Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt (duże pliki) - cz. 1


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprzet do zielonej, stan na luty 2005.

 

p20700244uf.th.jpg

 

Wersja na wypady kilkugodzinne.

Kamizelka SPEAR ELCS, Camelbak Thermobak 3l

od lewej: kompasówka SPEAR, ładownica SPEAR Triple M4 Mag, MOLLE/AITES Canteen Cover, USMC IFAK (Coyote Brown), ładownica SPEAR 3 magi, ladownica pistoletowa SPEAR.

 

Byc moze kiedys pokusze sie o zastapienie tej konfiguracji jakim chestem (np. Hellcat), ale teraz zbieram kase na studia na UW, moze pomozecie ;-)

 

p20700219cp.th.jpg

 

Wersja na dluzsze wypady, pod plecak.

Na panelach ladownice na 3 magazynki kazda, dodatkowo podczepione cargo.

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Karal dziwnym jest ;-) na allegro daj zdjecia ze swoja geba, a wsrod swoich nie chce (choc wczesniej wszyscy zdazyli sie z nia zapoznac buehehe).

 

A zeby nie bylo, ze OT to teraz moj sprzet do MOUT, troszeczke zmieniony od ostatniego razu:-)

 

fsbe19wt.th.jpg

 

Kamizelka FSBE AAV, 2 ladownice SDS M-4 CQB, MOLLE Medical, 2 x SDS M-4 CQB, Maxpedition Rollypolly

 

fsbe23ao.th.jpg

 

BHI STRIKE Hydration Cover, MOLLE Sustaiment pouch, 2 x FSBE flashbang pouch, MOLLE SABRE pouch, USMC IFAK.

Link to post
Share on other sites

Nozy mam... niewiele. nie stac mnie na utrzymanie wiekszej ilosci niz 2 a dla tego noza poszlo wszystko... Obecnie tych rocketow od Siberta jest chyba tylko kilkanascie. Koles robi jeden i dopiero jak zostanie sprzedany to robi nastepny. Malo znany maker w sumie ale rewelacyjny.

 

Shadowa szkoda... ale coz, w imie wyzszych celow musi odejsc bo innaczej dlugow nie splace do konca zycia. 670 zl jak ktos chetny ;)

 

a oto i Chris Reeve Shadow III :

 

mini_1135098301.jpg

 

mini_1135098305.jpg

 

LaGriffe na focie juz sprzedany, jutro wysylam ehh... Leatherman Charge to samo.

Link to post
Share on other sites

Od paru dni mam poważnego doła, a nic tak nie poprawia humoru jak zrobienie sobie prezentu ;-)

 

To przyszło wczoraj:

 

p22200054ok.th.jpg

Komplet polarków SPEAR. Po lewej Polartec 200 Pullover, po prawej Polartec 300 Jacket. Na górze czapka z Polartec'u 100.

 

A to dzisiaj ;-)

 

p22200061oa.th.jpg

Kupczaki MON oraz arafatka piaskowo-czarna

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

mini_1135097987.jpg

mini_1135097988.jpg

mini_1135097990.jpg

 

Przekonfigurowalem troche STRIKE.

Wyjebalem glowny pas bianchi, kabure udowa i maske p-gaz

Flexi cuffs pzrelozylem na STRIKE.

ladownice alice na adapterze alice=molle, medical alice jako pokrowiec na cyfrowe,

spielem ze soba szelki, coby sie nie pzresuwaly.

Ladownice na magazynki pzresunelem centralnie na przod.(najwygodniejsza dla mnie wersja).

Brakuje mi jeszcze tylko back palte carrier. pokrowca na camelbaka oraz wytesknionego rollypolly(w drodze)

 

mini_1135097991.jpg

Link to post
Share on other sites

Czosnowska zima (mundur "francuz" + spodnie GeyTex, nakolanniki Hatch, rekawice Hellstorm Fury, buty "ślizgacze", kamizelka Orkan Warrior 1, ładownice Miwo, kieszeń uniwersalna Orkan "szwed", okulary Uvex, M733 TM )

 

yeee8hb.th.jpg

 

A tutaj z kolegami z innej drużyny w twarzowej czerwieni w stylu "do animatora się nie strzela"

ye2oc.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ha!

mini_1135097806.jpg

 

 

pionier m23 (nowa nazwa ;) :ruski Chińczyk :)))

mini_1135097808.jpg

ładownosc:

-10 duzych grannatów ASG (8 w podwojnych ladownicach i 2 pojedynczych)

