Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Militaria.pl


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o wiatrówki, to jest nawet dobrze. Zaś jeżeli chodzi o asg, to już nie jest tak rożowo. Moj przyjaciel zamówił to samo co Nebril Muner i co dostał? colt'a MX. Co prawda, wyszedł na plusie jakieś 80 zlotych, więc nie prosił o zamianę :twisted:

:wink: Moj pierwszy post

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uczucia mam mieszane, nie robiłem większego zamówienia w tym sklepie, zamówiłem 2000 kulek CF za 30 zł, pomyśałem, że dobra cena no to kupuje, jakiś koleś po 3 godzinach dzwoni, czy potwierdzam zamówienie, no to wszystko ok spooko, kulki szybko, bo następnego dnia, strzelam i strzelam, w końcu aczęło pluć mi z guna(beretta M92F Military Model Tokyo Marui) kulkami na odległość 1 metra, coś jest nie tak myśle zepsuty gun, patrze w lufe a tu kulka zablokowana w niej siedziała, no to przepycham wyciorem i jade dalej, każdemu się zdarzyć może jakiś pech, ale powturzyło się to tak z 10 razy, gadam z kolesiem z militaria.pl a on mi taki tekst: "Proszę nie zrzucać winy na nasze kulki, napewno zepsułą się panu broń, proszę odesłać ją do komisu", teraz już z tych kulek strzela normalnie, pewnie mi się lufa już powycierała od środka.

 

 

EDIT: TE ZASRANE KULKI ROZWALIŁY MI HOP UP'A MIAŁEM BERETKE TYDZIEN, JUZ DO NAPRAWY!

 

 

 

 

NIE POLECAM!!!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Załączam rozmowę z przedstawicielem firmy Militaria.pl

 

 

 

Łączenie...

Połączenie przez SOCKET.

Tomek: Witaj, w czym mogę pomóc?

JuMpEr: witam

Tomek: eitam

JuMpEr: chciałem powiedzieć, że czuję sie oszukany przez waszą firmę

JuMpEr: chce pan wiedzieć czemu??

JuMpEr: zamówiłem u was kulki kompozytowe 0,25G w ładownicy 2000 sztuk

JuMpEr: do ASG

JuMpEr: jestem początkujący, więc dobrze się nie znam na kulkach,

JuMpEr: na pierwszy rzut oka były w porządku

JuMpEr: i nimi strzelałem

JuMpEr: po jakimś czasie kulki przestały wylatywać, blokowaąły się w lufie

JuMpEr: kumpel oglądnął kulki i złapał sięza głowę

JuMpEr: powiedział, że na tą chwilę jestem jakieś 60-70 żł do tyłu bo te kulki zniszczyły mojego Hop Up'a

Tomek: moge Panskie imie nazwisko?

JuMpEr: Piszczek

JuMpEr: Marcin Piszczek

Tomek: a jaki ma Pan pistolet?

JuMpEr: Berette M92f HG Military Model TOKYO MARUI

Tomek: sprezynowy?

JuMpEr: tak

Tomek: no to te kulki byly za ciezki

Tomek: do tego pistoletu

JuMpEr: nie, mam specjalność hop up na 0,25

JuMpEr: mam to na karcie sprzedaży

JuMpEr: zaraz wróce, ide tylko psa wyprowadzić

Tomek: wiec z jakiego powodu zniszyczy Panu pistolet?

Tomek: bo do tej Posry nie bylo ani jednej reklamacji na te kulkii

JuMpEr: proszę pana, te kulki nie są okrągłe, one mają małe nierówności

JuMpEr: nie wymirowe, zepsuły mi hop upa poprostu

Tomek: Sprzedajemy te kulki od dluzszego czasu i do tej pory nie dotarla do nas informacja by powodowaly one jakiekolwiek awarie pistoletow ASG (przynajmniej tych ktore sprzedajemy)

JuMpEr: chciałem zapytać, czy moge do pastwa odesłać te kulki, a państwo zwrócili by mi połowę ich wartości

JuMpEr: no to proszę pana dotarła teraz

JuMpEr: mozże nikt nie używałe takiego modelu narazie jak ja co kupowal te kulki

Tomek: niestety jezeli zuzyl Pan kulki to jedt to juz niemozliwe

JuMpEr: no to co j mam w tej chwili zrobić prosze pana

JuMpEr: kulek całych nie zurzylem

JuMpEr: może 5 % tych kulek zurzyłem

Tomek: ale my takze nie bedziemy mogli sprzedac ponownie juz napoczetego opakowania

JuMpEr: no opakowaniu nie bylo żadnej plomby, a kulki zawsze można dosypać

Tomek: ale my nie mamy kulek luzem

JuMpEr: no to proszże pana, co ja mam zrobic

Tomek: niestety w takim przyapku nie jestem w stanie Panu pomoc

JuMpEr: ale wasze kulki zepsuły mi bron, musze miec z czego dac za naprwe, czy mogewystawic komentarz co do tego przedmiotu??

