Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bar vs. VSR vs. MB03


Recommended Posts

VSR. Dlaczego:

+ sam miałem

+ niemal identyczne z VSR-10 od TM

+ dobre wykonanie części wewnętrznych

+ przyrządy mechaniczne - nie każda replika snajperska ma

+ w BARze luneta i tak po pewnym czasie do wymiany na lepszą w MB03 w ogóle jej nie ma i trzeba kupić z braku innych przyrządów celowniczych

+ w MB03 lufa ma długość inną niż w standarcie VSR

 

Ale VSR można dostać taniej.

Np. tu:

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/336

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

BAR10 to zrzyna z TM'ki, tak samo jak HFC'towski USR (sic!). Poza tym, według ludzi, najlepsza chińska snajperka jak dotąd - tylko trzeba pamiętać, żeby ją wyczyścić, bo ilości smaru, jakie się pompuje w fabrykach, potrafią zmusić do nieposłuszeństwa każdego hop-upa.

Link to post
Share on other sites
BAR10 to zrzyna z TM'ki, tak samo jak HFC'towski USR (sic!).

 

Ale HFC bardzo dobrze zrzyna z TMki. I całkiem przyzwoicie wykonane.

 

BTW: Cały czas mnie ciekawi co to w końcu od HFC jest, która nazwa prawidłowa: czy VSR-11 (jak podają sklepy polskie), czy USR-11 (na instrukcji oryginalnej oraz niektórych zagranicznych sklepach)

Link to post
Share on other sites

Producent, jak sam mówisz, twierdzi że USR. Jak się nie chce mieć problemów z copyrightem, to się wymyśla co popadnie - a to USR-11, a to BAR-10... ;)

Miałem swego czasu w łapkach BAR10G, czyli kopię G-Speca. Tłumik pusty (sprawdziłem), ale mechanizm cichszy niż w moim starym MB01 (z nudów porównałem).

Link to post
Share on other sites

Producent, jak sam mówisz, twierdzi że USR. Jak się nie chce mieć problemów z copyrightem, to się wymyśla co popadnie - a to USR-11, a to BAR-10... ;)

Miałem swego czasu w łapkach BAR10G, czyli kopię G-Speca. Tłumik pusty (sprawdziłem), ale mechanizm cichszy niż w moim starym MB01 (z nudów porównałem).

 

tak jak Westie napisał USR to nazwa producenta i tak się poprawnie nazywa ten produkt, VSR-11 to nazwa nadana przez użytkowników/sklepy prawdopodobnie dlatego, żeby się kojarzyło dobrze z pierwowzorem czyli VSR'ką od TM. VSR jest zupełnym wymysłem i nazwa ta pochodzi od TM.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...