Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rękawice - opinie / porady


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odnosnie rekawiczek mam takie pytanko,

http://www.v2militaria.pl/oferta.php?tm=20...27&kat=RĘKAWICE

http://www.demobil.pl/sklep/index.php?KOD=...=&sk=55&nw=&pr=

 

Czy to te same i nie ma roznicy skad zamowie? bo wydają mi sie inne :>, jak sie przyjrzec to roznia sie tymi napisami i od razu widac ze kolorem. A skoro obydwa sa "orginalne US" to ktore są te orginalne orginalne a ktore orginalne dla glupich? :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kapral -> Natomiast ciekawe są te rękawice w kamuflarzu szwedzkim(moge sie pomylić, ale naj pewno jakiś północny:)

 

Miales na mysli 012? To na pewno nie jest to szwedzki wzor. Ten ma bardzo regularne plamy (bardziej przypomina to 'wielokaty' niz 'liscie') i jest wrecz jasnozielony jesli patrzy sie na wieksza powierzchnie (plecy zolnierza np)

 

Kiedy bywasz na gg?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Ok, czy ktoś nabył rękawice w f-mie Galaskór ? Czy sprzedają detalicznie ?

Jak można określić rozmiar dłoni ?

Pozdrawiam.

 

Od dwoch dni jestem uzytkownikiem rekawic Galaskor nr.022 i jestem z nicg jak narazie zadowolony.

Zeby zamowic, musisz wejsc na ich stronie w dzial Kontakt i tak napisac w okienku ze chesz kupic co i ile. Rozmiar mierzony jest w obwodzie kostek w cm. Jest mozliwosc zamowienia rozmiaru na zyczenie. Ceny masz na stronie w dziale CENNIK, musisz doliczyc 22% VAT. Platnosc przy odbiorze, koszty przesylki pokrywa GALASKÓR.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
Sory Pitek nie chcialem cie wkurzac ale rainbow to moj kumpel z grupy i chcialem sobie zazartowac :wink:

Domyśliłem się. Chodziło mi o to, że to nie jest forum regionalne/teamowe i nie służy do pogaduch.

I nie wkurzyłem się, nie dostaniesz kulki 8)

 

BTW nigdzie nie jest napisane, jakie wypełnienie mają te rękawice.

Link to post
Share on other sites
Z ogledzin wynika ze zarowno pantery jak i pumy sa z 3 warstw: zewnetrznej, jakiegos bardziej miekkiego materialu w srodku (jak gdyby lekko zmechaconego) i jakiegos wypelnienia pomiedzy nimi (musialby jedna pare rozpruc zeby zobaczyc co to jest). Nie sa zbyt grube, ale wydaja sie dosc cieple.

Niezbyt wiele napisał.

 

Z tej stronki wynika, że rękawice z takimi oznaczeniami wojsko jednak zamawia.

Z resztą cHGW, na szczególnie wyrafinowane to one nie wyglądają, do przerzucania węgla jak znalazł. Lepiej zamówić sobie jakieś rękawice Galaskór w kamuflażu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...