Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MB-06 [WELL]


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko skąd w kopii oryginalne oznaczenia japońskiego producenta?

Być może to dla tego żeby podnieść wartość repliki. Kilka dni temu macałem tą replikę w brata mojej koleżanki. Miałem uczucie że trzymam mk12. Na mój gust trochę za krótka i za lekka... No ale o gustach się nie dyskutuje... Nie wiem jak strzela, ale spróbuję się dowiedzieć...

Link to post
Share on other sites
A wyważone to to jako tako chociaż?

Dla mnie? Tak, chociaż nie lubię chwytów pistoletowych w replikach snajperek... Nie wygodne to takie.

a ten plastik to taki najgorszej jakości czy jeszcze ujdzie

Powiem że lepszy niż nie jeden ABS. Problem tylko z kolbą. Nie ciekawię zrobiona. Ale wytrzymała.

Czy kolba ma duże luzy?? Chodzi mi głównie o to czy podczas opierania o brak się telepie na boki replika??

Żadnych luzów nie ma. Replika siedzi ,,jak żółtek w okopie"... Tylko ten **** chwyt pistoletowy daje efekt (minimalny) chwiania (jest bardzo dobry, ale ja ich nie lubię)...

 

Słownictwo!

Viper

Link to post
Share on other sites
pasują do tego chwyty od emek, AEG i kolby? Tzn są normalne, jak w AEGach? Bo zamontować tam chwyt snajperski i dobrą kolbę... bedzie brzydkie ale może ergonomiczne.

Prawdę mówiąc... Nie zwróciłem uwagi. Ale podobno można tę snajperkę przerobić na AEGa (w co wątpię). Jak dorwę ją od kumpla to coś napiszę. Prawdę mówiąc nie podoba mi się. Wygląda ja strzelba.

a może jednak coś pasuje? wie ktoś coś?

Z tego co zauważyłem, to części markowe mogą pasować. Choć mam wątpliwości co do spustu i cylindra.

 

P.S.:Viper, przepraszam za wulgaryzm!

 

@edit: Chyba będzie pasować kolba CA... chwyt pewnie też.

Edited by Piotrek94
Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to flaki w tym sa porównywalne do aps96/2 czyli elementy zespołu cylindra są wymienne między modelami prócz samego cylindra (a może i cylinder też?). Różnie bywa jedynie w tych modelach z gł cylindra, minimalnie różna długość ale są z grubsza wymienne. Jeżeli jest tak jak przypuszczam to (w maruzenie, Chińczycy nie wiadomo co tam włądują...) w stocku siedzi tam sprężynka od długopisu w zasadzie plus nieszczelny jak cholera zestaw cylindra a na dokładkę nierozbieralny.

Link to post
Share on other sites

Tuninguje się to to częściami od APS2, a na ile są one wymienne z APS96 to nie wiem. Kolbę zamontujemy każdą emkową bez problemu, chwyt jest węższy, taki jak w Systema PTW, trzeba by kombinować by zamontować jakiś snajperski.

Edited by Sushi.50
Link to post
Share on other sites
węższy bo niema w nim silnika ale jak jest mocowany do korpusu? Tak jak w AEG że na dwie śrubki?

Nie sprawdziłem jeszcze. Dziś próbowałem strzelać na sucho. Ciekawe jest to że dźwignia przeładowania gdy była źle założona, odskoczyła w tył po naciśnięciu spustu. Pewnie zbieg okoliczności. Ale twarz nadal mnie boli. W dodatku (sprawdziliśmy na chronometrze) gdy się uszczelni cylinder (stockowy) to wyciąga około 410-415 fps... No nie źle! Ale i tak należy go wymienić. Co do precki, to mieści się 469mm a nie 440mm jak w opisie. Ciekawy jestem czy magazynki od MB03 będą pasować...

Edited by Piotrek94
Link to post
Share on other sites
dźwignia przeładowania gdy była źle założona, odskoczyła w tył po naciśnięciu spustu. Pewnie zbieg okoliczności. Ale twarz nadal mnie boli.

 

Że co?! Przecież w czterotakcie nawet jak się strzeli z niezaryglowanego to nie wali cylindrem do tyłu... To pięknie się zapowiada :D

 

 

 

Tuninguje się to to częściami od APS2, a na ile są one wymienne z APS96 to nie wiem.

 

Wymienne:

tłok, gł tłoka, gł cylindra, prowadnica sprężyny

 

Niewymienne:

cylinder (inna końcówka, średnica i długość jednak ta sama), ZT o ile mi wiadomo (aps2 ma taki jak m24 a aps96 ma inny lekko).

Link to post
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie jak dźwignia mogła się cofnąć do tyłu. Musiała pęknąć ta część, która przytrzymuje prowadnicę sprężyny, innej opcji nie widzę.

 

Nie wiem jak chwyt jest przymocowany, nie zwróciłem uwagi jak go oglądałem. Pewnie jakaś możliwość zamocowania chwytu aegowego jest, trzeba tylko pokombinować. A ten snajperski z podpórką ładnie by w niej wyglądał. Do tego przedłużyć lufę i na koniec dać imitację hamulca wylotowego i miodzio :D

Link to post
Share on other sites
pęknąć ta część, która przytrzymuje prowadnicę sprężyny

Właśnie to jest ciekawe, że prowadnic jest cała :-F . Jak by dać kolbę od PSG-1 to by wyglądało jak marzenie. Do tego dłuższy mag i lufa od m85... Miodzio! Ehh chyba ją kupię. Powisi na ścianie, bo na tunig mnie nie stać. Ogółem gdyby wymienić lufę i kolbę było by cacy 8-) Może przejdę się też do krakmanów to porobię jakieś zdjęcia.

Edited by Piotrek94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...