Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.redwolfairsoft.com


Recommended Posts

Zamierzam kupic bron w www.redwolfairsoft.com po wejsciu do Unii... Tylko mam pare pytan: Ile mniej więcej kosztuje koszt przesylki i cla, w jakim kraju ten sklep sie znajduje, czy warto im zaufac i czy sprzedaja bron dobrej jakosci?

pokolei...

 

o koszty zapytaj ich, odpowiedzą, mowie o military.pl bo to zalezy co chcesz sciagnac.

(wdech wydech..)

redwolf znajduje sie w HongKongu

...

military mozesz zaufac, rw tez.

czy bron jest dobrej jakosci.. no sprzedają bron taką jaka maja. Jezeli chcesz TokyoMarui to bedzie to jakos TokyoMarui. Nie bardzo rouzmiem pytania. Mozesz jaśniej je zadać?

 

(wydech...)

nawet spokojnie poszlo :wink:

Link to post
Share on other sites

Wszystko w redwolfie jest dobrej jakosci, Potul tam kupil wilka grzywiastego czy cos takiego, nic sie nie strzepi, nie leni, elegancko.

 

Jednak jezeli zamierzasz kupic bron w redwolfie po wejsciu do unii, co jest oczywiscie sluszne, bo taniej bedzie, to musisz troche poczekac, nie mam pojecia kiedy Hong Kong wejdzie do Unii, ale raczej nie predko.

 

 

[bron dobrej jakosci, chryste, teraz rozumiecie czemu nie skasowalem tego watku? :lol: :lol: :lol: ]

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Witam!

 

Mam pytanie. Chcę sobie zamówić z red wolf'a tego oto colta

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/ProductDetail?prodID=26465

.

I oto moje pytanie. Czy nie ma żadnych problemów z wysłaniem do polski, czy sklep jest wart zaufania??

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 6 years later...
  • 1 year later...

Zwykły Airmail jest dostępny, ale tylko do określonej wagi/ilości/kwoty.

Niestety własnie te limity wymiarów/wagi mają fatalne bo paczka 1,05kg o najdłuższym wymiarze 40cm kwalifikowała się tylko na DHL a podobne z HK szły bez problemu pocztą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...