Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Granat gazowy - prawie domowej roboty


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Kicpa testował, i wyszło że trzeba poprawić osadzenie O-ringa oraz sprężyna miała za dużo zwojów. Z tego co mi Kicpa mówił w szkole to na B 2 0 i na testach na f50, po wsadzeniu sprężyny od sklepowego granatu, moje spisywały się b. dobrze :wink: zaraz pomęczę Kicpe żeby napisał tutaj swoje obserwacje, uwagi.

 

Ja z kolei jutro wieczorem powinienem dostać już poprawione granaty, a wtedy od razu dam tutaj to info.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

granaty.th.jpg

 

Pierwszy i drugi od lewej już w pełni sprawne czekają tylko na sprężynkę do spłonki (działają na prowizorycznej), środkowy jeszcze bez wymienionych uszczelek (czytaj gaz ucieka), drugi od prawej mój na którym były przeprowadzane testy, przeżył już dużo i działa znakomicie a strzelam tylko na pełnym ciśnieniu CO2. Dla porównania też MB 204HP.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak jak wyżej, niestety padła mi dostawa. Same granaty już są gotowe, nasmarowane, każdy z osobna sprawdzony i działa. Sądzę że jeżeli jutro zamówię dostawę zaworów z Niemiec, to już w przyszłym tygodniu będą na allegro. I tak jak pisał Pidzejfat, jak zejdzie te 10 granatów to będzie już pewnie 50 kolejnych albo 100.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam 2 granaty, działają bardzo dobrze.

Wykonane porządnie, cieszą el dodatkowe (uszczelki itp).

Części wewn wykonane ze stali, więc jakiekolwiek zmęczenie materiału nie wystąpi...

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, strzelają naprawdę bardzo dobrze na Co2. (zasięgu nie mierzyłem, ale wystarcza :D)

Link to post
Share on other sites

Ja też dodam coś od siebie. Na razie mam je nie długo, ale już od początku sprawiły na mnie pozytywne wrazenie. ;-) Są ciężkie, pożądne, wyglądają bardzo dobrze. Podoba mi się złota łuska i srebrna głowica. Fajnie, że dostajemy zapasowe częsci. Wrażenia ze strzelania też dobre - na razie strzelałem na co2 800psi. Łatwo nastawia się spłonkę, samo ściąganie spustu też nie wymaga ogromnej energii. 8-)

Jakościowo nie odstępują King Arms'owym granatom, które wykonane są bardzo precyzyjnie. Myślę, że to jest ten jeden z niewielu "złotych środków" na rynku as, ponieważ ostatnio jest kilka "tanich" granatów jak: vanarasy, pro-armsy, czy w/w KA - które albo są tylko na gg, albo są średniej jakości (PA) a w "domowych" za tę samą cene osiągamy poziom madbullowskich HP. No i jeszcze są polskie, co w tym wypadku też jest na plus 8)

 

Dorzucam kilka fotek :-P :

c15e0c9a8ea0cc15m.jpg

 

Porównanie granatów KA (120 kulek) i Ruffina(104)

4c8a669072911cdcm.jpg

 

i takie na koniec ;-)

4315d145bea52df5m.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...