Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki silnik?


Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem czym się różnią silniki HS od HT i w ogóle, ale nie miałem ich za wiele, dlatego też nie wiem, który z tych HT będzie lepszy. Wiem, już, że P&J odpada, a od GFC lepszy jest Element(?). Przydało by się też więcej info na temat JBU i Core. Jak wypadają na tle innych polecanych tutaj silników. Pozostaje jeszcze wszystkim znana systema, ale cena trochę odstrasza.

Link to post
Share on other sites

Systema Magnum są ok, ale trzeba brać pod uwagę że szczotki w tych silnikach to katastrofa. Szybko się zużywają a o zamienniki ciężko.

 

Wiem czym się różnią silniki HS od HT i w ogóle, ale nie miałem ich za wiele, dlatego też nie wiem, który z tych HT będzie lepszy. Wiem, już, że P&J odpada, a od GFC lepszy jest Element(?). Przydało by się też więcej info na temat JBU i Core. Jak wypadają na tle innych polecanych tutaj silników. Pozostaje jeszcze wszystkim znana systema, ale cena trochę odstrasza.

Jak już zdecydowałeś się na silnik HT to nie ważne jakiej firmy ten silnik będzie, różnica w nich będzie może 1-2rps.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pewnie to nie ten wątek, ale nie chcę zakładać nowego wątku, ani odkopywać trupa :icon_smile:

 

Mam cm.003, w środku precka Promyka, zielona gumka G&G oraz świeżo wstawione: tłoka SHS 15 metalowych zębów, wzmocnione zębatki SHS 16:1 oraz Sp 130 Guardera. Silnik stockowy z niebieską dupcią Cymy oraz LiPo 7,4V 2200 mAh 25-35C. Aktualnie mam ROF 11 kulek/sek. Interesuje mnie szybkostrzelność na poziomie 18-20 bbs/sek. Co musiałbym wymienić, aby osiągnąć taką wartość bez konieczności zmiany pakietu na 11,1V?

 

Ostatnie 2 str tego tematu to dokładna analiza jakiego silnika Ci potrzeba. Wystarczyło tylko przeczytać co kilku użytkowników już napisało i polecają.

 

verb007

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...