Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 Socom Sniper vs. Mauser 98KW vs. KJW M700 Police


Recommended Posts

witam bardzo prosilbym kogos o pomoc w wyborze karabinu ;) ogolnie chodzi mi o wytrzymalosc broni noi efektywnosc +

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=23 przy czym czy moglby mi ktos powiedziec czy to prawda z tym "bardzo latwym" tuningiem? Jesli tak jakie czesci i ich ceny ...

 

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-45...KW-KAR98K-.html wie ktos czy te luski to dobry wybor? czy moze to zwykly szmelc ktory sie zacina?

 

http://www.military.pl/cyber-gun_161m/kara...lice_7826t.html tutaj najbardziej mnie interesuje jakie jest skupienie strzalu w tej broni i ile kulek na jednym ladowaniu gazu mozna wystrzelic.

 

Oczywiscie jezeli ktos wie cos wiecej co pomogloby mi przy wyborze broni bardzo chetnie poczytam ;)

 

Aha i jestem otwarty na propozycje innych broni w podobnych cenach...

 

 

Pzdr...

CzaryMary

Edited by CzaryMary
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Z M24 tuning jest łatwy, jak zresztą przy większości springów. Wymieniasz w tym M24 cały, już gotowy zestaw cylindra 300% i masz te 500 fpsów. Do tego dokupujesz preckę i gumkę. Całość tuningu wychodzi jakieś 600-700zł i masz całkiem dobrą snajperkę. Jednak te M24 mają niezbyt "koleżeńskie" magazynki, bo lubią się psuć.

 

Ten Karabiner 98K to moim zdaniem fatalny wybór jako główna replika na strzelanki. Trzeba zbierać łuski itd. W działaniu też nie za dobre - chińszczyzna. W celach kolekcjonerskich na ścianę - proszę bardzo :)

 

M700 z KJW. Gaziak. W zimę możesz nie postrzelać. Zresztą podobno model od KJW ma problemy ze szczelnością, dużymi wahaniami początkowej prędkości wylotowej oraz co za tym idzie celnością. Jak już gazowe M700 to lepiej Tanakę, gdyż KJW jest kopią tejże repliki.

 

Zależy Ci na jakiejś replice karabinu snajperskiego, wyborowego, czy czegoś innego?

Link to post
Share on other sites

z tych 3 wziąłbym M24...

 

miałem i naprawdę wykonanie jest konkretne. Tylko trzeba uważać na śruby bo gwinty w zespole lufy się wyrabiają.

 

o Karze się nie wypowiadam

 

co do M700 KJW to na pewno nie model take down czyli rozkładany... pojawiają się problemy ze szczelnością na łączeniu.

 

coś innego... hmm seria VSR ( HFC, TM czy JG ) wykonanie i odczucie może nie takie jak w przypadku M24 ale również można z tego zrobić fajną snajperkę.

chociaż tuning wyjdzie drożej.

Link to post
Share on other sites

Poprę Bociana. Miałem VSR-11 z HFC. Bardzo fajna replika. No właśnie może nie tak dobrze zewnętrznie wykonana jak M24 za to nie ma żadnych problemów z magami (kumpel mi się żalił, ile by dał, by w M24 mieć takie magi jak ja xD).

 

A z tuningiem, to nie wiem, czy koszty by nie były takie same Bocian, gdyż VSRki są tańsze. Ja za swoją z HFC dałem 320zł - nówka :)

Link to post
Share on other sites

a zerro trigger kosztuje 720 zł :twisted: :wink:

 

mi sie udało i kupiłem jeszcze za 500.

 

lufa to ok 200 zl

gumka 60

prowadnica sprezyny 120

sprezyna 90

glowica cylindra 80

 

 

w M24 wsadzamy ok 350 zl za cylinder, gumke systemy za 30 zl, lufe jakas lepsza za ok 200 zl i mamy w sumie wszystko co potrzeba, no mozna sie jeszcze pokusic o raczke do przeladowywania za ok 120 zl

Link to post
Share on other sites

ZT zdrożał ostatnio w dobie kryzysu :) Tak to utrzymywała się cena 550zł. Z tego co wiem, to G&H może wykonać ZT w cenie 400zł.

 

Obecnie zestaw cylindra do M24 kosztuje 470zł :) Ceny naprawdę są bardzo zbliżone, szczególnie, że za VSR chcą mniej.

 

No i ten fakt, że VSR ma przyrządy mechaniczne i nie trzeba kupować od razu lunety xD

 

Edytka:

ZT od LayLaxa od razu z tłokiem kosztuje obecnie 870zł (jeszcze jakieś pół roku temu 550zł) a ZT od PDI 600zł (kiedyś 400"plnów")

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...