Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzis zamówiłem tam fritza tego za 149.00

kontakt tylko przez telefon

( zapytałem sie czy trzeba przez www zamawiac )

3 minuty i hełm zamówiony

 

oprócz tego

 

Wielki +

 

pan z którym rozmawiałem zapamietał mnie z poprzedniego zamówienia !

pamiec klienta :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem ostatnio (w czwartek) bluze i spodnie. Tego samego dnia jakoś godzinę po złożeniu zamówienia zadzwonił pan i powiedział że niestety niema już spodni w wybranym przezemnie rozmiarze i zaproponował mi numer większe. Zgodziłem się. Pan był baaardzo miły (to się dla mnie liczy przedewszystkim) i obiecał że paczka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia, i tak też się stało. Polubiłem ten sklep. Było to moje pierwsze ale napewno nie ostatnie zamówienie ;)

+ za zainteresowanie klientem

+ za obsługe

+ za towar

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja zamówiłem w niedzielę wieczorem g3a3+kulki TM - w poniedziałek telefon, że ani jednego ani drugiego niet (to chyba, jak widzę w komentach, dość częste w tym sklepie, nie wiem, jak w innych...). Sprzedawca mówi, że sprzęt zamówiony będzie najwcześńiej u nich pod koniec lipca, co mnie jednak nie urządza ani trochę. Po jakimś czasie - zamawiam ca m15 + kulki + magazynek. Telefon (za jakieś 10 minut), że magazynek jest - ale tylko do aegów. Shit happens :D Zamawiam bez magazynka. Dziś około południa splówka już była :D

Czyli: szybko i dokładnie, ładnie i elegancko - to na plus :-) jedyny minus, to że towaru jakoś brak :D

Link to post
Share on other sites

Wczoraj po tym co napisałem zadzwonił do mnie gościu z pytaniem czy nie przesmarować mi tego glocka co go zamówiłem przed chwilą. Ja w tym momencie takie...eeeeeeee..... :) Powiedziałem ze byłoby bardzo miło i bedę wdzięczny, dzisiaj o 13 przyszła splówka i wszystko jak trza :) RESPECT jeszcze raz 8) :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja już wydałem u niech jakos 1000zł + i z kazdą paczkąnie było problemów, niedawno powiedziano mi ze są juz elektryki tylko jeszcze niedali ich do oferty internetowej.

 

Jeszcze jeden przykłąd solidności: Prosiłem ich zeby poinformowali mnie jak będą dostępne ochraniacze... po jakis 2 tygodniach gdy juz otrzymali dostawę, poinformowali mnie. Czyli to dowodzi ze dbają o klijenta a nie zapominają o nim ;] POLECAM!

Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Witam, chciałbym wszystkim polecić ten sklep - obsługa jest lepsza niż bardzo profesjonalna - kupiłem u nich pierwszego springa (SOCOM TM)

Nie żałuję, że to właśnie u nich - bdb sklep. Jeszcze raz polecam

 

PS Zostawiłem w sklepie (kupowałem na miejscu - w Poznaniu) instrukcję TM i katalog TM. Po czym napisałem do nich maila z pytaniem dot. smarowania. Oni na to: Zostawił Pan instrukcję i katalog TM - zapraszamy po odbiór. Ponadto pokażemy Panu jak nasmarować ten model. A to mówi samo za siebie :)

Link to post
Share on other sites

Muszę pochwalić ten sklep. Nigdy tego nie robiłem, ale kilka razy zdarzyło mi się coś w nim zamówić i nigdy nie było żadnego problemu. Cały zamówiony towar zawsze do mnie docierał i szybkim tempie. Status zamówienia był przekazywany na bieżąco i mimo, że nie prowadziłem z nikim bezpośrednich rozmów na temat mojego zamówienia wiedziałem kiedy spodziewać się przesyłki. Nigdy nie było najmniejszego zgrzytu, opóźnienia czy innych charakterystycznych dla naszych internetowych sklepów problemów.

Sklep bliski ideału.

Inny sklep bliski ideału to www.bron.pl ale asortyment i ceny są już niezbyt idealne :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

MIAZGA !!!

...choć powinno być NORMĄ w każdym sklepie internetowym.

 

Właśnie o tym mówiłem gdy krzywiłem się na inny sklep (bla,bla-autocenzura). Skoro nie widzę Sprzedającego ani nie mogę dokładnie obejrzeć towaru, On ma być, kurka wodna, jak przewodnik niewidomego. Ma doradzić, pomóc, poprowadzić za rączkę wśród wirtualnych półek a przede wszystkim sprawić, że Kupujący nie będzie się czuł jak spławiana kłoda... byle szybciej i z nurtem w dół.

