Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jungle Boots USA (pytanie/a)


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ostatnio widziałem buty junglowe za 300 zł, biały kontrakt na języku od środka, a na podeszchwie napisane "wellco" (o ile dobrze pamietam i o ile dobrze tą nazwę piszę :lol: ). Pytanie: orginał czy tandeta. Opłaca się kupić ?

 

Biały kontrakt jest na oryginalnych butach Junglowych, ale tych współczesnych, z czarną cholweą zcordury i pewnei takie widziałeś.

 

Pozdr

 

wracajac do pytania szaszlyka z 3 strony. te jungle co widzialem z bialym kontraktem to mialy OG cholewke. koniec

Link to post
Share on other sites
wracajac do pytania szaszlyka z 3 strony. te jungle co widzialem z bialym kontraktem to mialy OG cholewke. koniec

 

Zdarzają się zielone z białym kontraktem, dokładniej ostatnie serie z lat 80-tych! A jezeli Wellco na podeszwach to pewniak.

 

Co do zakupow na hebaju, to Jungle za 20 zielonych najczescies sa "imported" albo "US style" co równa się "made in china, korea, taiwan"

 

Pozdrawiam

Bartek

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie zakładam nowego tematu, ponieważ mój post tyczy się też Jungli.

Na military.pl mają dwa rodzaje, tzn dwóch producentów, firme Spec-Force i Rothco, te pierwsze to szmelc - to wiem.

A czy ma ktoś którekolwiek Jungle firmowane przez Rothco ?

Czy to takie same buble jak te od specforce'a ?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Sorki za reanimacje topica ale, nikt nie napisał o tych junglach z military.pl firmy rothco a dokładnie te: http://military.pl/s/m/RT5091.html cena jest kusząca a jak wytrzymałość może ktos je ma? Bo firma amerykańska więc to chyba nie aż taki szajs. A jek patrzyłem na ich stronkę to ten model co na military to własnie speedlance jest.

 

A i jeszcze czy macie jakieś fotki bo widziałem w grze "ShellShock: Nam '67" i słyszalem od kumpli o modelu chyba jungelsów nazywanym Micky Mouse , ta część co normalnie oliv w tych modelach była biała.

 

A co do zagranicznych przesyłek to aż tak źle nie jest. Za przesyłek mp3 playera z Hong Kongu zapłacilem 80zł :D i przyszlo w tydzień!

Link to post
Share on other sites

Były, jest nawet para takich butów w Polsce. Ich właściciel roztrząsał problem ich pochodzenia na polskim forum America's Army.

 

Warto wpomnieć, że owe buty nie miały nic wspólnego z Mickey Mouse tylko ewentualnie z White Mice czyli wietnamską policją państwową(zwaną również czasami Rats).

Link to post
Share on other sites

no wlaśnei chodzi mi o te jungle z białymi cholewami i nawet bokami, kiedyś były na allegro i gość tak je nazwał, a szkoda, że nikt się nie wypowiada na temat tych z military a przecież na pewno ktoś kiedyś je kupił

Link to post
Share on other sites

znowu pytanie do tych nieszczęsnych Junglów :D . kumpel kupił jakieś made in china i mu sie rozwaliły co mnie wogóle nie dziwi, ale najgorsze że dał za nie 300 zł (sic!) i teraz ma fige z makiem a nie buty. zwątpiłem teraz bo nie chce tego samego kupić co on, wiem już na co zwracać uwage, że orginały mają:

- metalowe oczka drenażowe (wydaje mi sie że chinole daja plastik/gume)

-kontraktowe napisy na zewnętrznej stronie języka (rozmiar/szerokość, data produkcji)

-instrukcja obsługi

szukam jeszcze w necie jakie firmy robią kontraktowe butki, i znalazłem tylko że Wellco robi wytrzymałem papcie, i żeby nei brac Altamy.

jeszcze jakieś porady, bo nie chce przeznaczyć moich cieżko zarobionych pieniedzy na byle shit :?

dzieki za odpowiedz

Link to post
Share on other sites

- metalowe oczka drenażowe (wydaje mi sie że chinole daja plastik/gume)

-kontraktowe napisy na zewnętrznej stronie języka (rozmiar/szerokość, data produkcji)

-instrukcja obsługi

 

+ rozmiar naniesiony na zewn. stronie podeszwy

+ na podeszwie nazwa producenta, np. RO-SEARCH.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ja mam JUNGLE search'a z kontraktem czarne, po wewnętrznej stronie języka (białe litery/cyfry - niewiele z nich zostało, wytarły się), chyba lata 80 (widać resztki 8 i 0). Kupiłem od kumpla za 150, twierdzi że oryginały. Ale tak dla pewności się pytam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
wiem już na co zwracać uwage, że orginały mają:  

- metalowe oczka drenażowe (wydaje mi sie że chinole daja plastik/gume)

-kontraktowe napisy na zewnętrznej stronie języka (rozmiar/szerokość, data produkcji)

-instrukcja obsługi

 

No Panowie, muszę Was trochę rozczarować z tym odróżnianiem oryginału od podróbki. Tak się składa że posiadam podróbki i te podróbki mają:

- metalowe "oczka drenażowe" czyli sitka

- instrukcję obsługi - 4 strony w języku angielskim (nie chińskim)

- pieczątki kontraktowej oczywiście nie mają, ale mają rozmiar wewnątrz (na wkładce) i na zewnątrz (na podeszwie)

 

Oprócz tego strasznie śmierdziały gumą jak były nowe (zupełnie tak samo jak chińskie trampki). Jak dotąd się nie rozwaliły.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...