Tomek: tak moze Pan wystawic komentarz

JuMpEr: jak mam to zrobić

JuMpEr: jak nie jestem czlonkiem ksk

JuMpEr: jesli nim nie jestem, tez moge wystawic komentarz

JuMpEr: ??

JuMpEr: jesli tak, to bardzo prosze powiedziec mi jak

JuMpEr: czemu sę pan nie odzywa

 

Tomek: musi sie Pan zalogowac

JuMpEr: aha dobrze

JuMpEr: a jaką mam pewność że komentarz jaki wystawię, nie będzie usunięty??

Tomek: komentarz najpierw bedzie zweryfikowany jezeli bedzie zgodny ze stanem faktycznym to zostanie zamieszczony

JuMpEr: hmmm czyli jeśli wystawie komentarz ze kulki sa nierowne, krzywe itd i ze zepsuly moj pistolet, to komentarz bedzie usuniety??

Tomek: niestety, nie wiem, nie ja o tym decyduje

 

 

Czyli nawet jeśli ich produkt jest wadliwy, to oni powiedzą że on jest super i nie bedzie mojego komentarza!

 

[ Dodano: 10.10.2005, 19:31 ]

mój komentarz nie pojawił się na militaria.pl a dziś zobaczyłem to, [LINK]

TOTALNA PORAŻKA :lol:

 

[ Dodano: 10.10.2005, 19:33 ]

http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml...v-page-number=5

 

TO TEŻ JEST NIEZŁE :D

Link to post
Share on other sites

A ja złożyłem u nich wczoraj 5 zamówienie (co prawda nie dotyczyły asg lecz sprzętu do wiatrówki z wiatrówką włącznie). Poprzednie 4 zamówienia dotarły bez zająknięcia w 100% zgodne, w czasie nie przekraczającym 2 dni roboczych.

Ba, nawet ostatnigo zamówienia nie musiałem potwierdzać.

 

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony taką ilością negatywnych opinii na temat tego sklepu, ale widocznie zasłużyli sobie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Dla sklepu OGROMNY MINUS

 

Kulki jakie sprzedają po prostu sypią się w dłoniach...

Jednak najlepiej jest gdy odwiedzi się ich sklep.

 

Pewnego letniego popołudnia miałem okazję to zrobić. I co widzę? 6 sprzedawców. Nastrojony jestem miło. Dwóch klientów dokonuje zakupów. 4 ekspedientów jest więc całkowicie wolnych. Jednak na nic zdają się moje prośby o pokazanie kabury do zmierzenia. Faceci odsyłają mnie jeden do drugiego i tak w kółko. Mówią: ,,Obsługujemy klienta" :!: Oczywiście owy klient kupował wiatrówkę Skiffa za jakieś 500 zł plus naboje CO2 itd. więc, by poczuł się dobrze chyba stwierdzili, że muszą obsługiwać go w sześciu- jeden trzyma towar, dwóch głowi się jak obsługuje sie kasę :wink: Jeszcze jeden trzyma nabój CO2, a jeden pilnuje dobytku sklepu.

 

Jednym zdaniem: OBSŁUGA SKLEPU JEST ŻAŁOSNA!!!

 

Naturalnie nie czekałem, aż łaskawie mnie obsłużą- wyszedłem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja kupiłem WALTHER P99 z tłumikiem. Nie było żadnych problemów... kolega wyjął z pudełka (on nei wiedział co to ASG-znał tylko kioskowe psitolety) naiciągnał zamek z podnieceniemw oczach... ja się wqrwiłem w końcu się domyśliłem co trzeba zrobić... odciągnełem no i już spust nie działa. Poszedł se... wysłałem do serwisu (na dodatek odłamała mi się blokada spustu-zamka)... wydałem 10 zł na naprawę i przysłali nowego WALTHERA z HFC... się ucieszyłem że mi uwierzyli bo napisałem że taki dostałem towar... później jak wszystkim to się zdarza w tym modelu spust zaczął się blokować... wysyłam i wraca naprawiony :D... polecam serwis. Ja przynajniej miałem miło wszystko przeprowaddzone.

 

EDIT.

 

A co sądzicie o ich ubraniach militarnych itp. ? Drogie, tanie, słabe, podrobione ??

Link to post
Share on other sites

Ode mnie PLUS

 

 

Ile razy jestem na wrocławskim Rynku to wstępuje do militariów. Fakt, że mają mały asortyment ASG, ale generalnie ja jastem ZADOWOLONY. Zawsze odpowiadają na moje pytania, dają potrzymać do ręki, jak jeszcze nie wiedziałem co to jest blow-back to sprzedawca zaprezentował to w praktyce.

i chociaż nie ma dużego wyboru u nich, obecnie Ruger Mk1 jest tańszy niż w jakimkolwiek sklepie internetowym i właśnie u nich go kupiłem.

A tak btw. mają świetne noże :).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hmm, kawałek rozmowy z moim znajomym, który szykuje się do kupienia pierwszego AEG

 

Z resztą sam koleś mi powiedział' date=' że AEG traktują dodatkowo, pobocznie.

