Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington 870 - 8870, 8870A, 8970, 8970A [SY]


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe czy taki zespół tłoka będzie pasować: http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=36_1040&products_id=15471

komora HU to w tej replice gówno, nie dość, że z super cienkiego platsiku to jeszcze się rozwala. O ile łączenie komory z lufą uszczelniłem i tłoka z komorą też, to nie mam pomysłu co zrobić z łaczeniem komory i HU, bo bardzo dużo powietrza mi tam ucieka.

Link to post
Share on other sites

To w kształcie (profilu) litery U jeżeli nie jest ze środka to wypadło spod szyny ris... Jeżeli masz tego taktyka z wysuwaną kolbą... Co.do pozostałych to trudno wytłumaczyć będzie słowami,bo to z mechanizmu spustowego i/lub przeładowania... Na tym aluminiowym to chyba jeszcze Sprężynka pewnie jakaś dochodzi na ten dzyndzelek... Ja rozłożę swoją to ewentualnie obstawiam...

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Tak rzeczywiście to o kształcie litery U jest spod szyny ris, ten metalowy element powinien być na zewnętrznej stronie wewnętrznej obudowy razem z taką sprężynką ( nie wiem do czego do służy). Nadal nie wiem gdzie powinien być ten środkowy, czarny, największy element. karol_alasz przerabiałeś w jakiś sposób swojego shotguna? Znalazłeś może te zdjęcia komór HU? bo ja porównując swoją i zdjęcia G&P w necie obstawiałem, że będzie pasować

Edited by Baxley
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Chciałbym się dowiedziec gdzie powinny znajdować się ta plastikowa część pierwsza od lewej, oraz sprężyna ( złożyłem shotguna bez tego i działa, ale jednak mnie to trochę niepokoi :D) Te 2 zapasowe śruby, oraz to coś metalowe z prawej są z woreczka od części zamiennych, ale nie mam pomysłu gdzie to mozna wykorzystać. Jakieś pomysły?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd679ac9cf9c79fc.html

Link to post
Share on other sites

Witam. Wreszcie skończyłem składanie mojego shotguna. Części, które wymieniłem to lufa na precyzyjną MadBull , gumkę HU na Systema, oraz sprężyne na 180m. Miałem zamiar kupić cały zestaw tłoka od G&P, ale z racji tego, że kumpel miał nieużywana sprężynę od snajperki to ją założyłem (głównie ze względu na cenę :icon_biggrin:) > Sprężyna nie może pokazac pełni swej mocy, bo przeznaczona jest do dłuższych cylindrów, ale na oko generuje ok. 350fps, mam nadzieję, że z czasem się dopasuje do całego zestawu i będzie trochę więcej :icon_smile: Kulka leci po prostej ok 40m, celność jest bardzo dobra, ale jednak chcę uzyskać jeszcze większy zasięg. Postrzelam jakiś czas i jeżeli nic się nie poprawi to zamierzam kupić zestaw cylindra razem z sprężyną. Zapomniałbym, jeszcze zgubiłem dystanser więc zamontowałem typ H po lekkim przycięciu, ale wydaje mi się on za twardy (inne nie pasują :icon_razz:)

Największą bolączką jest dla mnie magazynek, nie dojść, że przy zapełnianiu kulki się rysują i wgniatają to jeszcze nie chce mi podawać kulek z jednej strony xD może go rozkręcę i naprawię. Jednak magazynek jest tak zbudowany, że kulki zawsze będą sie lekko deformować... Ma ktoś sprzedać krótkie magi od G&P? Z tego co wiem w Polsce nie można ich dostać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Magi od S&T nie trzymają wymiarów (są o 1/3 mm za szerokie i tyle samo za długie) w porównaniu do tych od G&P, nie posiadają także cycka z przodu. Jednego jakoś przerobiłem do M870 G&P lecz resztę chyba odeślę ...

 

P.S.: Mogę się wymienić 2 nowe magi S&T za 2 używane G&P :icon_wink:

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam! Mam zamiar kupić sobie tę replikę jako pierwszą poważniejszą (pewnie tego jeszcze pożałuję, ale pompki ostatnio mi się strasznie spodobały). Zasięg i celność na 40m, chyba ktoś pisał, że z tej odległości nie ma problemu trafić w A4. Prawda to? Fajnie by było mieć jakiś w miarę sensowny zasięg. Boję się tylko o wytrzymałość bebechów i hopka (o hopka najbardziej). Naprawdę jest tam tak tragiczny? Dałoby się dopasować jakoś w miarę łatwo aegową komorę?

 

PS.

Dorobienie kolby i chwytu z drewna chyba nie powinno być zbyt trudne dla przeciętnego majsterkowicza, co nie?

Link to post
Share on other sites

1. Zasięg i celność zależy w sumie od egzemplarza.

2. Bałbym się o standardowe uszkodzenia mechanizmów każdej pomki, od AGM003 po TMy.

3. da się dopasować gumę od AEGa.

4. Ciężko powiedzieć, bo nie znamy Twoich umiejętności. Ja kilka lat temu, dłubiąc w drewnie po raz pierwszy w życiu, zorbiłem okładziny do rugera i chwyt pistoletowy do agma - wyglądały okay. Problemem jest raczej to, że są one 'ulepami' - nie przypominają istniejącej broni. No i bez sprzętu radełkowania itp nie zrobisz.

Link to post
Share on other sites

Myślałem zrobić to chałupniczo. Kolba ze sklejki, łoże z kantówki i zabejcować. Ta masa śrubek na kolbie z tworzywa wygląda po prostu okropnie, dlatego myślałem o zrobieniu drewien. Drewna nie mają przypominać tych z broni palnej. Chciałem po prostu mieć drewno. Odwzorowanie nie jest tu dla mnie priorytetem. Poza tym trzeba od czegoś zacząć :icon_biggrin: . Przez standardowe uszkodzenia masz na myśli urwania zaczepów? Co do hopka to interesuje mnie czy da radę włożyć tam komorę i lufę od AEGa. Ile wynosi zasięg średni? Te 40m skutecznego to takie moje minimum, ale z tego co czytałem to chyba tyle wyciąga.

Edited by Romothon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...