Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamiennośc głowic cylindra


Recommended Posts

Nie znalazłem tego tematu a nurtuje mnie to więc pytam. Patrząc na zdjęcia głowice cylindrów do GB V6 (P90) i V7 (M14) są bardzo podobne. Czy są one zamienne, ewentualnie czy przez wypiłowanie części głowicy V6 dałoby radę ją przypasować pod V7 czy jest to raczej awykonalne??

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A do M14 to może wsadzisz?? Nie ma zębatek. Owszem, jest na to sposób ale to już inna bajka. A co do tego że P90 jest troszkę dłużej na rynku - może i jest, tylko klientów na borki do M14 na pewno byłoby więcej niż na borki do M14. Pomijam już że montowanie borka do tak krótkiej repliki która IMHO nadaje się głównie do budynków mija się z celem.

Link to post
Share on other sites

I kosztuje 4 razy tyle co Cyma którą mam zamiar kupić ... ;) Poza tym Cyma to kopia TM, a one mają to coś. No i jakoś nie mam przekonania do firmy G&G, tyle razy ile już widziałem te repliki posypane i tyle ile już słyszałem o nich złego odstraszyły mnie od tej firmy. Chociaż L85 robią fajne ... :D

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Nie bawiłem innym L85 poza G&G ale wiem że G&G ma fajnego bolt catcha (nie mylić z blowbackiem ;)) :D A ja uwielbiam ladnie brzmiące działające bolt catche :D A tak jeszcze w temacie M14 G&G - nie wiesz czy da się do niego zamontować RASy takie jak robi Cyma/G&P co to do TM pasują??

No i jeszcze jeden powód który dla mnie dyskwalifikuje M14 G&G - magi - niestandardowe, drogie i ciężko dostępne.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Wszelkie szyny pod optykę są be. Full RAS only!! :D Poza tym sam montaż dodaje za mało wagi replice a ja nie lubię ciężkich i poręcznych replik (tak wiem jestem [***] :D) :mrgreen:

 

[Widzę, że bany kilkudniowe na Ciebie nie skutkują, chyba będziemy musieli rozstać się na stałe.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Olo tylko bez takich bo mi elka przestanie strzelać jak królowa będzie polerować łysinkę ;)

 

Ty wredna bestyjo, nie wiesz przecież czy nie chodziło o golenie nóg? Ale i tak mi się podoba ta nowa wersja z "shave" zamiast "save", oryginalna, że tak powiem.

 

Co by nie było OT. to się tak spytam - jak zmodyfikować BU od P90 by wlazł do M14? Pomijając problem, nieodpowiedniego typu cylindra i dyszy.

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...