21:36:50 cyk-89 (2187011)

tiaa...czuć i słychać

21:37:04 Dziadek (3098313)

Nom.

21:37:12 cyk-89 (2187011)

poprostu dostaję nerwowej pokrzywki na myśl o ludziach ktorzy chcą zarobić kasę na zielonych i nieobytych w temacie

21:37:18 cyk-89 (2187011)

bo jest to czyste oszustwo

21:38:03 Dziadek (3098313)

Jak się zapytałem na początku w ten sposób: "Macie coś może z STTi/SRC" to koleś poszedł do szefa, a później wrócili obaj i zgodnym głosem powiedzieli, że tutaj kart graficznych się nie sprzedaje...

 

To chyba mówi samo za siebie

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

kupiłem u nich 1000 kulek 0.2 za 15 zeta (zamówione Extremy nie zdążyły dojść)i od razu nasunęło mo się pytanie, czy nie mają jakichś bardziej okrągłych. Jako że miałem wtedy shotguna po strzelance zostało mo ok 850 i od razu je wyrzuciłem.

 

Zobaczcie to

http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml...ifiers=category

 

shot wygląda jek mosberg, bez hopa, widziałem takie za 29 zeta

pistolet, jakiś zwykły, nie więcej niż 30

ładowarka 15

kabura ok 20

tych okularów bałbym się użyć

 

a oni sprzedają taki

"Stinger S.W.A.T. zestaw podstawowy każdego zawodnika ASG"

pięć razy drożej

 

sam taki shot kosztuje u nich 2 stówy

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Byłem u nich osobiście ostatnio w sprawie maga do Socoma :

 

-Dzień dobry

 

-Słucham

 

-Chciałem się zapytać czy dostanę magazynek do Socoma St ... (wypowiedź przerwana)

 

-Nic z tych rzeczy

-A czy jest moż .....

-Tak słucham, w czym mogę pomóc ? (do następnego klietna)

 

 

I jak tu traktować ich poważnie ... :|

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Minus dla sklepu.

 

Tydzien temu (z okładem) zamówiłem u nich przez internet kilka rzeczy. Otzrmyałem odpowiedź, że części z zamówionych towarów nie mają (czego strona nie podawała), i muszę poczekać, aż przesuną je ze sklepu.

 

Zapytałem, ile to potrwa i kiedy mogę się spodziewać prezesyłki - odpowiedź brzmiała: "około tygodnia, w przyszłą środę wyślemy i 26 kwietnia będzie u pana".

Niepozytywne, ale zgodziłęm się poczekać.

 

Wczoraj czekam na telefon od kuriera, w końcu o 15:10 zadzwoniłem do sklepu. I co?

Paczka nie wyszła, "kolega miał pana zawiadomić", a towar, na który czekałem, nie dotrze do mnie w ogóle, bo w międzyczasie "został wyprzedany na sklepie".

Nawet "przepraszam" nie usłyszałem, a sprzedawca był co najmniej nieuprzejmy.

Tyle dobrego, że przynajmniej przypomnieli sobie, że mają do mnie cokolwiek wysłać, i ta część zamówienia, ktorą mieli na składzie, dziś do mnie wreszcie dotarła.

 

Napisałem wczoraj mail do sklepu ze skargą na sposób potraktowania mnie jako klienta, ale na razie kamień w wodę. I nie spodziewam się odpowiedzi.

 

To już drugi raz w przeciągu pół roku, kiedy oferowali mi towar, którego nie mogli dostarczyć. Coś mi się wydaje że łapie się to na paragraf o oszukańczej reklamie, i Państwowa Inspekcja Handlowa mogła by im za takie zagrania mandatem przysolić.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Ja z koleji byłem bardzo zaskoczony obsługą w militaria.pl w Katowicach. Do tej pory wszystko kupowałem w Pentagonie i z ciekawości poszedłem kiedyć do militariów (w Katowicach chyba niezbyt długo istnieją). Wszedłem do środka i podchodzę do półki pooglądać wiatrówki (w sumie to tylko chciałem kulki 0.2 g kupić). po kilku sekundach podchodzi koleś z obsługi i pyta czy może w czymś pomóc - mówię że przyszedłem po kulki, ale na razie oglądam. On na to jakie, to już pójdzie naszykować. Przekazałem zamówienie, pooglądałem co mają w gablotach, idę do kasy i jeszcze się pytam o kabury które by pasowały do repliki Colta 1911 (od jakiegoś czasu szukam jakiejś uniwersalnej i nie mogę nigdzie dostać).

Chłopaczek poleciał i wrócił z coltem 1911 i kilkoma kaburami żebym mógł sobie pooglądać !!!! (kabury nie kupiłem - jedna fajna była ale niestety bez mocowania do uda, a takiej właśnie szukam). Ogólnie rzecz biorąc obsługa super, ale mimo wszystko zakupy będę dalej robił w Pentagonie (już od kilku lat tam kupuje i mam zaufanie do sklepu ;-)))

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...