Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Przyznaję rację. Bo skąd wiesz, co oni mogąterazz twoimi danymi zrobić?

 

Oczywiście nie wierzę, że mogą np. sprzedawać maile spamerom bo sklep jest ok.

 

Zebynie było OT:

 

Zamówiłem u nich gaz i kulki. Przesyłka doszła w 2 dni od daty zamówienia.

 

Sklep mi sie bardzo podoba i chyba sie tam w wakacje wybiore...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kupilem AK 47 CYMY i jestem wybitnie zadowolony i z obslugi i z mojego kochanego AK :-). Jechalem po nia specjalnie z Radomia i dzieki uprzejmosci firmy Taiwangun otrzymalem replike jeszcze w czwartek. Wielki plus dla tego sklepu, szkoda tylko ze nie maja magow do AK, ale to sie ma ponoc zmienic.

Link to post
Share on other sites

jak kupiliscie te MP5 to dajcie mi linki do nich bo oglnie uklada sie dobra recenzja...

 

[ Dodano: 19 Kwi 2006 15:21 ]

jak kupiliscie te MP5 to dajcie mi linki do nich bo oglnie uklada sie dobra recenzja...

to chodzi o takie cos http://www.allegro.pl/item96807750_replika..._skali_1_1.html

 

[ Dodano: 19 Kwi 2006 15:21 ]

jak kupiliscie te MP5 to dajcie mi linki do nich bo oglnie uklada sie dobra recenzja...

to chodzi o takie cos http://www.allegro.pl/item96807750_replika..._skali_1_1.html

Link to post
Share on other sites

Ja także kupiłem tam polecanego shotguna M47B.

Zamówiłem kurierem, zamówienie złożyłem około godziny 13, a na następny dzień o 17 paczka razem z kurierem czekała przed domem ;)

Opakowanie w jakim była paczka było wytrzymałe i bardzo trudne do rozerwania, gdy czarna folia dała za wygraną, musiałem jeszcze rozerwać karton, a potem podnosiłem już wieko solidnego kartonowego pudełka z rysunkiem repliki ;) Tak jak w opisie replika strzela bardzo mocno, jest celna i podziurawiła już kilka płyt, kartonów itp. Jutro zabieram ją w teren !

POZYTYW dla sklepu !

Link to post
Share on other sites

Witam.

Kupiłem AK CYMY, a że to mój 3ci AEG u nich, to dostałem ładownicę do kulek gratis :P. Paka szła jebiańsko długo (od środy do poniedziałku) i się na PP obraziłem.

Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiadali, bardzo dobry kontakt.

Przegląd zerowy AEGów to też wielki plus.

Ogólnie polecam. Wydałem w tym sklepie jakieś 1500zł i się nie zawiodłem w najdrobniejszym stopniu.

Wielki +

Link to post
Share on other sites

Gwarancja, wiecie jak wyglada zasada gwarancji w TG??? To wam powiem :mrgreen:

 

Kupilem Shotguna M47, Po kilku miesiącach zepsuła się suwnica. Zadzwoniłem do sklepu, powiedzieli, ze mam odesłać. Odesłałem w Piątek, zadzwoniłem we wtorek, powedziano mi, ze paczke otrzymali rano i, że jutro oddają do serwisu. W czwartek przychodzi listonosz. Otwieram paczkę, i co widze, NOWEGO M47 z zapasowym magazynkiem :)

 

POLECAM SKLEP!!

Link to post
Share on other sites

Przewaznie jak robie zakupy to w hurtowo, kilka rzeczy w kilku sklepach jednoczesnie i zawsze paczki z taiwanguna przychodza jako pierwsze :) Mogliby powiekszyc asortyment, wtedy korzystalbym tylko z ich uslug, bo naprawedę gwarantuja wysoka jakosc towarów i obslugi.

Link to post
Share on other sites

Podpisuje sie pod opiniami poprzednich uzytkownikow i szczerze POLECAM ten sklep.

 

Kupilem tam Glocka 17, 19, USP Compact, kulki różne, MP5 Wella i zawsze poziom obslugi, szybkosc przesylki, uprzejmosc i fachowosc naprawde zaskakiwala!

 

Odpowiadaja na maile, swietnie traktuja reklamacje, nic tylko nasladowac!

Link to post
Share on other sites

Duży + dla sklepu.

Kupowałem u nich AK cymy(problemem był tylko brak tego modelu na stanie i musiałem jeszcze raz iść...)Sympatyczna obsługa, każdą repikę można wziąć do ręki i obejrzeć, postrzelać - ogólnie BARDZO POLECAM ten sklep.

Heh, trza się będzie wybrać jeszcze po jakiś pistolet do nich :P :lol:

Link to post
Share on other sites

no to ja, jak i wiekszosc musze sie podpisac POZYTYWNYM komentarzem na temat sklepu ;]towar dostarczony b.szyko, paczka bardzo mocno i solidnie zapakowana i bezpiecznie. mily kontakt i szybki, bez problemu polaczyli moje zamowienie ze sklepu z zamowieniem na allegro ich produktu ;] sprzet dziala w 100% poprawnie i wiarygodnie z danymi jaki podali. niedlugo wykonam nastepne zamowienie.

Link to post
Share on other sites

U Krakmanów kupowałem dwa razy. Pierwszy raz: R6 z Allegro + części do tuningu ze sklepu. Zamówienie połączyli bezproblemowo, emka doszła w przeciągu dwóch dni. Drugi raz: zamówiłem ak cymy w piątek przed długim weekendem. Paczkę wysłali już we wtorek, a otrzymałem ją w czwartek po 3-maja :lol: Paczki oczywiście solidnie zapakowane :wink:

 

POLECAM!!! DUŻY PLUS DLA KRAKMANÓW :)

Link to post
Share on other sites

Ja zamowilem w czwartek wieczorem SR4, w piatek rano wplacilem pieniazki poprzez bank. Dzis powinny dojsc. Myslalem, ze jak juz wrocee ze szkoly to paczka bedzie na mnie czekac. No coz..

I tu jest moje pytanie. CZy kazdy z Was przy wplacie na konto musi potwierdzac zamowienie??

 

Jak przyjdzie przydjzie paczka to napisze co mysle o tym skelpie bo narazie zbiera mi sie na placz ;)

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku wszystko było OK dopóki nie nastąpiła awaria (z mojego powodu). Odesłałem, mieli mi napisać ile wyniesie naprawa etc. Wysłałem AK47 CYMY w czwartek 4.05, do teraz dostałem tylko jednego maila (po kilku moich) z opisem, "że chyba dotarł wieczorem ale nie sprawdzaliśmy" (to było wczoraj). Zaczynam się już niecierpliwić, mogliby chociaż napisać że coś z nim robią już... :/

 

::Edit::

małe sprostowanie - właśnie przed chwilą otrzymałem od nich maila, który wyjaśnia moje wątpliwości - sklep jest OK :)

Link to post
Share on other sites

Czy w gwarancji moze byc zapis "GWARANCJA JEST NIEPRZECHODNIA" ?? - IMO gwarancja dotyczy produktu a nie osoby ktora go kupila (tak samo jak w przypadku samochodu, komorki i wszystkich innych produktow)

 

Czy rekojmia dotyczy takze wykonanego upgradu guna przez firme w ktorej go kupuje.

Czy ktorys ze sklepow daje gwarancje na upgrade wykonany u siebie (wymiana lufy i sprezyny)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...