Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ile kosztuje lub będzie kosztować taki komplet ?!?

 

Cena kompletnego zestawu C.A.A.S. pod karabin z magazynkami typu AR będzie wynosić około 1800zł - dokładną cenę podamy po ustaleniu elementów wchodzących skład systemu C.A.A.S. - PCQR

 

 

Kompletny system będzie w sprzedaży już na początku września, wcześniej będzie można kupić jego pojedyncze elementy.

 

Natomiast już teraz możemy Was zaprosić na nasze stoisko na targach MSPO do pawilonu A , nr stoiska 103. Wtedy to dokładnie będziecie mogli zmacać i pooglądać kompletny system wraz z mundurami i kilkoma niespodziankami. 8-)

Edited by cavtan
Link to post
Share on other sites

Używałem chyba wszystkie co jest na rynku i nic mnie do końca nie zadowalało ..do ostatniego weekendu ;-)

w obecnej chwili uważam że nie ma lepiej przemyślanego sprzętu niż ten z Currahee. Ładownice na dwa magi do AK (pomijam fakt czyjego są pomysłu) są w obecnej chwili najlepszym wyborem na rynku. Plecak na camela moim zdaniem też. do tego nowy typ dump baga jest rewelacyjny. Szycie i samo wykonanie daleko zostawiają innych producentów w tyle. do tego nowe taśmy i cordura.

Zdjęcia i szerszy opis wkrótce.

Link to post
Share on other sites

Takie pare pytanek mam:

- Jaki będzie koszt samej kamizeli?

- Rozumiem, że oryginalna corudura 1000D by CP ?

- Czy będzie różna rozmiarówka, czy raczej FIT ALL ? Bo niestety dla siebie musze szukac kamizelek które są na S, max M

Link to post
Share on other sites

1. Sama kamizelka będzie kosztować ok. 700zł. (będzie również tańsza wersja, wyglądająca identycznie, ale nie posiadająca systemu QR)

2. Tak, jest to oryginalna cordura CP.

3. Jako że jest to Plate Carrier, na razie mamy przygotowany jeden rozmiar. Wydaj mi się że w przypadku tego typu kamizelki możemy zastosować rozmiar uniwersalny, bo obecnie standardem jest płyta o wymiarach 10" x 12", która właśnie wchodzi do tego PC. Natomiast jeżeli zauważymy, że jest potrzeba stworzenia mniejszego rozmiaru, to na pewno go zrobimy.

 

*Kolega - model na zdjęciu ma 175cm wzrostu.

 

Cav.

Link to post
Share on other sites

Ok to zabawię się w dziennikarza dalej :D

 

- Ile tańsza będzie wersja bez QR ?

- Czy będzie możliwość wrazie czego wykonania 1 egzemplarza troche mniejszego jeśli by ten okazał się za duży? Czy raczej do takiej opcji potrzeba masowej ilości ludzi:> ?

- Jakie jest podszycie kamizelki? Siatka?

 

*Ja niby mam 183cm wzrostu, ale niestety jestem szczupły (80cm w pasie i 94cm w klatce), przez co właśnie mam problemy z dobraniem kamizelki która pasowałaby w obwodzie

Link to post
Share on other sites

1. Około 100zł.

2. Niestety produkcja jednego egzemplarza nie wchodzi w grę. Ale tak jak wcześniej pisałem, jak będzie większa potrzeba, to zrobimy rozmiarówkę: S/M i L/XL.

3. Wewnętrzna strona kamizelki to cordura, a właściwie: cordura/pianka/cordura. Przy 20 egzemplarzach możemy podszyć siatką dystansową.

 

 

*Przy Twoich parametrach, rozmiar kamizelki będzie OK.

Link to post
Share on other sites

Proponowałbym zastosować siatke dystansowa aby zawsze w jakiś sposób poprawić przepływ powietrza, bo bez niej to chyba sie czlowiek w tym lato roztopi (chyba? :P Do tej pory mialem do czynienia wlasnie z siatkami dystansowymi lub poduchami a i tak bylo goraco)

 

 

No cóż, mam nadzieje ze kamizelka szybko sie pojawi i byc moze bylbym jednym z pierwszych posiadaczy :)

 

Aha jeszcze jedno pytanko :D

- Czy dlugosc kamizelki, pozwala na noszenie wraz z nia, battle belta ?

Link to post
Share on other sites

Witam,

Podpisuję się pod tym co napisał Super - sprzęt z Currahee to bardzo wysoka półka jeżeli chodzi o jakość i projekt. Mam ładownice na magazynki do pm i kieszeń cargo i żałuję że póki co, to mój jedyny sprzęt z Currahee ;)

curr001.th.jpg

 

curr003.th.jpg

 

Magazynki trzymają się tak, że nie ma szans ich zgubić w konfiguracji ze schowaną klapą - klapa włożona do środka ładownicy sprawia, że ładownica jest ciaśniejsza, a guma świetnie ściska całość.

Kolory - super, materiały i wykończenie też.

Cena - rewelacyjna.

Link to post
Share on other sites

Obiecałem kilka fotek.

To z szkolenia ogniowego gdzie sprzęt Currahee testowaliśmy dość mocno (wpychanie na chama załadowanych magazynków do kieszeni-wystający ząb nigdy niczego nie zniszczył. czołganie, wyciąganie magazynków, nic nie odpadło, nic się nie popruło i nadal wygląda i działa jak nowe. Testowaliśmy też próbkę najnowszego munduru i jest to naprawdę dobra propozycja na naszym rynku. Inaczej -jest to w obecnej chwili najlepszy ciuch jaki nosiliśmy z rodzimym kamuflażu. Odszycie pierwsza klasa, projekt znakomity, materiał nici rzepy wszystko na naprawdę wysokim poziomie. Można się doczepić do kilku małych szczegółów ale to model próbny i już powiedziano nam że te detale zostaną poprawione)

Szczegóły konstrukcyjne testowanych elementów wkleję wkrótce.

 

kilka fotek;

 

bluzax.jpg w800.png

calosca.jpg w800.png

adownice.jpg w543.png

spodnie2d.jpg w800.png

spodnies.jpg w600.png

 

te zdjęcia pochodzą ze strony Strzelec.net.pl (ale też nas przedstawiają)

 

dsc02571j.jpg w800.png

dsc02671t2.jpg w400.png

dsc02681t2.jpg w400.png

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od przyszłego tygodnia zaczynamy uzupełniać sklep. W pierwszej kolejności pojawią się elementy oporządzenie prezentowane przez naszą firmę na MSPO 2009.

 

A tu zdjęcia wybranych produktów:

 

PLATE CARRIER QR

 

beznazwy2mh.jpg

 

beznazwy1md.jpg

 

PLECAK NA WOREK Z WODĄ:

 

img6566m.jpg

 

APTECZKA ZRYWANA:

 

currahee7m.jpg

 

currahee7em.jpg

 

ŁADOWNICA NA DWA MAGAZYNKI OD M4:

 

currahee5m.jpg

 

currahee5bm.jpg

 

ŁADOWNICA NA DWA MAGAZYNKI OD M4 (DA)

 

currahee6m.jpg

 

currahee6bm.jpg

 

WOREK NA ODZYSK (PUSTE MAGAZYNKI):

 

arenda024m.jpg

 

arenda027m.jpg

 

Cav.

Edited by cavtan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...