Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Special Air Service (SAS)


Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jakies dziwne ceny Wam podali. Jak z nimi korespondowałem to dostałem takie info:

 

> ATLAS - CRW / Police and Special Forces Assault Coveralls / Overalls - Nomex

I can't sell you the latest version of these. But I have some older HC versions for L240 + VAT

 

> Anson ATLAS Dupont® Kevlar® Fire Resistant Anti Cut Undersuit (One Piece) BLACK or NATURAL

Black L140 + VAT natural L120+ VAT

 

> Anson ATLAS Flame and Cut/Slash Resistant Balaclava - Goggle Slot

L30+VAT

Link to post
Share on other sites
Facet ma też filtr CTF-12
Tak, widziałem i nie pisałem, bo mam zamiar go licytować, więc będę wdzięczny za niepodbijanie w imię rekonstruktorskiej współpracy :) Jeśli ktoś ma na niego ochotę to najpierw dogadajmy się na PW kto ile chce za niego dać i ustalmy "kto wygra" nie podbijając sztucznie ceny...

 

PS To mi przypomina pewną historię, również z ebaya. Pojawiło się tam, o ile pamiętam zdjęcie Łosia (polskiego samolotu sprzed wojny). Zwykłe zdjęcie wylicytowana na grubą kasę, nie wiem czy nie ponad $1000. Po akcji okazało się, że przebijały się dwie grupy miłośników historii. Ludzie dogadali się, że się zrzucają, żeby odzyskać kawałek polskiej historii (praktycznie nie ma zdjęć Łosi, nie mówiąc o czymś więcej). Ale zgadały się dwie takie grupy nie informując o tym na forum historycznym... Jak kacja wyszła na jaw poszło trochę "ciepłych słów".

Jeśli pomyliłem jakieś fakty to może mnie ktoś skoryguje, ale sens zachowałem ;)

 

A propo przystawki, to racze jest to mikrofon do clansmanów pozwalający na korzystanie z nich przy założonej masce. Podłącza się to do SSM.
Clansman to radio, na aukcji jest mikrofon do maski, więc chyba ok napisałem ;) No ok, nie napisałem wprost, że to mikrofon ;)
Link to post
Share on other sites

Pardon nie wiedziałem, że chcesz licytować (Niestety jeszcze się nie nauczyłem czytać w myślach :-P ).

 

Wiem, wiem.... Clansman to radio, ale SAS używa mikrofonów przy SF10 i z tego co mi wiadomo ich wtyczka nie pasuje do clansmanów tylko do tych motorolek (Czy czego tam używają do czarnej), których tam używają. No chyba, że o czymś nie wiem i okaże się że ów mikrofon jest używany razem z normalnymi S10 do zielonej (Bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ćwiczebnego, czy tam poważnego alarmu p.chem z maską bez systemu wymiany płynów w warunkach Iraku lub Afganistanu).

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Bardzo smieszne. potrafie odroznic kieszen z buttonami pasujaca do kamizelki od droplega. Ma tylko mocowania na paski, na uparciocha moge sie przewiazac przez pas jakims paskiem albo bungee ale to nie o to chodzi.

Widzialem gdzies na ebayu kamizelki z takimi pouchami z buttonami ale sklep nie wysyla poza Anglie.

Link to post
Share on other sites

A mialo byc tak pieknie. 200 funtow rezerwy na maske dalem.

Trudno bede biegal w S10, prawie to samo.

 

A przy okazji. na Ebayu znalazlem troche kombinezonow, w wiekszosci nieuzywane. Jak kogos interesuje to daje linka do sklepu goscia. Nieuzywane lub z malymi skazami.

Producenta nie jestem pewien, jeszcze nie dostalem odpowiedzi.

 

http://kolekcje.search.ebay.pl/_Militaria_...aberventure2008

Edited by axelrybaczewski
Link to post
Share on other sites

Naprawilem aparata. W koncu moge pokazac co pi razy oko udalo mi sie skombinowac. :)

Na fotce nie ma ochraniaczy, flash hooda ani siga. Ledwo obiektyw obial to co bylo na kocyku ( moj pies patrzyl na mnie jak na debila :P )

 

To quiz dla znawcow : co jest na fotce? :)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...30e4559d94.html

 

Sorki za jakosc , fotosik strzelil focha na fotki 7 mb i przycial ostro.

Edited by axelrybaczewski
Link to post
Share on other sites

Co jest na zdjęciu?

-Kombinezon treningowy

-S10 z ciemnymi nakładkami

-MCT z ładownicami plus kabura na MP5SD3, kabura na pistolet na lewą nogę (Ekstra zwłaszcza jak ktoś jest praworęczny) i ładownice na udo na magazynki do MP5.

-Beznadziejne Adidasy GSG 9.2 (Pierwszy model był zajebisty, wiem bo miałem, a te są spartolone totalnie)

-No i MP5K-PDW (Marui?)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...