Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hełm Special Force Type


Recommended Posts

Śmigam w czymś podobnym z Gunfire, nie jest źle lepsze to niż odkryta czacha. Problem może być z rozmiarem mieli je tylko w jednym rozmiarze, u krakmanów chyba też tak jest, jak masz możliwość go przymierzyć to z niej skorzystaj. Na mnie jest trochę za duży ale i tak zakładam kominiarkę i gogle i się dobrze trzyma wtedy. Szczerze powiem, że jak by w tym okresie co go kupowałem miał namierzony oryginał (kumpel mi mówił, że 160 pln kosztuje) to bym dołożył.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

http://www.taiwangun.com/shop,show,1089

 

Warto kupić taki hełm,czy to tylko strata pieniędzy?

W porównaniu do oryginału:

- Pomimo, że to rozmiar M to jest wewnątrz dużo miejsca (mam 60cm obwodu) i jest luźny

- "Fasunek" jest nie wyciągalny - jest przyklejony (chyba) do skorupy

- Posiada "w standardzie" pasek który trzyma gogle przed ześlizgnięciem się ;)

 

kask1.th.jpg

kask2.th.jpg

kask3.th.jpg

kask4e.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanie o dodatkowy 'fasunek' do tego hełmu..otrzymałem go w formie wymiany i jest z wyglądu i wykonania naprawdę ok - tyle że jest rozmiarowo trochę przyduży.

 

Nie orientujecie się czy można gdzieś dokupić jakieś dodatkowe nie wiem np.podklejane 'poduszki' tak by trochę zmniejszyć obwód wewnątrz hełmu?

 

Z góry dziękuję o odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 5 years later...

Odkopię. Czy to "cudo" nadawało by się na narty/snowboard? Bo tak w sumie w podobnej cenie można dorwać dedykowany w Decathlonie, który pewnie jakościowo niewiele odstaje od SF :icon_biggrin: Kwestia, czy posiada on jakieś cechy, ktr jednak deklasyfikują go od dedykowanych kasków narciarskich/snowboardowych? W razie w. śmigam bez gogli.

Link to post
Share on other sites

Mówimy o tej chińskiej kopii Pro-tec ACE?

 

Te Decathlonowe mają pewnie jakiś atest... certyfikat... cokolwiek. Prawdę powiedziawszy, biorąc pod uwagę jakich obrażeń można doznać bawiąc się w narty/deskę, chyba bym nie zaryzykował kalectwa oszczędnością na rzecz chinolskiego proteka :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...