-2 flary sygnalizacyjne

-1 radio lub opatrunek

-2 magazynki pistoletowe lub cos o podobnych gabarytach

-8 duzych magazynkow w 4 ladownicach(do emek, kalacha, steyra itp) <-zamiast kazdych 2 magazynków można zaladowac do ladownic 5 małych granatów ASG (ostatnio mialem zaladowanych w sumie 30 granatow i 6 magazynkow na pasie) jeeee!

okrutna sila ognia ;) :twisted:

-mapy i inne szpargały w wodoszczelnej kieszeni wewnetrznej

 

Plecy wolne, mazna wiec zakladac plecak

na dole kamizelki 4 szlufki do podtrzymywania pasa głownego

Link to post
Share on other sites

Tutaj jest jedno ze zdjec, pozniej wrzuce foto plecaka "na sobie". Co do recenzji.

 

Plecak jak sama nazwa wskazuje ma pojemnosc 25 litrow, ale jest to chyba tylko pojemnosc teoretyczna, poniewaz z doswiadczenia wiem, ze miesci naprawde duzo rzeczy (bez problemu pakuje do niego wszystko co mi jest potrzebne albo na jakis wypad albo na strzelanie). Dla porownania powiem, ze wczesniej uzywalem plecaka 20l i , chociaz to roznica tylko 5 l, nowe jest o wiele bardziej pakowny. Dodatkowym atutem jest mozliwosc bezproblemowego przytroczenia elementow wyposazenia MOSS (Modularne Oporzadzenie Sil Specjalnych), nie wiem jak sie ma sprawa z MOLL'e ale to tez moge sprawdzic wkrotce (ale chyba nie bedzie problemow). Jezeli idzie o zasobniki to nie powinno byc tez problemow z ich dostaniem.

 

Plecak (podobnie jak kamizelka MOSS) wystepuje w kilku wariantach kolorystycznych. Wiem, ze na 100% jest czarny, olivka, DPM, Woodland, Polsh Panther (kocham ta nazwe :PPP), frencz kamo i podajze piaskowy (tzn. to taki bardziej jasny bezowy, jasny braz...).

Wykonanie plecaka jest bardzo dobre. Zawiera on zarowno pas biodrowy jak i piersiowy (chyba sie tak to nazywa). Takze szelki zrobione sa bardzo pomyslowo, poniewaz na samym dole (przy plecaku) zapinane sa dodatkowo na Fastexy, dzieki czemu nie ma najmniejszego problemu ze sciaganiem/zakladaniem plecaka przy jednoczesnym obladowaniu sie sprzetem. Plecak wykonany jest z cordury (wiec jest nieprzemakalny), niemal w calosci jest dwuwarstwowy (widac wzmocnienie panela przedniego). Szwy sa sztywne i bardzo mocne, w wiekszosci podwojne badz potrojne. Posiada dodatkowo wiele roznych trokow umozliwiajacych sciagniecie plecaka lub tez dodanie dodatkowego ekwipunku jak np. karimata. Wewnatrz znajduja sie 3 dodatkowe kieszenie. Jedna z przodu, przy panelu, zapinana na zamek, na plecach, rowniez zapinana na zamek, zawierajaca jednoczesnie gruba karimate, jako usztywniene, oraz jedna naszyta na tej od strony plecow, przeznaczona na camelbak. Dodatkowo na gorze plecaka znajduje sie "okno" wylotowe dla rurki z wielblada (widac na fotce).

 

Plecak jest bardzo wygodny i przede wszystkim trwaly. Polecam go wszystkim, a w szczegolnosci ludziom z kamizelkami modularnymi, poniewaz nie tylko bedzie pasowal klimatem, ale takze umozliwi dopiecie dodatkowych kieszeni.

 

 

To chyba wszystko, jezeli chcecie wiedzec cos jeszcze, piszcie.

Link to post
Share on other sites

mini_1135097898.jpg

Na tej fotce dobrze widac porownanie plecaka PP 20 (u wally'ego, osoba stojaca) i PP25 Janysporta (u mnie, kleczacy).

Przy okazji pochwale sie sprzetem, a co :PPP

 

-helm polski kevlarowy (policyjny czarny) w pokrowcu woodland (przejsciowe)

-gogle SW&D

-okulary X-One

-mundur polski wz.93

-Pattern 83 (lekko zmodyfikowany, kamizelka przejsciowa)

-rekawiczki kupione w go-sporcie

-zestaw ochraniaczy go-sport

-buty Wojas Military

-plecak PP25 Janysport

-opatrunek indywidualny wp

-MP5A2 TLF Classic Army

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...