Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington 870 - 8870, 8870A, 8970, 8970A [SY]


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Jest to w chwili obecnej jedyny dostępny na rynku shotgun, a z informacji jakie uzyskałem z ZBROJOWNI, lada dzień pojawi się jego "braciszek" bez kolby, doskonała replika na broń zapasową, ale ze względu na moc (420 fps) nie nadaje się do CQB.

Ps.Przepraszam za odgrzanie tematu.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Najprawdopodobniej jest to replika A&K. Ogólnie rzecz biorąc miałem przyjemność strzelać z Shorta i replika osiągami bardzo przypomina M47 z DE, tylko że ma nieco większy zasięg, a kulki lecą zauważalnie szybciej.

 

Ma około 60 metrów całkowitego zasięgu, a z 40-45 nie ma raczej problemów z trafieniem w stojącą sylwetkę człowieka.

 

Nie zmienia to faktu, że dysponując takim funduszem, albo dozbierałbym do elektryka (CM.028 - 350 zł), albo kupił pompkę z AGMu i... dozbierał na elektryka. Ale to jest moja opinia, nie trzeba się z nią zgadać.

 

Jeśli natomiast masz już elektryka, a pompkę chcesz kupić z jakiegoś innego powodu - jest to najprawdopodobniej najlepsza z chińskich pompek.

 

 

I bez flamewarów proszę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 7 months later...

Mam takiego shota w wersji krótkiej w drewnie. Replika niezła, bardzo mi się podoba. Kupiłem na gunfire, strzelał ekstra, w zimę przy -20 poszedł tłok, był jeszcze na gwarancji więc odesłałem. Po miesiącu dostałem nowego, bo części zamiennych nie mają. W drugiej już strzelbie stała się inna bieda :D spadł na beton lufą w dół i urwał się gwint od prowadnicy przeładowania. "Metal" z którego wykonano gb jest kruchy. Ogólnie polecam tą strzelbę fajna sprawa najlepiej zmienić sprężynę na słabszą aby zapobiec usterkom takim jak urwanie zaszczepu tłoka.

 

I mam takie pytanie czy ktoś kto ma taką replikę w wersji drewnianej, wie jak zdjąć chwyt przeładowania ? bo próbuję, próbuję i nic

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

te strzelby sa klonem ca870?przymierzam się do zmiany body w moim maruzenie na metalowe i dlatego potrzebuje tej repliki

p.s.

ponieważ grono posiadaczy jest małe i na komisie nikt się nie odzywa chętnie kupię ową strzelbę może być działająca lub uszkodzona wersja dowolna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siema stary temat ale się wypowiem , mam jestem zadowolony ale dużo pracy żeby to doprowadzić do porządku .

Metal z plastikiem mam , co strzelankę trzeba dokręcać nie typowe śrubki imbusami .

Parametry bojowe to 330 do 350fps (ok100ms) i zasięg 60m do 80m w zależności od gumki , na 30m każda kulka wchodzi w cel .

Praktyczny zasięg to 30do40m . Ciężki i z klimatem polecam ALE ala metal nie do sklejenia ani do spawania , kruchy . brak części zapasowych na rynku zwłaszcza magazynku , karabin max na jeden sezon .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak znal jest kruchy ale w tym modelu jest jeszcze bardziej kruchy, mi pokruszył się dosłownie w palcach kiedy chciałem mocniej docisnąć (skleić) wcześniej wspominany gwint, pokruszył się w kilku miejscach. Z gwintem poradziłem sobie w taki sposób http://img708.images...9/imgp0343m.jpg wytoczona i wpasowana tuleja z gwintem w puste miejsce w gb, może komuś się przyda.

 

Zasięg ? też mam przeczucie że sięga coś około 80m. Mocno przewyższa "standardowe" aegi. Teraz mój już takiego nie ma, bo uciąłem sprężynę, aby zapobiec kolejnym usterkom i zmniejszyć fpsy.

Edited by 92marcin
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Informacja dla zainteresowanych.

19.06 i w związku z brakiem odpowiedzi, powtórnie 28.06. zadałem GUNFIRE pytania:

1. Z jakiego materiału jest wykonany mechanizm wewnętrzny strzelby,

plastik czy metal?

2. Jaka jest długość lufy wewnętrznej?

3. Czy istnieje możliwość zamontowania lufy precyzyjnej?

4. Czy istnieje możliwość zamontowania szyny RIS?

 

01.07. otrzymałem odpowiedź:

1. Wykonany jest z metalu

2. 280mm

3. Zapewne tak, lecz konieczne jest zastosowanie lufy dedykowanej do tego

modelu. Obecnie nie posiadamy.

4. Nie ma takiej możliwości.

 

Jeśli wierzyć informacji a to różnie bywa, mamy do czynienia z repliką unowocześnioną, gdyż jej poprzedniczka miała mechanizm plastikowy, a lufa wewnętrzna miała długość 240 mm. Jedna i druga zmiana jest z korzyścią dla jakości repliki. Niestety wzrosła również jej cena o 35 zł ale to jest wynikiem zastosowania drewna, gdyż jej odpowiednik z ABS jest w zbliżonej cenie do wersji sprzed trzech lat.

Ponieważ poprzedniczkę "szlag trafił" zastanawiam się nad kupnem tej repliki.

Link to post
Share on other sites

A to z miła chęcią przeczytam, jakie będizesz miał obserwację po jej rozkręceniu (...)

Nie licz na to, mam antytalent mechaniczny... :icon_confused:

(...)

i zbadaniu w warunkach polowych też :icon_smile:

Jeśli kupię, masz jak w banku. :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

no nie wpadłbym na to, wiesz? :P już całego rozmontowałem, na szczęście posiada coś a'la szkielet GB, więc mogłem korpus ładnie usunąć.

Na pocztek wymienię śruby na imbusy, dłuższe. dorobię ich trochę, bo np. lufa trzyma się na jednym o długości jakiś 3 mm. z kolbą również nieciekawie - montaż mojej jest od nowości uszkodzony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...