, dlatego nie mogę powiedzieć ile kartonów przebije. Przed jakimkolwiek tuningiem przebijał 4 warstwy kartonów, po podłożeniu podkładki przebijał 5 warstw. Po dołączeniu tego zestawu nie wiem ile przebije, lecz gdy kupię nowy cylinder, sprawdzę i zdam relacje.

Edited by Kapsell
Link to post
Share on other sites

I tu się mylisz, bo montowałem go wczoraj z kolegą. MP001 było kolegi, wszystko pasuje. Kolega poinformował mnie, że potem odkręcił głowicę tłoka i krzywo skręcił. Pokrzywił potem cylinder i kicha. Zestawik ładnie śmigał w MP001.

 

 

o to się zdziwiłem :P myślałem że mp001 tłok jest jak w vsr

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...