Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Włoszech


Recommended Posts

Nie byłem ale wiem, że we Włoszech ASG jest bardzo popularne. Wiem z dosyć dobrego źródła iż społeczność ASG w tym kraju liczy ponad 30.000 ludzi. Wykorzystywane tam ono jest (albo ma być? Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem) do utrzymywania poziomu wyszkolenia wśród rezerwistów. Ponieważ szkolenia na strzelnicach nie cieszą się zbytnim powodzeniem (uważane są za nudne) ASG doskonale się do tego nadaje. Stwarza maksymalnie realistyczne warunki pola walki i człowiek się uczy poprzez zabawę.

 

Co do ograniczenia wiekowego... Nie wiem. Ale wiem o niepełnoletnich, którzy tam właśnie sobie kupili takie zabawki.

 

Polecam San Marino gdyż w tym mieście podobno na każdej uliczce jest jakiś sklep z tego typu sprzętem :) No i tanim :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 years later...

:)

 

Masz racje co do San Marino, jest taniej niż w rzymie okolo 30-40%

a co do ASG w itali to organizowane sa zloty kture trwaja nawet tydzien i urzywaja na nich nawet chelikopterów do transportu graczy, w teren. Co ja sie bede rozgadywal , przyjeżdzajcie i juz :)

Edited by mariuszroma
Link to post
Share on other sites

San Marino = raj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Nie ma uliczki bez sklepu z ASG :D . Repliki są tam sprzedawane z czerwonymi końcówkami luf. Sprzedawca(całkiem nieźle mówiący po niemiecku) w jednym ze sklepów mówił, że najlepiej szukać maniaków ASG gdzieś w środkowych Włoszech(podobno tam ich najwięcej).

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Mam siostrę w Neapolu. Czy ceny sprzętu ( replik ) są takie wysokie, że nie opłaca się wysyłać ichniejszego sprzętu do Polski? Jeśli ceny są niższe, a wybór większy, to można spokojnie wysłać sprzęt z Włoch do Polski? Bez, żadnych konsekwencji prawnych?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 7 months later...

Witam, odgrzebie trochę temat, pewnie dostanę złota łopatę.

 

Ale za niedługo wylatuje na tygodniowe wakacje do Rzymu i chciał bym pozwiedzać sklepy:P

Chodzi mi o linki do sklepów w RZYMIE, do San Marino nie pojadę, bo to hektar z Romy.

 

 

Proszę więc o pomoc i wskazanie mi sklepów w Rzymie ze swoją stroną i asortymentem...

 

 

EDIT: Szukałem w googlach, coś tam znalazłem, ale nie było adresów, więc praktycznie niczego nie znalazłem :bialaflaga:

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Jakie psy konfiskują repliki? Jamniki?

 

Nie wiem jak we Włoszech ale zawsze myślałem, że to mogą zrobić policjanci ew. inne uprawnione służby... tylko pogratulować, że dałeś psu wyrwać replikę a on ją zakopał w ziemi. To wcale nie była konfiskata.

 

Całe szczęście, że mam kota.

 

Coś mi się wydaje, że ktoś się za dużo Gombrowicza naczytał.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...