Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] G96D (L96) [Well]


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po przeczytaniu całego tematu jestem w kropce ...

Tyle wad tyle zalet i nie wiem w końcu czy brać czy nie :(

Czy ta replika jest dobra dla zielonego ( niby już sie trochę tym interesuje i czytam , ale nadal zbieram i jedyną replikę jaką trzymałem to elektryk 3 letnia G36C od JG i CM AK RIS nie pamiętam jaka ) . Tak na pewno bym chciał gazową lub sprężynową ( parasnajperkę ) i nic innego . Tylko czy wziąść tą czy może Warriora , lub Bar-10 od JG ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Moje pytanie z całkiem innej beczki. Mianowicie mam problem z podwyższeniem baki. Odkręcenie dwóch śrub, a nawet całkowicie ich wyjęcie nie przyniosło rezultatu. Próbowałem szarpać na siłę, ale nie chce jej połamać. Kolbę dokładnie obejrzałem czy nie ma jakiejś dodatkowej śrubu, która ów mogłaby ją przytrzymywać. Wykręciłem nawet stopkę. Miał ktoś podobny problem?

Jeśli chodzi o magazynki to oba są szczelne, zarówno ten na green gas jak i na ditlenek węgla. Kupując tę replikę na GF, poprosiłem o sprawdzenie magazynków jak i repliki. Bubla nie przysłali, przegląd zerowy zrobili, nawet w magazynku na green gas było jeszcze troche gazu. Zobaczymy ile wytrzyma zbijak zaworu. Co do testów, to czekam na lufę.

Pozdrawiam.

Edited by Martin_Slupsk
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam. Mam pewien problem z moją repliką. Kiedy przeładowuje na sucho (bez magazynka) to jestem w stanie robić to dość szybko i bez większego oporu. Ale kiedy wsadzam magazynek to zaraz na początku ruchu zamka do tyłu pojawia się dość duży opór i trzeba użyć siły, aby zamek przesunąć. Ktoś wie gdzie może leżeć problem?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Po pierwsze nasmaruj bolta jakimś smarem sylikonowym, olejem wazelinowym etc. Chodzi o to, że magazynek wchodzi trochę za głęboko i bolt trze o niego oraz o to, dysza która przy przeładowaniu wpycha kulkę do komory zahacza o ścianki prowadnicy w magazynku gdzie są kulki. Aby pozbyć się problemu, nie wsadzaj maga do repliki gdy bolta masz w tylnym położeniu. Wtedy przy wsadzaniu maga usłyszysz charakterystyczne kliknięcie. Jak tak zrobisz to bolt będzie szedł równo i nie będzie o nic wadził :)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Odkryłem nowa rzecz (mam nadzieję, że nową): po drobnej przeróbce spust od systemu vsr pasuje do repliki omawianej w tym temacie. Dzisiaj replika spadła mi z blatu i pękł spust. Przeróbka bardzo łatwa, potrzeby brzeszczot i pilnik. Odcinamy dwa bolce po prawej i lewej stronie. Robimy łuk na górze i dopasowujemy do mechanizmu. Sprężynka nie jest potrzebna.

https://plus.google.com/photos/106192577731580092220/albums/6131366919135181185/6131366927417958194?banner=pwa&pid=6131366927417958194&oid=106192577731580092220

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam takie pytanie lepiej kupić Well G96 gg czy ARES 338 sprężyna.

Przeczytałem wszystko co mogłem przeczytać i mam dylemat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chodzi mi o to aby mieć dobry zasięg ok 50-60m to by dawało od 400-500 FPS.

ARES słaby tuning, ale wykonanie i realizm.

WELL gg lub Co2 co przekłada się na moc.

Edited by klepa79
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Kupiłem magazynek CO2. Właśnie zmierzyłem prędkość i jestem przerażony. Kulki 0,45 lecą trochę ponad 570 FPS. To po przeliczeniu na 0.2 daje ponad 855 FPS. Jakiś czas temu dokładałem podkładkę na sprężynę zbijaka, żeby podnieść moc na gg. Muszę ją teraz usunąć. Mam nadzieję, że FPSy sporo spadną, bo jak nie to chyba będę musiał znaleźć sposób na stłumienie, może jakaś lufka wide bore?

Link to post
Share on other sites

Podkładka usunięta. Chyba nic nie dawała. Dzisiaj strzelane przy temperaturze wyższej o kilka stopni. Na 0,45 wynik 587fps. Masakra. W sobotę będę robił próby z regulacją za pomocą śrubki w zamku, która ogranicza ruch młoteczka.

Najgorsze jest to, że ktoś nieświadomy wsadzi taki magazynek i pójdzie na strzelankę i narobi bigosu. Niestety na wielu niedzielnych strzelankach nikt nie chronuje replik.

 

Jeszcze jedno: to nie pierwsze strzały są takie mocne. Dzisiaj strzelałem dalej na tej samej kapsule i przed testem miała już wystrzelone 2 magi po 19 kulek.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...