Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well Warrior / MB-01 vs Bar 10 JG


Recommended Posts

Witam,

 

Na poczatku chcialbym zaznaczyc ze jestem swiadomy iz wyzej wymienione repliki to tzw. pseudo-snajperki i w stocku nie beda zachwycac. (to tak dla pozbycia sie zbednych komentarzy)

 

 

Co nie co przeczytalem o tych replikach (glownie o warriorze). Z tego co sie dowiedzialem o L96A1 to po wzmocnieniu zespołu spustu żywicą epoksydową i zamontowaniu zastawu od krakmana oraz ewentulanym zakupieniu nowej srubki od raczki przeladowania, replika zaczyna juz pomalutku przypominac snajperke juz nie tylko z wygladu.

 

O replice JG nie ma tak obszernego i aktualnego tematu jak o Warriorze (chyba ze sie myle) i tak naprawde wiem tylko tyle ze jest (prawie?) kopią VSR TM. Jednak nie wiem jak wypada na tle Warriora?

 

Za 400zl kupie "golego" Warriora natomiast za tą samą cenę dostane pordukt JG wraz z luneta.

 

Chodzi mi o to ktora z tych replik bedzie po prostu lepsza do rekreacyjengo strzelania po niewielkich ulepszeniach (przynajmniej narazie)?

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...