Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MB-06 [WELL]


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komora- koło 300zł. Lufa- koło 300zł. Cylinder bodaj 400zł, tłok 160, prowadnica chyba koło 100, gł cylindra pewine ze 100, gł tłoka 55, gumka HU koło 30zł, spust pewnie z 700zł. Razem daje nam to kwotę normalną dla tunningu karabinu na snajperkę. Przy założeniu że części są kompatybilne z oryginałem.

 

 

EDYTA:

 

Patrzcie co znalazłem: http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/produc...catid=&cat=

 

 

sugeruje to że chwyty nie są w standardzie AEG.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
Patrzcie co znalazłem: http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/produc...catid=&cat=

 

 

sugeruje to że chwyty nie są w standardzie AEG.

Allows use of AEG M4/M16. Chyba będą pasować. Ale wydaje mi że ten otwór będzie niekompatybilny z Wellem. Trzeba było by porównać...

 

@EDYTA:

kwotę normalną dla tunningu karabinu na snajperkę.

Czyli dziesięciokrotną wartość samej repliki... :)

Dexter, w stocku jaki ona może mieć zasięg?

Edited by Piotrek94
Link to post
Share on other sites

Czyli tak jak mówiłem, chwyt jest węższy, tak jak w ostrych emkach. Ale myślę, że i bez tego adaptera dało by radę założyć AEGowy chwyt. Widać że stockowy mocowany jest na jedną śrubkę, można taką wkręcić w miejsce, gdzie normalnie w chwycie aegowym idzie zębatka silnika.

 

A tuning da Ci pewnie około 75-80 m maksymalnego, o więcej nie słyszałem.

Link to post
Share on other sites
A kolego Złoty pomyliłeś okienka. Czy to temat o G3?

No, faktycznie zmieniłem temat. Sorki :)

Tak się zastanawiam... Ten chinol kosztuje 200 zł. Potem przyjdzie tuning (około 2000zł). Tylko nie wiadomo za bardzo jakie części są z nim kompatybilne. To już jest problem. Z jakiego powodu sprzedają je z ,,flakami" które i tak pójdą do kosza?

Ciekawe czy te części będą pasować:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=5393 Jak nie, to mamy problem :)

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Powiem tak,

Jestem szczęśliwym posiadaczem tej repliki wyplułem z niej całą paczke 0.30 blasterów 1000szt i okolo 600sz jakiś PJ 0.25

 

jako początkujący "snajper"(o ile można to tak nazwać) można się pouczyć na tej taniej replice

 

mój egzemplaż jest bardzo celny, potrafie strzelić wrogowi w tyłek, noge bądź czoło(nie lubie gdy ludzie wychylają się tylko częścią twarzy, bo nie lubie strzeelać w tważ, bo wiem jak to boli)z odległości 30-40m, mój najdłuższy "hit" był z odległości około 65m (ale wtedy już bałem dużą poprawke w lunecie (celowałem z 2m nad leżącym celem)

 

tory kulek są bardzo powtarzalne (co prawda co jakaś 5-6 kulka skręca w bok)

 

waży naprawde mało, można utrzymać replikę w jednej ręce(ale nie można wtedy celnie strzelać ;])

 

bez żadnych przyżadów celowniczych trafiam bez problemu w tarcze 30x30cm z 25m

 

nic nie zmieniałem w niej, czysty stock

 

Plusy

+duża celność i powtarzalność toru lotu bb

+bardzo mała waga

+czterotakt yummy ;}

+mimo kolby od m4, nie "drga" lub "trzeęsie" się przy celowaniu

+wmiare dobra wytrzymałość, jak narazie (czołgałem się z tom repliką w błocie, przesypał mi się piasek przez lufe

 

narazie to tyle plusów

 

Minusy

-mała waga (niektórym to przeszkadza)

-wygląd (wygląda jak zabawka, a nie replika)

-zbyt szybkie wkładanie magazynka powoduje jego zaklinowanie się, lub zbyt mocne powoduje odkrztałcenia

-otwory na zaczepy od magazynków nie wytrzymują silnej ręki i ukruszają sie (u mnie narazie 1 z 4)

- lufa wew lekko drga w lufie zew, ale wystarczy wyciąć z pianki lub styropianu lub bóg wie czego wypełnienie(takie jak http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_303&products_id=3274 )

-regulacja hop-up'u za pomocą impusika (trzeba go głęęęęboko wtyknąć)

-lekko się luzuje rączka od zamka (ale wytarczy mocniej dokręcić i spokoj na dłuższy czas)

-lufa zew lekko sie obraca (o jakies 2mm, ale zawsze)

 

 

PS

wypowiadam się o moim egzemplażu,

o który nie dbałem w szczególności (rzucany często wyciągany z okopów za lufe itp)

 

narazie żyje, napisze więcej kiedy zakupie do niego lunete ;p(wczesiej okazjonalnie pożyczałem od innych, ale naprawde bardzo żadko)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...