Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ninja w airsofcie?


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od cichego skradania są zwiadowcy

 

A ja właśnie chciałem połączyć zwiadowcę z cichym zabójcą.. :P

 

a od zabijania gumowym nożem są dzieci co bawią się w policjantów i złodzieji

 

Z tym nie mogę się zgodzić, w airsofcie stosuje się powszechnie gumowe noże.

 

PS- "złodzieji" pisze się przez "złodziei", ale mniejsza z tym.

 

Koleś oglądał chyba zbyt dużo bajek typu " NARUTO "

 

Nigdy nie oglądałem naruto i wogle mnie do nich nie ciągnie...

 

Jeżeli chodzi o to, że ninja zostali w tyle, to może i prawda, ale projekt przedstawiony przeze mnie "unowocześnia" ich, dodałem pistolet na bliskie odległości...

 

PS- OK, skończmy już ten temat.

Link to post
Share on other sites

@dakard: parkour narodził się w lesie

 

x postów wyżej, odnośnie predatora: jest już taki kamuflaż- japońce zrobili: masz płaszcz, w którym są kamery i "monitory" jedna strona jest połączona z drugą;

widziałem foto: to naprawdę działa :-P

Link to post
Share on other sites

Kolego Ninja!

Zapomnij o swoim projekcie. Jest to brednia totalna jakich mało. Ninja byli dobrzy w wiekach średnich, ale nie na polach bitew XXI wieku. Gwarantuję Ci, że gdyby pomysł ten był na tyle rewolucyjny jak sądzisz, to chłopaki z GROM-u i Spetsnaz-u biegaliby uzbrojeni w katany. Wybij sobie z głowy zabijanie nożem bo to bzdura. Oczywiście sytuacja dla nożownika może się przytrafić, ale to jest wyjątek, przypadek. Skradanie, maskowanie itd. to piękna sprawa, ośmielę się stwierdzić nawet, że SZTUKA! Dlatego też dobry zwiadowca, czy też snajper w gatunku "Valkoinen Kuolema" czy "Seppa" to nikt inny jak ARTYSTA. Jeśli chcesz zajmować się tego typu sprawami to odstaw w kąt nunczako i weź w garść porządnego repetiera. No i zamiast czarnego kimono załóż mundur i porządne buty, a nie jakieś tam japońskie cichobiegi.

Gdybym zauważył kogoś w czarnym kimono z gumowym nożem w ręku na jakimś strzelaniu, to gwarantuję Ci że miałby piękny wzorek na plecach, złożony z małych, podbiegniętych krwią pikseli.

Pozdrawiam.

Edited by Tigo
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Najlepszym ninja bedzie ten, ktory wygladem i zachowaniem bedzie przypominac zwyklego airsoftowca.

Jezeli uda sie takiemu wejsc do bazy wroga udajac, ze zrywa kontakt z nieprzyjacielem i z okrzykiem BONSAAII wytnie wszystkich gumowym wakizashi, ktore przemycil w ladownicy na wakizashi w ACU.

 

No coz.. wtedy osobiscie przylepie mu morale patch z napisem ninja... o ile bede wiedziec ktory to ; o

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sprzedam wszystkie repliki i kupię sobie taki zestaw ninja, będę strzelał drewnianymi pociskami i nawet nie będziecie wiedzieć skąd was zabiłem a ja będę skakał po czubkach źdźbeł trawy totalnie bezszelestnie i kompletnie niewidzialny!

 

Be Very Afraid Buahahahahahaha :twisted:

Link to post
Share on other sites

Przepraszam z góry za moją głupotę ale zastanawia mnie jeden fakt po co ninja ma przy sobie nosić rzepę ?? Będzie nią rzucać czy jak ?? W kraju z którego wywodzą się ninja uprawia się rzepę ?? Jak koleś wepchnie w te uszyte ręcznie kieszenie rzepę a do tego magi to mu się ziemią ufaflunią i pozacinają ... Chyba że dobrze wymyje te rzepę xD

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...