Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PORADNIK: opisy rozkładania replik


Recommended Posts

Rozkladnie HK USP TM HG

 

Banał' date='po lewej stronie pistoletu masz bezpiecznik i w bliżej końca lufy jest drugi bezpiecznik,atrapa.Przesuwasz go na pozycje górną i wybijasz lekko śrubokrętem od strony prawej.A potem wysuwasz zamek razem ze wszystkimi bebechami Smile

Zagmatwane,ale działa.

Pozdro,

Matos.[/quote']

 

 

Bezpiecznik blizej lufy wychodzi bez problemu natomiast ten blizej konca nie chce wyjsc.

Czy cos robie nie tak?? W jaki sposob wyjac ten drugi bezpiecznik??

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
A czy ktoś mógłby opisać jak rozkręcić mp001 ? icon_wink.gif

 

 

To jest chyba opis rozkręcania VSR TM ale ta snajperka i mp 001 to prawie to samo:

 

http://www.airsoftretreat.com/oldforums/to...rms=xavier,,vsr

 

 

 

 

A tu jak coś jest też opis rozkręcania i lekkiego tunningu (uszczelnienia i wygładzenia niektórych części):

 

http://www.airsoftretreat.com/forums/index...topic=23301.100

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mógłby ktoś napisać coś o rozbieraniu shotguna Double Eagle M47B1 (Mossberg, M3000 Short). Chce psiknąć do środka nieco oleju i przesmarować co trzeba a boje się ze cos mi wyskoczy i nie będę umiał złożyć z powrotem... :-F

 

Wystarczy mi jak ktoś napisze czy nic nie wyskakuje lub, na co uważać.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

OK, zaryzykowałem i rozkręciłem. Oczywiście jak można było się spodziewać połowa część mi wypadła :strach:. Już mnie w gardle ścisnęło, ale mówię nie, nie poddam się :killer:. I zacząłem dopasowywać, sprawdzać, kombinować, szukać części pod biurkiem, aż w końcu sukces :-F :!:

 

Złożyłem i oto rezultat:

dscn1745fc1.th.jpg dscn1746mg9.th.jpg dscn1747ir6.th.jpg

 

Do rozebrania potrzeba małego śrubokręta gwiazdkowego i klucza imbusowego 4mm. Najpierw odkręcamy dwie śrubki po bokach rękojeści i imbusa na tyle. Zdejmujemy rękojeść i potem od otwarcia obudowy dzieli nas tylko kilka śrubek.

 

Mam nadzieję, że post okaże się dla kogoś pomocny.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Ingram SMG Mini kupiłem go na początek na allegro. Po tygodniu strzelania ułamał mi się ząbek który zatrzymywał wewnętrzeną część tłoczka przez co pistolet nie chciał mi się ładować ale tata zrobił mi ten tłoczek metalowwy i musze przyznać że dalej mi kulka leci i lepiej się trafia w wybrany punkt.

Link to post
Share on other sites

niedawno kupiłem sobie smith & wesson 1911 załadowałem kulke z farbą która rozprysnęła się w środku pistoletu, postanowiłem rozbroić pistolet i go wyczyścić, rozbroiłem wyczyściłem, złożyłem ponownie, z tym że zaczął się zacinaćprazy przeładowywaniu pobiera kulke i jej nie wystrzeliwuje. trzeba znowu rozebrac cały pistolet żeby wyjąć kulke. po ponownym rozebraniu i wyjęciu kulki, chwile dzialał poprawnie po czym znowu się zaciął i zapchałem go kulkami :/ co mam zrobić zeby pistolet się nie zacinał i żeby kulki się nie zapytały w środku ?

Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc a propos modelu Tokyo Marui H&K USP HG. Chciałbym się dostać do komory hopup. Po rozebraniu guna biorę lufę i chcąc się dostać do hopupa zdejmuję najpierw nakładkę z logo H&K, potem odkręcam 2 śrubki, ale złożona z dwóch podłużnych plastikowych elementów 'osłona' lufy i hopupa daje się jedynie odgiąć, a nie rozłożyć. Nie chcę na siłę za mocno odginać, bo boję się, że pęknie. Czy da się to zdemontować i jak?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

 

bardzo proszę o dokładny opis rozkładania Beretty 92 FS HPA CG/KWC.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam forumowiczów.

A wystarczyło spojrzeć na pierwszą stronę :wink: :wink:

 

Oto instrukcja jak rozłożyć Berette 92FS KWC/CG

beretta2ei.jpg

1A-Naciskamy ten przycisk mocno i nie puszczamy

1B-Przekręcamy tą dźwigienkę do dołu i ciągniemy do siebie. (powinna być wyjęta z broni)

2-Pchamy zamek do przodu i włala. Teraz wystarczy odchlić taki klocek i mamy dostęp do HU

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...