Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW GROM


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Chodziło Ci o "błyszczenie" tkaniny? Jeśli tak, to niekoniecznie musi to wskazywać na poliester. Na moich zdjęciach MOSS25/05 również cordura się błyszczy. Przydałoby się lepsze zdjęcie. "Kontraktowa" kamizelka powinny być w kolorze OD w odcieniu "navy olive drab", takim jak cordura w moim sklepie. Kontraktowa kamizelka powinna chyba też mieć klamry zatrzaskowe LB25R firmy YKK a nie SR25 firmy ITW NEXUS. Cordura, taśmy i klamry powinny być w tym samym odcieniu OD. Przede wszystkim, jest wszywka Janysport?

 

Oj Arafat nas chyba znienawidzi :D

Link to post
Share on other sites

Aaaa - BAZA ANIN. Ja opacznie zrozumiałem cavtana - myślałem, że w ramach MOSS25 jest jeszcze jakaś kamizelka "bazowa".

 

 

Wybaczcie roztargnienie, ale lekarka mnie prawie zabiła dając dość ryzykowną mieszankę leków i już trzeci dzień egzystuje z potężnym ciśnieniem i ciągłym dopływem adrenaliny :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To rekonstrukcja Akcji Pod Arsenałem. Mundur nie pamiętam, znajdziesz, a AKMS'y mają, bo w magazynach leży do tej pory mnóstwo ślepaków do niej... Ale to było wszystko i mogłeś sobie poszukać.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To jak z tym RAV-em w końcu ??

Czy używając go do STYLIZACJI popełniamy tą niezmazywalną plamę ?? NFM Grizzly dość cieżko dostać a podobne bynajmniej na pierwszy rzut oka do RAV-a .

Chciałem taki drobny sprzęt do stylizacji skompletować .

 

Komplet polskiego wz.93

M4a3 bushmaster - a bynajmniej próba przerobienia zwykłej emki na bushmastera .

Plecak PP-25 lub Mokra

RAV + ładownice z miwo

Paso szelki miwo , torba na odzysk i pare innych gadżetów .

Chodzi mi o rok przed wprowadzeniem nowego umundurowania .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...