Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt (duże pliki) - cz. 1


Recommended Posts

Niejako przy okazji ja opisze swój sprzęt (zdjęcie powyżej)

- hełm (skejtowski) z polskim pokrowcem

- gogle Bolle Commander

- mundur polski wz. 93 (oprócz tego na zdjęciu również Rip-Stop pustynny i zielony)

- kamizelka Miwo-Military

- ochraniacze na kolana go-sport

- opatrunek WP w amerykańskiej kompasówce

- broń MP5SD2 (CA) z upgrade'm

- kolimator (replika Aimpointa)

- buty bundeswehry

- plecak Janysport PS20 z dołączoną torbą patrolową i kieszenią cargo z Miwo-Military

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To teraz ja przerwe waszą kłutnie :D i pokaże swój sprzęt. Na wstępie powiem że przez 4 lata zbierałem same oporządzenie i już znudziło mnie noszenie np. farby maskującej w ładownicach gdzie powinny być magi. Więc odkryłem że jest coś takiego jak Air Soft Gun :).Narazie nie mam żadnego guna ale uzbierałem i chce jakiś kupić. Sprzęt wklejam po to żeby między innymi zadać kilka pytań które są na końcu tego postu. Prosił bym o odpowiedź w nie wielu postach (żeby nie robic bałaganu, a wiem że nie ma sensu robienia nowego tematu w który odpowiedzą góra 3 osoby)

 

No więc to mój sprzęt:

 

mini_1135097497.jpg

pogląd wszystkego co mam

 

 

mini_1135097499.jpg

I opcja: Kamizelka LBV z dołączonym pasem LC-3, buttpackiem IIFS, Dwiema manierkami US, medicalem (nie tym z molle), ładownicą na 3 magi US z odprutymi uszami, kompasówką i latarką fulton (kopia)

II opcja: Kamizelka FLC Molle 2 narazie sama kamizelka, teraz właśnie kolekcjonyje reszte

 

 

mini_1135097500.jpg

III opcja: szelki alice z pasem LC-2, bukłakiem 2 qwartowym, ładownicą US, Buttpackiem Alice. Oprócz tego jeszcze bandolier Us

IV opcja: Kamizelka Pattern 83 z dołączonymi dwiema manierkami US (kopie)

 

mini_1135097501.jpg

Reszta stuff`u- torba na oporządzenie ABC, bukłak 5 qwartowy, maska US, siatka maskująca US, worek transportowy US

 

Jeszcze "ciuchy"

mini_1135097502.jpg

Komplet Bdu woodland, kapelusz, marineska, polski hełm kevlarowy z pokrowcem woodland

 

 

To wszystko co mam.

 

Teraz pytania:

 

[Wykasowane pytania dotyczace AEGa. Od tego jest inny dzial na forum]

 

pzdr

 

P.S.- Sorki za zdjęcia nie jestem fotografem :D

Link to post
Share on other sites

To ja też się pochwalę, nie jest to co prawda nic specjalnie rewelacyjnego ale zawsze 8)

 

Na początek moj nowy nabytek:

 

thumb_max_guarder.jpg

 

1. Modular Operation / Duty (M.O.D.) Tactical Vest firmy Guarder w kolorze olive,

2. Waistpack M2 z Maxpedition w kolorze green,

3. a na doczepkę jest jeszcze 9mm PISTOL MAGAZINE POUCH ( for MOLLE system ) firmy Just w kamuflarzu digital woodland (a'la MARPAT) - tu siedzi sobie BB-loder.

 

Reszta ładownic na razie jeszcze pusta i niezagospodarowana bo sprzęt dopiero wyjęty z paczki :wink: .

Link to post
Share on other sites

Kilka zdjęć Orkan Warrior 1 z ładownicami MIWO-Military i Orkan a także francuskim pasem i torbą na maskę p-gazową Eagle'a (w środku maska MCU-2A/P). Zdjęcie z rozpiętym pasem, bo bateria się kończyła i model musiał się pospieszyć khe khe (zdjęcia są jasne bardzo bo nie było czasu by się z nimi bawić).