Druga sprawa: REWELACYJNY system obsługi, księgowania-bez bajek "przelewidzietydzieńijeszczegoniezaksięgowaliśmy" i wysyłki -> zamówienie w poniedziałek po południu - dostawa w środę przed południem.

Po trzecie: ceny. Może nie zawsze najtaniej ale w dolnych rejestrach.

Po czwarte: prosty ale jakże trafiony patent z numerem konta. Zostaje on przesłany DOPIERO w momencie gdy wszystko zostało uzgodnione.

 

Są niestety MAŁE wady:

- ciągle czegoś brakuje

- strona nie jest aktualizowana jeśli chodzi o dostępność. Całe szczęście, że Panowie doprawdy błyskawicznie informują o tym fakcie i proponują artykuły zastępcze (oczywiście bez przymusu ;) ).

 

POLECAM, sam zamierzam korzystać w dalszym ciągu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Chcialem bardzo pochwalic ten sklep, Ci goscie sa rewelacyjni, zaczelo sie jakis czas temu jak powstal ten sklep, jakoz ze mieszkam blisko Poznania to mialem okazje w nim witac, zawsze moglem wszystko obejrzec, zawsze wszystko pokaza, nie maja pretensji do tego ze ogladasz.

 

Kupilem u nich kiedys gaziaka, super gun, najpierw oczywiscie wszystkie wymacalem, i niedawno cos z zaworem sie stalo, zawiozlem im to, i o dziwo na drugi dzien mialem guna spowrotem, byl naprawiony i o dziwo nie wiem jak to zrobili ze juz mialem paczke na drugi dzien, to bylo nic,

 

kupilem pozniej u nich emke Springa, gun strzelal zarabiscie ale cos tam sie stalo, i znowu to samo pojechalem pokazalem i spytalem czy mozliwa jest wymiana, a oni bez przeszkod wymienili mi na drugiego gaziaka, rewelacja, zadnego gledzenia ze im to niepasuje,

 

A dzien dzisiejszy to juz wogle miod malina, bylem po AEG'a (moj pierwszy ze sklepu:D) najpierw obmacalem wszystkie, szczegol ze gosciu ze mna do 15 siedzial jak dzisiaj sobota, ale to sie wytnie gosciu super mily, wybieralem pozniej kamizelke, wszystko oczywiscie pozdejmowalem z wieszakow, i nie czulem od goscia promieniujacej niecheci ze bedzie musial ukladac albo cos, i to zawsze tak jest,

 

Jednym slowem bardzo polecam!!!!!!!! zawsze kaza ogladnac i nigdy nie maja pretensji nawet jak niczego nie kupisz....

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Miałem już małe braki, potrzebowałem szybko kulek i silikonu.

Zamówiłem w specshopie (bo na miliary zabrakło kulek O_O) a nie mogłem czekać. Przy okazji zamówiłem katalogi - CA i TM.

Formularz wypełniłem po dziesiątej w poniedziałek. Wkrótce przysłano mi informację, że zamówienie zostało przyjęte. Następnego dnia otrzymałem maila, w którym poinformowano mnie o braku katalogów CA, oraz o tym, że paczka została wysłana. Parę godzin temu, następnego dnia (czyli dzisiaj) paczka trafiła do mnie :)

Szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Link to post
Share on other sites

Sklep jest naprawde super! Chociaz zdazylo mi sie czekac na bron ponad miesiac to i tak jestem zadowolony bo:

1.Kontakt z tym sklepem jest niesamowity zarowno przez telefon jak i przez maila

2. Nie robia ludzi w ***** i nie klamia ze wyslali czy cos tylko normalnie mowia w czym rzecz

3. za zwloke dostalem gratisowo szybkoladowarke

4. Szybka wysylka (zamawialem tam juz kilka razy )

 

Tak wiec naprawde Polecam ten sklep i sam jeszcze pewnie nie raz cos u niech kupie!

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Za dawnych czasów, gdy jeszcze byli (mowa o fizycznej siedzibie sklepu w Poznaniu) filią/partnerem Military, kupowałem u nich kulki do pompki. Bez problemów. :)

 

Teraz ostatnio poszedłem kupić kulki 0,25 i byłem bardzo mile zaskoczony ceną (ponad 20% niższa niż na MG, gdzie planowałem zrobić zakupy).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...