Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [Real Sword]


Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wymieniłem gumkę na Guardera...tragedia, podaje po 3 kulki! Dodatkowo karabin zaciął się (charakterystyczne zacięcie na singlu), tu brakuje auto więc nie idzie odblokować, batka 8,4V naładowana, zatem warto zainwestować w 9,6v. Celność w stocku jest naprawdę miła, choć lufa nie jest precyzyjna.

Link to post
Share on other sites

Dobrałem się do GB. Cylinder jest potężny, wykonanie mucha nie siada. Silnik oznaczony jako Hi torque. Kable "No name", można wymienić bez rozbierania GB, najwięcej roboty przy kostce stykowej. ROF śmiesznie to brzmi, ale ręcznie przerywacz odchyliłem....beznadziejny :) GB samo się wyrywa. Już kable są poprzecierane.

Link to post
Share on other sites

Doszedłeś do ładu z tą gumką guardera?

 

P.S.

Czy ja tam widzę cymowski montaż do ak i lunetę z warriora?:D

I co to za pas?

 

P.S. 2

Na Chińskiej 8,4v pociągnie tylko kilkanaście strzałów.

 

P.S 3

jutro powinienem mieć możliwość przestrzelnia SWD'ka, jeżeli się udam zdam raport.

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites
Jak widzę, Penio - instrukcja rozkładania nie jest już potrzebna

Chciałem tylko opóźnić moją gehennę, ale obyło się bez większych problemów :)

Doszedłeś do ładu z tą gumką guardera?

Nie, Guarder nie nadaję sie. Zamówie Systemkę, zobaczymy jak na niej się spisze.

Czy ja tam widzę cymowski montaż do ak i lunetę z warriora?icon_biggrin.gif

I co to za pas?

Dokładnie, montaż jest od mojego AK, nie posiadam jeszcze PSO/POSP , luneta jakaś "no name" od kumpla. Normalnie biegam z kolimatorem King Armsa.

Pas parciany od G3

Na Chińskiej 8,4v pociągnie tylko kilkanaście strzałów.

Mi już ciągnie jedną strzelankę i kilka testów w domu, nie wydaję się żeby chciała się szybko rozładować.

Link to post
Share on other sites

Ja uszkodzoną stockową gumkę wymieniłem właśnie na Guardera.

Na TAKĄ. Działa dobrze.

 

ZA POSP można się rozejżeć również i TUTAJ. Na Allegro od jakiegoś czasu normalnego PSO/POSP nie widziałem. Są jedynie na szynę Picatinny w wysokich cenach.

Edited by Cthulhu
Link to post
Share on other sites
A miało być tak pięknie, tak się wszyscy nakręcali, w zapalniczki z 50 metrów ...

 

Za samo wykonanie kupiłbym go jeszcze raz :) Strzelanie się doprowadzi do ładu, ale jeszcze trochę kaski wyjdzie.

 

Cthulhu, ta gumka ładnie Ci podaje kulki? Dobrze podkręca?

Link to post
Share on other sites

Podkręcenie ma naprawdę niezłe, ale na konkretne wyniki - na płaskim terenie z mierzeniem odległości trza parę dni zaczekać... Nie mam czasu na pomiary.

Ogólnie jestem zadowolony, choć do mojej kałasznicy to trochę temu brakuje ;)

 

No i przede wszystkim tak jak powiedział kolega Penio151 - strzelanie jeszcze się jakoś podrasuje.

Link to post
Share on other sites

Wymieniłem gumkę na Systemkę. Jest dobrze, czasem poda 2 kulki, ale to chyba już moja sztuka ma to do siebie. Testowałem kulki 0.30g trochę przyciężkie zasięg 40m (oczywiście skuteczny, na 50m też da radę trafić), polecam 0,25-0,28g.

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...