 

bezorkan4eu.th.jpg

 

bezorkan18jc.th.jpg

 

bezorkan23ar.th.jpg

 

bezorkan40jc.th.jpg

Link to post
Share on other sites

0018ox.th.jpg 0026se.th.jpg

 

0034ki.th.jpg 0047fh.th.jpg

 

0056jp.th.jpg 0062aa.th.jpg

 

Sprzet, znajdujacy sie na fotkach:

- Ja

- M15A4 SPC

- BDU Woodland

- Molle 2 FLC (ladownice: 4xpodwojna do m16, 2x9mm , 2xgranat, 1x200nb do m249 ; buttpack)

- Molle 2 Patrol Pack

- Helm PASGT (replika Just'a)

- Glock 19 KSC + kabura (tego niestety juz nie posiadam)

 

EDIT:

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez Jacka Heliasza i Pawła Kempe.

 

EDIT 2:

Fotki juz leza na innym serwerze

Link to post
Share on other sites

Ja też jeśli moge dodam troszke mojego sprzętu do sprzątania :)

 

http://img22.exs.cx/img22/3976/21030513194ao.jpg

 

http://img135.exs.cx/img135/3310/03040513281ig.jpg

 

http://img135.exs.cx/img135/4831/03040513310yz.jpg

 

http://img135.exs.cx/img135/4346/03040513359so.jpg

 

http://img135.exs.cx/img135/3164/21030513206al.jpg

 

Na fotkach eag:

Sig 552 Seals

gazówka

Sigma CO2

sprężyna

Sig Sauer 229

i straszak starter3

 

A reszta sprzetu to mundur WP ,rączka, zapasowy mag do siga itp.

 

http://img209.exs.cx/img209/3228/03040513554wg.jpg

Link to post
Share on other sites

mini_1135097309.jpg

łan tu sri for junajted stejts marin kor

 

a więc tak, wesołe pseudokompletowanie oporządzenia ww2 prawie dobiegło końca :)

z rzeczy oryginalnych z epoki to szelki M-43, 2 first aid pouche, 3 kieszeniowy grenade pouch z 45 roku, legginsy m1938,

repro bluzy p-41 USMC hbt z atthefront(jedna z lepszych firm od repro za łocełanem)

z rzeczy starszych ale też nie współczesnych to pas m56(niestety pionowo tkany ale jakoś przeżyję), plecak m45(z 1951 roku - nieobecny na focie bo kupiłem go 3 dni temu) - który niestety nie jest kompatybilny z w/w szelkami ale jako że jest zajebisty i tak go nosze, ładownica do colta z czasów korei o ile sie nie myle, idealna na scyzoryk z otwieraczem do butelek i zapalniczke na granaty :)

hełm M1 chyba norweski, ale że kolorek ładny i nówka sztuka nie zdejmowana z trupa jestem z niego bardzo zadowolony :)

No a poza tym to ładownica na 2 batony do Thompsona od szycie friko, którą musiałem dodatkowo przerobić bo była za mała na magi (:/)

spodnie bojówki z bazaru(ewidentnie bo nosze je od 3ch lat a jak 12szy raz na strzelanke wziełem to mi sie guzik od kieszeni cargo złamał qrcze no, buty z hipermarketu(oficjalny surplus zimowy mojego domostwa na rocznik 2002), okularki uber pr0 taktycznie jak przech00y za 10zł ze sklepu bhp któe nie uległy przed serią z pukawki dzikkiego :D

Link to post
Share on other sites

PA - Jak sobie życzysz -

*spodnie goretexowe [jeden z najlepszych zakupów jaki poczyniłem w tym hobby] w panterce :D

*na zwykłą bluzę założona kamizelka przeciwodzłamkowa [o ile się nie mylę w naszym wojsku używana przez saprów głównie], a na nią stare poczciwe szelki lubawki z dodanymi pierdołami od miwo [ladownica na 6 granatów, pokrowiec na manierke w panterce]

*na udzie torba od miwo - dobra i funkcjonalna rzecz [imho]

*nakololaniki, okularki, beret, rękawiczki, nóż wz.98, opatrunek osobisty[na focie go nie widać ale jest na szelkach zaraz za nożem] - stadardowe pierdoły :D

no i last but not least

*Szczep's Weapon of mass Destruction

-AK-47, metal body, okladziny od AKM na lufie i rurze, kopia tłumika pbs-1 zrobiona przez kolege [pozdrawiam Czarka :) ], szyna just razem z kolimatorkiem, granatnik gp-30, w środku chula sprężynka 150pdi, ladownica na kolbie z malym reaktorem to rozruszania tego cholerstwa.

Ten gun jest o wiele za ciężki dla normalnego człowieka, strasznie spowalnia i wogóle nikt mnie nie rozumie, ale cóż miłość jest ślepa :wink: .

Kapral - :wink: :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...