Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

biurmax / BBmax


Recommended Posts

Osobiście polecam 50/50. Dostałem tłok shs który był fabrycznie niezdatny do działania. Problem dziwny bo zawsze kupowałem tłoki tej firmy i dany model i nigdy nie było problemów. Ten różnił się od tych co zawsze kupowałem. Poszła wymiana na nowy ale inny model. Chwyt pistoletowy który był na fotce to co innego niż rzeczywistość po drugie nie pasował do 3 replik i nadal nie pasuje. 2 godziny piłowania i zdejmowania materiału. Oczywiście nie pasuje. Nie twierdzę że chwyt zły ale 3 różne repliki i lipa. Tutaj ogólnie reklamować nie było czego. Z chwytami bywa różnie ale ten to majstersztyk. Chwyt w śmietniku :D bo nerwów nie miałem. Sumując powiem że kupować będę ale w ostateczności u nich. W tej chwili czekam na nowy tłok zobaczymy jak będzie z nim. Obsługa miła i szybka. Paczka też szybko w domu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Valor. Serwisuje tam Qbson, który do niedawna się strzelał i serwisował jednocześnie. Chłopak zna swój fach.

W dodatku z BBmaxami można się dogadywać na wielu płaszczyznach.

rzecz jasna polecam.

Będzie Rawa zajeżdżać do mnie w poniedziałek/wtorek , natomiast ja będę w Rawie w przyszły weekend. Jakby co, mogę chłopakom podrzucić Twój karabinek i abarot go do Rawy przywlec.

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Ostatnim czasem kupiłem replikę + kilka pierdół w wyżej wymienionym sklepie i jestem zadowolony w 100%. Świetny kontakt, doradzili w co wyposażyć daną replikę i bez problemu wymienili mi sprężynę na mocniejszą, wszystko działa aż miło. Pech chciał, że jeden z elementów mocujących zawieszenie gdzieś się zapodział, ale i tutaj sklep ma potężnego plusa - po zgłoszeniu braku element był u mnie następnego dnia. Gorąco polecam sklep BBmax :)

Link to post
Share on other sites

We wtorek późnym wieczorem zamówiłem lipo nano-techa 7.4V 2000mAh i ładowarkę redoxa, a dzisiaj (tj. czwartek) po południu już paczka do odebrania na poczcie. W przesyłce wszystko starannie zapakowane i działa tak jak powinno. Pierwszy raz tam robiłem zakupy i szczerze polecam. Duży + dla sklepu :) Na plus jeszcze można zaliczyć emaile informujące o statucie paczki :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, po stemplach pocztowych mogę powiedzieć, że pełen profesjonalizm.

 

Jednak jeśli o produkt, to nie do końca. Pomijając mały fakt, że z mosfetem nie dostałem, instrukcji montażu, która w zestawie powinna być. To czymś przynajmniej dziwnym, jeśli nie dramatem jest fakt, że nowe świeżutkie kable mają przebitkę. Niby nie dużo, ale kupując nowe kable oczekuję od nich nienagannego stanu, zwłaszcza że nigdzie nie były upychane i nie miały gdzie nabyć przebitki.

 

Na razie nie hejtuje, informuję. Może nawet będę chwalił, nie wiem. Zobaczę jak sprawa się rozwinie.

Edited by Darnock
Link to post
Share on other sites

Qbas od kilku lat zajmuje się moim HK - z pełnym powodzeniem.

Btw. Warto czasem zapytać o jakieś promocje czy rabaty . A poza tym, chłopaki znają się na rzeczy.

Zatem prawdopodobnie kolejny zakup będzie również u Nich.

 

 

Polecam i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Jakoś tak się złożyło, że po tym jak dostałem wymieniony mosfet z kablami bez przebitki, to sobie leżał i leżał. Aż dziś go w końcu zlutowałem i niestety po podłączeniu batki replika strzela na auto = skopany mosfet. Może mam pecha, ale nie mam na razie miłych wspomnień ze sklepem. Zobaczymy jak sprawa się rozwinie.

Link to post
Share on other sites

Przepuściłem przez BBmax kilka swoich sprzętów. Quba jest świetnym rzemieślnikiem i ogrania większość dostępnych konstrukcji (AEG). Marcin ma pełną wiedzę o dostępnym asortymencie i służy racjonalną radą a do tego świetnie maluje repliki oraz serwisuje pistolety gazowe. Chłopaki nie mają jednak możliwości dokładnego przestrzelania w celu sprawdzenia celności/zasięgu więc robią tuningi trochę na ślepo. Nie robią też nieco bardziej finezyjnych operacji (r-hop, flat, itp.) Co do asortymentu to wybór dość duży, ale głównie wersje budżetowe. Ogólnie polecam dobra atmosfera a ceny sensowne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No ja się powtórzę, Quba, serwis chyba się nie pomylę jak stwierdzę, że najlepszy w Warszawie. Szybki i z reguły nie zawodny. Sklep spoko, Marcin orientuje się w temacie, asortymentu więcej niż jakiś czas temu. Tego czego brak można zamówić, sprowadzi. Cenowo w normie, lojalnościowo, można liczyć na rabat.

