Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Jako jedyny sklep posiada tłok SHS (15 całych zębów). W innych sklepach są niedostępne. Zamówiłem wczoraj o 10, a dzisiaj o 14 kurier był u mnie. Szkoda, że wysyłka kurierem, bo człowiekowi się nie śpieszy, a za wysyłkę samego tłoka 18zł trochę szkoda. BARDZO polecam ten sklep, wszystko robią szybko, odpowiadają i wysyłają.

Link to post
Share on other sites

To ja też się wypowiem. Realizacja kurier+przelew. Sądzę, że jeszcze dobrze nie zaksięgowali pieniędzy, a już wysłali.

Problem jednak pojawił się z FVAT - pomimo prośby mailem, do tej pory nie dostałem. Ale machnąłem na to już ręką, bo kwota niewielka, a okres rozliczeniowy dawno zakończony.

Link to post
Share on other sites

Przy pierwszym zamówieniu któryś miesiąc temu byłem w szoku jak szybko dostawałem odpowiedzi na maila. Rewelacja! W tym tygodniu robiłem kolejne zamówienie- złożone w czwartek, w piątek przed południem kurier przywiózł paczkę. Jestem bardzo zadowolony z zakupów, Azteko ląduje jako pierwszy sklep do szukania klamotów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No cóż, nie chciałem żeby moja opinia o sklepie była negatywna, tym bardziej że zakupy w tym sklepie zrobiłem po przeczytaniu tego tematu, ale niestety jest inaczej.

Otóż 14.09.2011 r. złożyłem zamówienie w sklepie, które faktycznie doszło bardzo szybko, ale jeden z zamówionych przedmiotów był inny niż w moim zamówieniu. OK pomyłka zdarza się także najlepszym. Więc skrobie maila do sklepu o pomyłce z pytaniem co dalej. W odpowiedzi stwierdzono że towar różni się jedynie "kolorowymi oznaczeniami", ale jeżeli chcę to wymienią na właściwy?! Dla mnie niestety różnił się zdecydowanie i nie chodziło o kolory, więc poprosiłem o wymianę na ten zamówiony.

I co? I nic! Na moje maile brak odpowiedzi, dopiero jak postraszyłem że całą sprawę opisze w tym temacie, odpowiedź otrzymałem dosłownie po 3 (słownie trzech) minutach. W odpowiedzi byłą informacja że towar będzie w piątek lub poniedziałek. Cóż mamy środę i znowu nic!

Cóż ja straciłem już nadzieję że odzyskam towar lub pieniądze, ale piszę to ku przestrodze.

Otwierajcie przesyłki przy kurierze!

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Uczciwośc wymaga ode mnie abym napisał to sprostowanie do mojej wczorajszej wypowiedzi. Otóż dzisiaj doszedł nieszczęsny magazynek, który był powodem całego zamieszania. Dostarczony magazynek jest tym który zamawiałem. Cóż gdyby nie taka zwłoka w zamianie magazynka, oraz znikome informacje odnośnie postępów w mojej sprawie, to czystym sercem mógłbym polecic ten sklep. Mam nadzieje że jest to odosobniony przypadek i następne zamówienia złożone w tym sklepie przebiegną gładko.

Tak, na pewno złoże u nich jeszcze jakieś zamówienie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie, azteko mi nie płaci za reklamowanie, ale trzecie zakupy i kolejny wielki pozytyw. Bezproblemowe połączenie zakupów z allegro i ze sklepu, nie robili problemów, mimo, że czekali dłuuuugo na moją wpłatę. Śmiech na sali, za jaką kasę można kupić części replik (a co tydzień inną replikę na części sprzedają).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest gecko123

Zamówiłem MBUSy wczoraj rano, dziś o 16 do drzwi zapukał kurier. Błyskawiczna wysyłka, paczka solidnie zapakowana, sporo folii bąbelkowej. Kolejne zamówienie, kolejny +. Jeden z moich ulubionych sklepów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No to i ją się dołączę. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, kontakt świetny. Zamówiłem chwyt G-16 slim, dopasowanie go do M-4 ICS wymagało trochę prac dremelką, ale to już nie wina sklepu.

 

No to i ją się dołączę. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, kontakt świetny. Zamówiłem chwyt G-16 slim, dopasowanie go do M-4 ICS wymagało trochę prac dremelką, ale to już nie wina sklepu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...