Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tomasz

Beryl

Recommended Posts

Najpewniej przełożyli z AKMSa. Zresztą widać też na nim standardowe przednie łoże RIS, tylko z odkręconą rączką.

W sumie częściej przekładali chwyty pistoletowe na te "taktyczne" - lepiej profilowane. Podejrzewam że z oryginalnym czarnym coś się stało i ratowali się takim ;-)

To ten chwyt da się zdjąć z tego łoża ? U mnie kręcenie śrubą u dołu nic nie daje,a jak chce zdjąć nakrętkę z góry to kręcę całą śrubą. 

Tak, rączka, podobnie jak i RISy są demontowalne. Inna sprawa, że może to być ze sobą mocno skręcone, więc trochę siły trzeba użyć żeby je poluzować.

Witam panstwa. Mam kilka pytan odnosnie modyfikacjii rk06 do beryla. Jak zamontowac kolbe tak zeby gearbox sie zmiescil. Wiem ze musze powycinac to i owo ale golym okiem widac ze gearbox nie wejdzie jesli wloze cala kolbe a  chcialbym zeby sie skladala. Pozdrawiam

W swoim pytaniu już dałeś sobie odpowiedz ... ale pokrótce z obsady kolby wycinasz ten kwadratowy profil, a osadę kolby prujesz jak na FOTO sprężyna jest zachowana.

ps. zdjęcia nie są mojego autorstwa, a szkoda było żeby internety o nich zapomniały