Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie repliki


Recommended Posts

Ja postanowiłem na święta zrobić pisankę z mojego GR300S

 

Kroczek pierwszy Smile rozbiórka której towarzyszy tylko rozebranie poszczególnych elementów naszego body:

fb5bc189d43b70e3med.jpg

Krok drugi to położenie podkładu na nasz karabin...

a887fde5196d4146med.jpg

....i jego wyposażenie...

79ca34cd37a0052amed.jpg

...finał mojej ciężkiej pracy, raczej ciężkiej pracy mojej żony :]

72c4561594769096med.jpg

f7c1cdd5fb46e182med.jpg

df894d4f59f33005med.jpg

 

Ps. Gdzie nie gdzie widać świecące elementy ale to tylko za sprawą że końcowe zabezpieczenie jeszcze nie wyschło.

Ps2. Niestety karabin był malowany ręcznie bo mieliśmy awarię sprzętu malującego, co daje efekt dużo, dużo bardziej ładniejszy, coś dodam wkrótce :)

Edited by Ashir
Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie pomalowana, ale ( no właśnie ale :P ) czy malowanie chwytu pistoletowego było dobrym pomysłem ? Tzn czy łapka nie będzie się ślizgać albo cuś ? wiadomo , że z niego najszybciej farba zejdzie z wiadomych powodów ;]

Ale ogólnie ładna robota.

Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie pomalowana, ale ( no właśnie ale :P ) czy malowanie chwytu pistoletowego było dobrym pomysłem ? Tzn czy łapka nie będzie się ślizgać albo cuś ? wiadomo , że z niego najszybciej farba zejdzie z wiadomych powodów ;]

Ale ogólnie ładna robota.

 

Ta farba jest naprawdę trwała i mocna, ale wiadomo karabin malowaliśmy pierwszy raz, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :)

Co do poślizgu łapki to farba nie zmieniła gramatury samego chwytu i dalej trzyma się ją pewnie :)

Link to post
Share on other sites

Czym pomalowałeś na samym końcu, aby farma nie odlatywała?

Pogratuluj żonie. Piękna robota.

 

Wiesz żeby farba nie odlatywała praktycznie nie jest ważne że pomalowałem czymś na samym końcu :) po pierwsze trzeba dobrze odtłuścić karabin i nanieść jakiś dobry podkład i jeśli masz dobre farby to nie będzie problemu z odlatywaniem :)

 

Chyba na koniec bezbarwny mat o ile sie nie myle... ?

 

Można i bezbarwnym matem, najlepiej znaleźć coś na bazie żywicy oczywiście w macie, po za tym ogólnie sądzę że nie ma potrzeby nakładania końcowej warstwy jeśli masz naprawdę dobre farby.

Edited by Ashir
Link to post
Share on other sites

Więcej szczegółów dotyczących materiału podam jutro ponieważ żona za bardzo nie chce gadać :killer: a to ona jest malarką/artystką :uśmiech:

A tu fotka jak się karabin prezentuje na tle Multicama, z terenu fotki prześlę po weekendzie zapewne :)

 

72550cf63dfc45e1.jpg

Link to post
Share on other sites

OK, może tak będzie łatwiejsze w odbiorze.

Cudo. Niech no mod któren przyklei TO (czyli LRkę z tego tematu pomalowaną w multicam, cały ten temat, lub tylko wybrane posty) do tego dużego tematu o malowaniu replik. Szkoda, żeby zniknęło to (LRka z tego tematu pomalowana w multicam) w czeluściach podforum.

I tak na wszelki wypadek, tak, użyłem szukajki.

 

Co mam przykleić? Ten cały temat?? Chyba żartujesz... W tematach o malowaniu, w "zdjęciach" itp mają być tylko zdjęcia i opisy "techniczne" a nie ochy i achy na temat jakiegoś "dzieła". Tak więc sam autor może wkleić tam zdjęcie/zdjęcia. Link podałem więc w czym problem?

thor_

Link to post
Share on other sites
Nie żartuję, proponuję tylko. Link podałeś, owszem, nie wiem tylko po co i komu.

 

Jak rozszyfrujesz kto miał problem ze znalezieniem PRZYKLEJONEGO tematu w "czeluściach forum" to będziesz wiedział komu to podłożyłem na "tacy"... :wink: Niżej cytat ułatwiający rozpoznanie tego "kogoś"...

 

Cudo. Niech no mod któren przyklei to do tego dużego tematu o malowaniu replik. Szkoda, żeby zniknęło to w czeluściach podforum.
Link to post
Share on other sites

OK, może tak będzie łatwiejsze w odbiorze.

Cudo. Niech no mod któren przyklei TO (czyli LRkę z tego tematu pomalowaną w multicam, cały ten temat, lub tylko wybrane posty) do tego dużego tematu o malowaniu replik. Szkoda, żeby zniknęło to (LRka z tego tematu pomalowana w multicam) w czeluściach podforum.

 

 

Nie miewam problemów ze znajdowaniem tematów w których sam postuję, zwłaszcza jeśli wcale ich nie szukam. :roll:

Jeśli na zielono też nie czaisz to daj znać na PW, bo robi się bałagan w temacie. Pismem runicznym spróbujemy może.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie miewam problemów ze znajdowaniem tematów w których sam postuję, zwłaszcza jeśli wcale ich nie szukam. :roll:

Jeśli na zielono też nie czaisz to daj znać na PW, bo robi się bałagan w temacie. Pismem runicznym spróbujemy może.

I przez takie "sranie w banie" ludziom odbiera się ochotę zaglądać na to forum, jakieś pierdoły o przyklejaniu. Nie jesteś modem to nie pyszcz a jak chcesz coś to PM do moderatora. LITOŚCI!.

Tutaj moge potwierdzić że replika jest dobrze pomalowana, na zdjęciach robi wrażenie, w realu bardziej. Chociaż nie jestem zwolennikiem malowania replik, ta mi się podoba.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...