Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

Hmm no wątek jest o AKS-74U cymki a magazynkami dedykowanymi do tego systemu broni są właśnie plasticzaki :-F .

Zęby zatrzasku pogrubiałem wklejając w uprzednio wykonany otwór przez przepalenie gorącą blaszką płytki 1mm aluminium. Klej Bison Epoxy Metal.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm no wątek jest o AKS-74U cymki a magazynkami dedykowanymi do tego systemu broni są właśnie plasticzaki :-F .

Zęby zatrzasku pogrubiałem wklejając w uprzednio wykonany otwór przez przepalenie gorącą blaszką płytki 1mm aluminium. Klej Bison Epoxy Metal.

 

Dedykowane czyli masz na myśli to co dają w stocku?

 

Opowiedzcie coś o celności i skupieniu, czy na tym filmie pod koniec gdy koleś strzela z 150 stóp (wcześniej w sumie też) to ma wykręcony hop up aby kulka jakoś tam doleciała czy to zniekształcenie powodowane przez obiektyw?:

 

Link to post
Share on other sites

...dedykowane,znaczy że w realu czyli w wersji ostrej są magazynki z kompozytu ;) a co do filmu gościu mówi tam że jest silny wiatr u niego,ale zdaje mi się że hopsiupa ma zbytnio podkręconego,ale przecież to filmik o CM.035A,a tutaj omawiamy CM.045A,a to wieeelka różnica ;) ...

Link to post
Share on other sites

...BateaU dzięki za stronkę,zobaczyłem parę fotek i mnie coś olśniło ;) ja tam nie zwracam uwagi na to jakie moja replika ma magi,nie zwracam uwagi na tą realistykę że powinny być magi plastikowe,dałem metalowe nie dedykowane temu modelowi,tylko i wyłącznie dlatego że lepiej wygląda wg.mnie,a przecież o to chodzi,no bo TYLKO ja używam tej repliki,nikt inny,jak się komuś nie podoba,to jego pech ;) ...ja ze swoją robię już istne wariacje,zresztą jutro wrzucę fotkę jak wygląda ;) ...

Link to post
Share on other sites

...tu masz linka:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1960

po obu stronach na bokach masz szyny RIS...kosztuje 199,ale spytałbym się kumpla czy wystawił by swój<ten sam co ze specshopu>na np allegro ;) bo chce go sprzedać<za ponoć małą cenę> ...jakbyś chciał wiedzieć więcej to info na PW ;) ...a mocowanie znajdziesz na specshopie/taiwangun etc...

...pzdr...CuRRahee!!!...

Edited by SDM
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

...tu masz linka:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5636

miałem tą samą ale sprzedałem,i zrobiłem własną wg swojego pomysłu ;) ...na allegro też widziałem,jeżeli nie ten,to może:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2163

...szyn jest do wyboru do koloru,tylko trzeba poszukać na stronach sklepów ;) ...pzdr...

...P.S:a żadnej szyny pod to nie potrzebujesz,bo masz już przy replice ;) ...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No to może ja się teraz wypowiem.

 

Mam tą cymkę dokładnie 0.45 stal itd...

Porysowała się całkiem zdrowo, ba zaczyna rdzewieć ( klimat )

Mama downgrade na m120, gumę guardera i wypierdzieliłem ten ciężarek z tłoka ... ogólnie miodzio :) Wywaliłem z niego już 25k i cały czas wali bez zmian strzelam na batce 9.6 2200 G&P( 3500 kulek wystrzeliwuje po naładowaniu bez spadku roff'a także myślę że do 4000 dociągnie ) rof całkiem niezły ( 10-12 bb/s ) zasięg też nieźle - około 50m celnie. 65max

No i jest cholernie szczelny :)

 

Będę w niego teraz wkładał m130 max m140 i preckę ... giwera nie zawodna skuteczna i baaardzo hałaśliwa, ale to uznaję za zaletę.

woda błoto itd nie robią na niej wrażenia. powiem szczerze, że nie pieszczę, nie czyszczę codziennie itd normalnie używam i po 25k wali tak samo jak po 1k. Używam hi-cap'a dołączonego do zestawu, lowcapa metalowego od krakmanów i plastikowych starów. Wszystko działa bez zarzutu na kulkach 0.2 , 0.23 , 0.25 , od gunfire, parę razy goldfire trochę G&G - przez cały przebieg żadnych zacięć i żadnych uszkodzeń wewnętrznych, z zewnątrz rdza, ale jak już mówiłem mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.

 

Pozdrawiam i czekam na opinie innych użytkowników.

Bardzo polecam !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

...ja wymieniałem stockowy tłok, bo i tak zamierzałem go zmienić na coś lżejszego, bo ta tuleja to kawał metalu, przez co tłok swoje waży, a teraz po zmianie tłoka+wyciszona głowica, chodzi cichutko, a i rof troszku się zwiększył ;) ...

Edited by SDM
Link to post
Share on other sites

Zastosowałeś komplet wyciszonych głowic Systemy, czy coś innego/tańszego?

 

Czy ktoś z was zamontował tłumik do swojego maleńkiego AK? Podzielcie się zdjęciami :) Rozważam zastosowanie dużego (150x40) albo małego (80x30) tłumika, bo ta "trąbka" mi się nie podoba, a i trochę wyciszyć replikę by nie zaszkodziło. Nie wiem tylko czy z tym dużym tłumikiem nie będzie to wyglądać zbyt pokracznie.

Link to post
Share on other sites

...Kupiłem coś tańszego, zestaw cichej głowicy tłoka i cylindra z P&J :-P do tego tłumik z Silesii 150x40 (link do zdjęcia repliki umieszczony w poście 83, w tymże temacie ;-) ) żeby zakryć preckę, wszystko chodzi cicho, więc jestem w pełni zadowolony ;-) ...

...Czekam teraz tylko na tłumik PBS, który robi mi znajomy na tokarce ;-) ...

Edited by SDM
Link to post
Share on other sites

No to od początku :

 

Tłumik typu Silesia posiadałem nic nie dawał tylko byłoby gdzie preckę schować, ale ja wybrałem kompaktowość kosztem celności. Hałasuje w tym karabinku przede wszystkim silnik i mimo podkładkowania i łożyskowania zębatki, także tłumik naprawdę niewiele daje jeśli chodzi o wyciszanie.

 

Co do moich planów z poprzednich postów właśnie włożyłem sprężynę dającą 450 fps

i gumeczkę nową bo się zużyła i jest bajka.

Batka 9,6 nadal ciągnie ale mam też 10.8 żeby na auto siać :). Tłok na razie stockowy, jak się posypie to wymienię na wzmocniony ze stalowymi zębami.

 

To by było na tyle dalszy żywot giwery będę opisywał w tym temacie jako test długodystansowy tego karabinka. Jak na razie 35k kulek, żadnej awarii ani problemów, zobaczymy jak będzie po obecnym upie.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

...nic nie zmieniałeś w gb, oprócz sprężyny???Zamierzam zrobić to samo ;-) rozbierałeś replikę, u Ciebie też się wyrobił selektor ognia???U mnie lata luźno,jak mu się podoba :-P a jak osiągi po wymianie sprężyny???Sprawdzałeś już ją w boju,jaki rof<na batce 9,6 i 10,8>,jak z zasięgiem/celnością???...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...