Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy moderator - apele, zasady, poradniki


Recommended Posts

Witam wszystkich Maniaków

 

Jako, że z dniem dzisiejszym zostałem uprawniony do moderowania tego forum, zamierzam zabrać się ostro do pracy.

 

Obróbce w pierwszej kolejności podlegać będą najnowsze tematy, nie rzadko dublujące się, które na dodatek rozrosły się do wielkich, nic nie wnoszących dyskusji.

Później przyjdzie też czas na tematy starsze.

 

Ostatnio parę osób wypowiedziało się na temat bałaganu, który od dłuższego czasu powiększa się na forum, także na tym (zapraszam do lektury: http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=8991 , a także, choć to jest już bardziej ogólne: http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=9114 ) - będę się starał temu zaradzić.

 

W pewnych kwestiach nic się nie zmienia:

- obowiązuje Netykieta i proszę o korzystanie z opcji "Szukaj!".

- poza tym, do dyspozycji użytkowników oddana została seria poradników, które są przyklejone poniżej

- poza tym, od razu przypominam, że:

1) forum to nie komis WMASG! Ogłoszenia o treści kupię/sprzedam można umieszczać w swoim podpisie

2) forum to nie chat WMASG! Jeżeli ktoś ma ochotę sobie pogadać, pisząc w ciągu godziny w jakimś temacie 10 postów, proponuję rejestrację na chacie

3) także proszę powstrzymywać się od wulgaryzmów - ja wiem i rozumiem, że czasami trzeba zakląć, ale to świadczy o kulturze osobistej forumowicza

 

Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe, aczkolwiek nie zamierzam się spowiadać (hi, Grabarz i Beo 8) ).

 

Pozdrawiam

 

PS. Nabijanie postów pod moim okiem będzie trudne :wink: - więc proszę pisać z sensem i wnosić coś do dyskusji, a nie: post nr 1 "Tak.", post nr 2: "Jutro złożę zamówienie.", post nr 3 "Może ktoś złoży ze mną?", etc.

PS2. Jeśli zobaczę jakiś straszny błąd ortograficzny, poprawię na czerwono i poproszę o zapoznanie się ze słownikiem ortograficznym 8)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ponieważ zaznałem zaszczytu zostania moderatorem na tym forum pragnę tylko gorąco obiecać, że tępił idiotyzm w jego najczystszej formie, oraz że z całym sercem i zaangażowaniem postram się wspomóc Davidoffa w jego trudnej "pracy" :wink:

rzekłem.

pozdrawiam.

Medic. - nowy moderator :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Jako, iż zostałem modem tego działu, będę się starał doprowadzić do jego wyczyszczenia. Dlatego też stare, nieperspektywiczne tematy będą archiwizowane - poprzez ich zamknięcie i dodanie odpowiedniej notki w podtytule.

 

Pozostałe sprawy organizacyjne, w stylu regulamin, itp. zostaną załatwione w przyszłości.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...