Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dylemacik (Shotguny) - MP003A AGM czy M58A DE


Recommended Posts

Witam...:D

 

Tak ja w temaciku. Mam dylemacik co do wyboru Shotguna. MP003A AGM czy może M58A DE . Bardzo Proszę o pomoc gdyż ten dylemat mnie dobija ,a z tego co czytałem i usłyszałem od : ludzi, kolegów ,i ich kolegów to oba są dobre. Jedni mówią AGM ,a natomiast drudzy DE. I sam już nie wiem komu wierzyć. Jedynie w co wierze to tylko teraz w Was ,że pomożecie mi w tym kłopocie.

Tu linki do tych shotgunów :

 

MP003A AGM - http://www.taiwangun.com/shotguny/shotgun_...03_agm-813.html

 

M58A DE - http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...8A.html#galeria

 

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

tak po prawdzie to wszyscy mają rację

agm ma zdecydowaną przewagę zasięgu ale moim zdaniem de ma przewagę "miodności"

 

jeżeli jesteś w stanie poświęcic zasięg na możliwość strzału trzema kuleczkami i "fun" zabawy ja osobiście będę cię namawiał na wydanie większej kasy na benelkę

 

poczytaj w tym dziale tematy poświęcone obu replikom

może to ci ozjaśni sytuację

 

miłej zabawy

Link to post
Share on other sites

Powiem tak ,że dla mnie liczy się zasięg ,bo co mi po 3 kulkach jak polecą na 20m to mnie nie urządza w CQB to może i by zdało egzamin ale ja planuje na powietrzu się strzelać wiadomo ,że o CQB też nie zapomnę ale głownie las itp... Co do benelki to po primo myślałem nad nią ale raz wykonanie nie dużo lepsze ,bo kolega też posiada ją. Strzela 3 kulkami, moc (z tego co piszą na Taiwangun) jest o może 10 Fps większa albo i nawet tak sama.

 

A po secundo no to za droga jest trochę jak na razie na moją kieszeń ,a chodzi mi ewentualnie o to aby wytrzymała do wiosny, gdyż w połowie marca no może nawet wcześniej mam zamiar kupić sobie porządnego elektryka, a dokładniej GF4A1 CQBR z kolimatorkiem :D

 

Czekam dalej na dalsze komentarze, opinie odnośnie mego dylematu. Nieszczęsnego zresztą.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

I innych odpowiedzi nie dostaniesz uwierz mi. To jest IMHO to samo, tylko inne opakowanie i 1 mag zamiast 3. Co do prędkości kulki, to chyba na gygy Ci wyjaśniłem na czym problem polega. Bierz AGM`a i już nie marudź, jakbyś miał wydać co najmniej milion złotych nowych.

 

 

 

TFU co ja piszę... zaczekaj do lat 16 i to jest najlepsze rozwiązanie. Przez ten czas poznasz i repliki lepiej i się nowe pojawią...

Link to post
Share on other sites

Wiem ja już dawno zamówiłem tzn. "dawno" aż wczoraj. A teraz tylko czekałem czy zwaliłem sprawę czy nie. No ale jak widzę dobry wybór zrobiłem. A i jeszcze jedno zamówiłem przy okazji kulki 0,25g firmy PJ dobry wybór ?? :D

 

A pro po tych 16 lat to się zgodzę ,że poznam lepiej repliki i z tym ,że będą nowe no ale kasy nie przybędzie z wiekiem [sZKODA :( ] ;(

 

Dzięki wielkie za pomoc, pozdrawiam serdecznie,

Patryklen12

 

P.S mod możesz już zamknąć :D

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...