 

Pozdrawiam

 

Jarek

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Często robię u nich zakupy, fajne chłopy tam są, tuningowałem kiedyś SCAR-a u nich i wszystko OK, zawsze doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Przy tuningu miałem pytanie czy idziemy po kosztach czy ma być dobrze - to mi się podoba, bo nie sztuka wywalić kupe kasy i mieć to samo co przy robocie po kosztach - czytajcie uczciwi.

Link to post
Share on other sites

Szacun dla dżentelmenów spod znaku BBMAX. Robię sobie zakupki ostatnio coraz częściej, ceny konkurencyjne (duże sklepy dowalają cenki przed swoimi akcjami żeby lepiej prymicje wyglądały). A micro mosfety qbsona... bajeczka. Poza tym Quba doradzi, podpowie - bez dopłaty :-)

Gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Około dwóch tygodni temu szukałem tego plastiku, który zasłania zębatkę tłokową, gdy gb jest złożony. Znalazłem ją oczywiście w BBMax, ale że sama kosztowała 3 złote, a przesyłka 6, więc stwierdziłem, że zamówię przy okazji prowadnicę sprężyny, bo moja się skiepściła. Oczywiście fajny kontakt, jeśli chodzi o realizację zamówienia, paczka przyszła po dwóch dniach, jak to pocztą. Okazało się, że dostałem prowadnicę do gb v2, więc szybko napisałem do sklepu co i jak. Odpisał mi Pan Marcin. Prosił o wysłanie złej części na wskazany przez niego adres. Tak też zrobiłem. Był problem z dostarczeniem mojego zwrotu jednego dnia, ale w końcu doszedł kolejnego. W międzyczasie pisałem na maila co z moim zwrotem itp., itd. Zero odezwu spowodowane tym, że zaraz po wysłaniu wiadomości, przychodziła mi informacja, że moja wiadomość nie została dostarczona. I to za każdym razem. Nie mam pojęcia czemu. Dziś miałem dzwonić do sklepu, bo już minęło ponad tydzień kiedy nie otrzymałem swojej prowadnicy. Oczywiście byłem zły. Ale po powrocie z pracy (z nocki), z ciekawości zajrzałem do skrzynki pocztowej. Co się okazało - leżała tam koperta z prawidłową prowadnicą. Co ciekawe - podpisana jako priorytet, a oczywiście listonoszka "brzydka kobieta" (nie używając wulgarnych słów), wpakowała ją tam, nie mam pojęcia kiedy i leżała w niej, moknąc na deszczu. Pomimo braku mailowego ze sklepem, wszystko zakończyło się pomyślnie. Ale niesmak do listonoszy pozostanie chyba na zawsze, bo to nie pierwszy raz poleconą, priorytetową zostawiają mi w skrzynce. Ogólnie dla sklepu plus za sam fakt posiadania zaślepki do zębatki tłokowej.

Link to post
Share on other sites

Zaopatruję się u Nich od początku działania w ASG, wszystkim polecam i ściągam znajomych. Ceny dobre, ściągną co trzeba, miła atmosfera.

Znajomość z Qbsonem zacząłem parę lat temu po utopieniu kupy kasy w serwis niejakiego Chaoty który zostawiał w BBmaxie repliki do odbioru. Dobrze, że już przestali przyjmować bo renoma mogłaby ucierpieć...

Pomimo wnętrza złożonego z produktów systemy, classica, deep fire i bóg wie czego jeszcze(w sumie ponad 1300) fpsy spadły, powtarzalność zerowa, kultura pracy żadna. Po ponad roku walki z człowiekiem odzyskałem replikę a po jednym wypadzie wzmocniony szkielet deepfire pękł z przodu. Nieosiowo skręcona połówka i krzywo nawiercony gwint, bo coś mu nie podpasowało...

Oddałem w ręce Qbsona. Doprowadził do stanu używalności wybierając optymalne części i zostawiając wszystko to co dało się uratować, zamiast zawsze najdroższych elementów. Wymienił co trzeba a znając historię zmagania - za serwis wziął mniej niż powinien. Każdy element wyjęty ze środka wraca do klienta a Kuba dokładnie opisuje co było nie tak.

Od tej pory serwisuję moje 4 aegi zawsze u nich. Kuba daje dużo podpowiedzi za darmo, dzieli się wiedzą którą zdobywał przez lata i nie bawi się w płatne wyceny. Zawsze rzetelnie i solidnie. Jeśli z repliką są problemy po serwisie bierze z powrotem i naprawia bez problemu. Ostatnio doginał i młotkował mi starte elementy zamiast sugerować wymianę.

Sam robi mosfety i dobiera odpowiednie okablowania w cenie której określenie jako konkurencyjną byłoby obraźliwe dla serwisu.

W sumie ja + znajomi z polecenia kupili już tam 7 replik i dużo dodatków. Jeśli w kupionej replice wymienia się elementy (poprawcie mnie, jeśli się pomylę) to robią to dużo taniej lub za darmo.

Wiem, że będę do nich wracał do końca styczności z ASG. Czasem wolę pojechać na tę ich głęboką Wole niż do bliższych serwisów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Lubię chłopaków i sam sklep prowadzony jest spoko, ale jak się wyjeżdża na CA, czy gdziekolwiek i sklep stacjonarny jest zamknięty to przydało by się o tym napisać, czy to na stronie, czy na FB czy nawet na allegro ustawić urlop sprzedającego...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...