Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Military.pl


Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety mój pierwszy kontakt z tym sklepem jest negatywny. Przed zakupem zignorowano moje maile z zapytaniem o towar (niezgodność fotek artykułu), a na dodatek po 3 dniach od złożenia zamówienia dostaje maila że towaru nie ma, będzie za 3 tygodnie :((( Pomijam fakt, ze stan magazynowy jest ustawiony na "JEST". Sami sprawdźcie : http://military.pl/s/m/scan/st=db/co=yes/s...tml?id=bXimLnjD

 

Niestety raczej duży MINUS :(

 

PS. Chodzi o butki Protektory GROM ! Kwestie breloczka pominę :(

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o GROMki to jak juz masz zamawiac przez internet to zamow u producenta.Z przesylka wyjda Cie chyba 140zl z kawalkem.Cena u prodcenta wynosi chyba 135zl wiec mozna duzo oszczedzic a klopotu z rozmiarem nie bedzie.Sorki za offtopic :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy myslisz moze ze istnieje jakies podziemie internetowych sklepow oferujacych ASG ktore niedostepne sa dla "maniaków młodszych wiekiem i doświadczeniem..." a wiedza o nich jest przekazywana w zaszyfrowanych kopertach dopiero po charakterystycznym uscisku reki i tylko maniakom ktorzy maja conajmniej 1269 postow? Jesli tak jest naprawde to na pewno Ci o tych sklepach nikt nie powie.

Skoro sprawdziles wszystkie sklepy wymienione na stronie glownej WAMSG to pozstaje czekac az sie pojawi w ofercie ew. poganiac sprzedawcow lub suzkac w komisie.

No chyba ze nie sprawdziles - to do roboty.

Weq

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niestety dąłączyłem do tych niezadowolonych. Ponad miesiąc czekam na reperację gaziaka. Ponoć jest to jakaś seryjna wada. Serwis mówi że to wina kierownictwa bo części nie mają a obsługa klijenta odsyła do serwisu. Szkoda kasy na telefony, trzeba mieć nadzieję że do przyszłego sezonu dojdą części. Próbowałem wymienić za dopłatą na elektryka ale chyba naiwny jestem.

To sobie postrzelałem.

Link to post
Share on other sites

ja na wymianę magazynka czekam już dziesięć mięsiecy :)

początkowo jeszcze dzowniłem, pan z serwisu zapewniał, ze wie, że trzyma ręke na pulsie i czeka na dostawe czesci, która to przedłużała sie w nieskonczonosc...w koncu sam sobie zamowilem ten magazynek z HK - doszedl w 3 dni....nie przekonuje mnie tłumaczenie ze sklep zawsze musi czekac na duza dostawe, bo im sie to bardziej oplaca itd...skoro ja moglem sprowadzic to rownie dobrze oni rowniez mogli sie pofatygowac z tak drobną rzeczą by zachowac profesjonalny wizerunek sklepu...zaoszczędzili z 50zł ale pozbawili sie klienta kóry mógł zrobić ponownie u nich zakupy za powyżej 1000zł...muszą miec niezłe obroty by sobie pozwalac na takie rzeczy...

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję kupić u nich broń. Sprzedaż odbyła się celująco

 

Ale teraz przez probemy techniczne chciałem skorzystać z gwarancji, która ponoć jest. Napisałem meila jednego, drugiego i.......

brak odpowiedzi. Nie chcę mi się z nimi użerać.

Więcej nic tam nie kupię.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czytając te posty przeraziłem się nie na żarty :)

 

Zamówiłem u nich Sig 552 Seals TM Kasę przelałem na ich konto tego samego dnia o 16.05. czekam już prawie trzeci dzien i mam nadzieję że dziś się pojawi(niby przesyłka kurierem). Jak w jakikolwiek sposób zrobią mnie w konia. To dam sprawę do sądu :twisted: bo 1100 PLN nie leży na ulicy. A jak droga prawna nic nie da To wytropię właściciela/li i pogadam z nim/i osobiście wyjaśniając mu/im gdy będzie/dą kopać sobie dołek w lesie co ja myślę o oszukiwaniu ludzi ciężko pracujących na pieniądze które u nich się wydaje.

Prawo jest u nas do dup....

 

Czasem trzeba wziąc sprawy w swoje ręce.

Link to post
Share on other sites

Weź jeszcze pod uwage to ze jesli robiles przelew z poczty to kasa u nich bedzie dopiero za jakies 5 dni. Jesli robiles przelew z banku ti tez zalezy jakiego, jesli byla to tranzakcja wewnatrz banku (np z konta w PKO na konto w PKO) to na drugi dzien dopiero kasa bedzie. Jesli banki rozne to nawet do 3 dni.

A oni Ci wysla paczke dopiero wtedy kiedy kasa znajdzie sie u nich na koncie, a nie wtedy kiedy dostana maila od Ciebie "juz wplacilem, wysylajcie paczke".

Wiec troche wyrozumialosci, a nie stresujesz sie jak 5 letnie dziecko.

Jesli czekasz juz prawie 3 dzien to wnioskuje ze wyslales kase w srode o 16, jestes pewien ze 05 a nie 06 ? :lol:

Kasa w najlepszym wypadku dotarla do nich wczoraj przed 15 i wyslali paczke, dzis powinna byc kolo 15 - wtedy zazwyczaj jezdza kurierzy.

Ale jesli kasa dotarla np po 16 to juz Ci jej nie wyslali wczoraj tylko dopiero dzisiaj. Itd itd...

Link to post
Share on other sites

Potwierdzenie że mi wysłali przesyłkę przyszło mailem następnego dnia o 11.12

 

 

Zresztą nie chodzi mi o to że porzesyłka się spóźni :)

Ale o to że konsumenci dają się czasem sami robić w konia i sprzedawcy to perfidnie wykożystują.

 

Wykożystują także to że konsumenci nie znają wszystkich swoich praw.

 

Więc niech sprzedwawcy zrozumieją że w śród konsumentów są ludzie którzy doprowadzeni do ostateczności mogą zacząć działać nieracjonalnie i np. jak to ostatnio było - jakiś gostek wpadł do firmy i zaczał strzelać do pracowników(z broni ostrej). :)

 

Poza tym Sprzedawcy też są konsumentami i mam nadzieję że i ch ktoś w konia robi :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...